אודות

ברוכים הבאים לבלוג הרשמי של דנסגייד – מדריך העסקים של ישראל. בעוד שהמדריך של דנסגייד מסייע לכם למצוא עסקים וחברות, אנשי מקצוע ושירותים שונים הדרושים לכם, הבלוג הוא כלי עזר נלווה למדריך שמסייע לכם בבחירת אנשי מקצוע ושירותים, מדריך אתכם כיצד לעשות סקרי שוק ולבחור את העסק המתאים לכם ביותר, ומספק הסברים על שירותים שונים מאותו התחום כדי שתוכלו להבין טוב יותר מהו השירות המדויק שאתם נדרשים לו (לדוגמא, ההבדלים בין רואה חשבון למנהל חשבונות).

מה תוכלו למצוא בבלוג של דנסגייד?

בבלוג תוכלו למצוא מאמרים מקצועיים ואינפורמטיביים על סוגים שונים של עסקים, שירותים, אנשי מקצוע וכן ציוד ומוצרים המסייעים לאנשי מקצוע בעבודתם. הנה מספר דוגמאות של מאמרים מהבלוג:

  •  מה זה ראיית חשבון?
  •  5 טיפים לבחירת חברה בעיצוב המטבח
  •  אילו דברים חשוב לבדוק כשבוחרים חברת הובלות
  • המטרה: שיפוץ הדירה והעלאת ערך הנכס
  • מי מנהל את החשבונות במשרד?

המידע שתקבלו מהמאמרים יעזור לכם לחדד את הצרכים והדרישות שלכם, ולהבין מיהו איש המקצוע שאתם צריכים. בנוסף, תוכלו למצוא בבלוג מדריכי “עשה זאת בעצמך”, אשר יעזרו לכם להבין שישנם דברים שאתם יכולים לעשות בעצמכם. עוד דבר שתוכלו לעשות בבלוג הוא לשאול שאלות בתחומים השונים המופיעים בו ולקבל עליהם תשובות מבעלי מקצוע מומחים, שישמחו לעזור.
בלוג דנסגייד מדריך העסקים הוא המקום הראשון אליו תוכלו לפנות כשאתם נדרשים לבית עסק בתחום מסוים ולא יודעים כיצד להתחיל את תהליך החיפוש ומהם הפרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון. לאחר שהבלוג יעזור לכם להבין מהו העסק שאתם נדרשים לו, תוכלו לדלג לאתר דנסגייד ושם למצוא בקלות את העסק שאתם צריכים, באמצעות מנגנון חיפוש מתוחכם בו ניתן לבצע סינון לפי תחומים ותת-תחומים, כמו גם אזורים וערים בארץ.

דנסגייד – מדריך העסקים המקצועי והאמין ביותר בישראל

דנסגייד הוא מדריך אונליין לעסקים, המקיף והמתקדם ביותר בישראל, מייסודה של “דן אנד ברדסטריט ישראל”, המדרגת ומנתחת את כלל החברות והעסקים בישראל. המדריך מספק מידע על למעלה מ-300,000 בתי עסק וחברות בישראל. מדריך העסקים של דנסגייד כולל את כל הפרטים הבסיסיים על בית העסק (פרטי התקשרות, כתובת, שעות פעילות, מפת הגעה ועוד) אך גם מידע חשוב נוסף כגון ותק, מחזורי הכנסות, חברות קשורות, יחס נשים-גברים בקרב המנהלים ועוד.