פרסם וקדם את העסק שלך
אדיר 12
054-6498880
חייג לעסק
+ עסק נבחר
אדיר 12 הרקפת 27, עלי 4482800 שנת יסוד: 2014

אדיר אואנונו מבצע  את כל עבודות השיפוץ והבניה ברמה גבוהה ביותר. אצלנו תמצאו פתרון איכותי ומקצועי ואף אומנותי בתחום הבניה והשיפוץ.

בין התחומים בהם אנו עוסקים תמצאו:

·         בניה קלה(פיקוח ע"י א.א שגיא).

·         עבודות גבס ברמה גבוהה.

·         קונסטרוקציות איכותיות.

·         עבודות שפכטל וצבע איכותי.

·         עבודות עץ שונות.

·         אמנות הבניין בבית במשרד ובחצר ומגוון שלם של פתרונות ויצירתיות בעבודה.

 

אנו מאמינים ביסודיות, אמינות ואחריות ולא נעזוב פרוייקט לפני שסיימנו אותו על הצד הטוב ביותר הן מבחינתנו והם מבחינת הלקוח.

אופן העבודה מתבצעת ביסודיות מוחלטת  המאפשרת ללקוח ליהנות מעבודה עם יסוד חזק ללא סדקים בקירות, צבע מתקלף, סרטי שפכטל שנפתחו, קיר מתנדנד, בלטות או קרמיקות רופפות וכל התקלות הנפוצות בעקבות עבודת "יסוד" לא נכונה.  עבודה ברמה כזאת מאפשרת ללקוח ליהנות מעבודה איכותית שתחזיק מעמד לאורך שנים.

דרכי עבודה מתבצעות בדרך ארץ ואמינות עם הלקוח בכל מהלכי הבנייה, השיפוץ  ולאחר מכן. כולל מקומות שלא נראים לעין (מאחורי הארון וכו') יש פעמים שמשפצים ואומרים "טוב פה בא ארון אז אין למה לצבוע או לתקן".  כדי לשמור על אחידות של איכות אנו מדגישים אמינות גם בברגים שהם באמת תופסים את הקונסטרוקציה כמו שצריך, עם דבקים חזקים ובכללי עם כל החומרים הטובים ביותר בתחום הבניה. כל זה בלי לחסוך בזמן על חשבון איכות שמסתתרת באמינות של הקבלן מאחורי הקיר בזמן שהלקוח לא היה ולא ראה כיצד נעשתה העבודה.

אנו מאמינים בעבודה ובמקצועיות שלנו ומכבדים את הלקוחות שלנו. כמובן שאם בסיום העבודה ישנם תיקונים שצריכים להיעשות, אנו נבצע אותם ללא עלות נוספת.

צרו איתנו קשר עוד היום להתייעצות וקבלת הצעת מחיר.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום איטום

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: