פרסם וקדם את העסק שלך
שמרד אלקטרוניקה (1977) בע"מ
03-9348883
חייג לעסק
+ עסק נבחר
שמרד אלקטרוניקה (1977) בע"מ נחשון 9, פתח תקווה 4927798 שנת יסוד: 1977

חברת שמרד אלקטרוניקה בע"מ, שנוסדה בשנת 1977, מתמחה בביצוע פרויקטים אינטגרטיביים שונים בתחומי מערכות הביטחון והאבטחה האלקטרוניים. מניות החברה, שהינה חברה פרטית, מוחזקות בידי מייסדיה ומנהליה, שהינם בעלי רקע של שנים רבות בתחום הניהול, הפיתוח, הייצור וההקמה של פרויקטים המשלבים בין תכנון, ביצוע התקנות בשטח וכן בהפעלתם של צוותי עבודה וקבלני המשנה.

חברת שמרד אלקטרוניקה מציעה ללקוחותיה פתרונות מערכתיים כוללים בתחום פעילותה וכן מענה, המתבסס על ניסיונה הרב, על מוצרים ועל מערכות חדשניות מתקדמות, על אמינות רבה מאד וכן על שירות וכוח אדם מיומן ומקצועי במיוחד. החברה עובדת, לאורך כל שלביו של הפרויקט, בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומבצעת תהליכי אפיון המקדימים את שלבי התכנון והייצור של המערכות המותאמות נקודתית לצרכיו. כל זאת עד למסירתה של המערכת, לרבות תחזוקתה השוטפת ומתן שירות ארוך טווח למען שביעות רצון הלקוחות.

לחברה ניסיון של שנים בביצוע פרויקטים המתבססים על שיטת Turnkey Project וכן במתן פתרונות המותאמים לדרישות הלקוח.

היא זכיינית פיקוד העורף לאספקה והתקנת מערכות צפירה ברחבי הארץ ובין היתר סיפקה והתקינה עשרות צופרים בבאר שבע ובסביבתה במהלך מבצע "עופרת יצוקה". החברה זכיינית לביצוע מערכות מיגון מטעם המשרד לביטחון פנים ובמסגרת התכנית "עיר ללא אלימות". בימים אלו פועלת החברה גם על הקמתן של מערכות ביטחון חדשניות ומרכז בקרה במספר ערים ברחבי הארץ וכן לוקחת חלק בפרויקטים נוספים. החברה זכיינית מובילה בכל הקשור למיגון אתרים במשרד הבטחון.

תחומי פעילותה העיקריים

חברת שמרד אלקטרוניקה מתמחה בביצוע פרויקטים בתחום מערכות הביטחון והבקרה המתקדמות, בתחום מערכות הצפירה, הכריזה וההגברה, בתחום מערכות המולטימדיה ואור-קול ובתחום תשתיות מחשוב ותקשורת. כל אלו עומדות בתקנים הישראלים ופועלות בהתאם לתקני התקשורת והבטיחות וכן בהתאם לאישור נס"ר של משרד התקשורת בארץ. חברת שמרד הינה ספקית מורשית של משרד הבטחון, המשרד לבטחון פנים, משרדי ממשלה, משטרת ישראל, שב"ס, עיריות ורשויות מקומיות, חברות הייטק, מפעלים ועוד.

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום ציוד תקשורת

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: