פרסם וקדם את העסק שלך
רתם - רשתות פלדה 3 ד בע"מ
0772320066
חייג לעסק
+ עסק נבחר
רתם - רשתות פלדה 3 ד בע"מ ישוב, הררית 2018200 שנת יסוד: 1999

חברת רתם רשתות פלדה הינה חברה לפתרונות ייצוב קרקע בענף התשתיות. החברה פועלת בענף למעלה מ-15 שנה ובעלת ניסיון מוכח בעבודות ייצוב בפרויקטים בכל רחבי הארץ ללקוחות מרכזיים במשק, כגון : מע"צ, רכבת ישראל, משרד הביטחון, רשויות ניקוז, חברות קבלניות גדולות וכו'.

אנו היצרנים הבלעדיים של רשת פלדה מרחבית JK המשמשת למגוון עבודות בתחום דיפון התעלות וייצוב הקרקע. באפשרותנו לספק את כל חומרי הגלם הנדרשים לביצוע עבודות או במידת הצורך גם לבצע עבודות קבלניות בתחום זה.

בין מוצרינו :

·         רשת JK : רשת פלדה מגולוונת תלת ממדית – מיוצרת במפעלנו בארץ -  המשמשת לזיון בטון בעבודות הגנה על תעלות כבישים, מתקני ניקוז שוליים (מגלש), כניסות/יציאות של מעבירי מים, הסדרת נחלים ובנייה של מעבירים איריים או שבילי אופניים וטיילות.

·         ארגזי ומזרוני גביונים : חברת רתם מייבאת גביונים המתאימים גם לדרישות מיוחדות של המתכנן - ארגזים ומזרונים בגבהים שונים ואורכים שונים, עם או בלי "זנב", מצופים PVC ועוד.

·         יריעות ורצועות קוקוס : חברת רתם מייבאת יריעות ורצועות קוקוס עשויות סיבי קוקוס טבעיים. יריעות במשקל 750 ו-450 גר' למ"ר / רצועות 20 ס"מ במשקל 300 גר' למ"ר

·         יריעות גיאוגריד לשריון קרקע : אנו היבואנים של חברת Ace Geosynthetics העולמית, יצרנית יריעות גיאוגריד לשריון קרקע ושימושים נוספים. כל המוצרים בעלי אישור BBA ואישור מע"צ. אנו מספקים יריעות גיאוגריד דו-כיווניות וחד-כיווניות בטווחים של 30 עד 800 KN/M.

מוצרים נוספים בתחום ייצוב הקרקע : רשת RFN למניעת דרדרת , בדים ארוגים ולא ארוגים, יריעות HDPE , יריעות ניקוז למיניהן ועוד

ליצירת קשר ופרטים נוספים ניתן להתקשר למספרים הרשומים מעלה או ליצור קשר עם עובדי החברה :

דודו מנור : 054-6865743

תומר נבו : 054-9444107

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום קבלני תשתיות

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: