פרסם וקדם את העסק שלך
אגנטק (1987) בע"מ
03-6493111
חייג לעסק
+ עסק נבחר
אגנטק (1987) בע"מ יורו פארק יקום, בניין איטליה 6097200, קיבוץ יקום 6097200 שנת יסוד: 1987

אגנטק הינה יבואנית ומפיצה בלעדית של מכשור וציוד מדעי מתוחכם לצרכי מחקר ובקרת איכות, של מיטב החברות הבינלאומיות המובילות בתחומן.

אגנטק מייצגת חברות בתחומי הכימיה האנליטית, מכשור רפואי, ביוטכנולוגיה ומדעי החיים וכן מכשירי מדידה ומכשור למדע החומרים. בנוסף, משווקת החברה מכשור מתקדם לשוק הבריאות והספורט.

מאז היווסדה לפני יותר משלושה עשורים, ועם למעלה מ- 75 עובדים מסורים, אגנטק מהווה שחקן מפתח בכל השווקים בהם היא פועלת. לחברה מגוון לקוחות רחב הכולל: אוניברסיטאות ומוסדות מחקר, בתי חולים, חברות פארמה, כימיה, פולימרים ומתכת, חברות ביוטכנולוגיה, חברות מזון וחברות בתעשייה הביטחונית.

עובדי החברה מנוסים ובעלי ידע מקיף, כוללים אנשי מכירות, שירות ותמיכה, בעלי השכלה אקדמית, הכשרה ייחודית, ניסיון וידע רב. אגנטק מספקת ללקוחותיה שירות טכני, שירותי כיול ותמיכה אפליקטיבית ומספקת מעטפת מלאה ללקוח לצורך ניצול מיטבי של המוצרים אותם היא מוכרת.

קשרים קרובים וארוכי שנים עם ספקי החברה בחו"ל תורמים להעברת ידע ותמיכה ומאפשרים לחברה להציע טכנולוגיות חדשניות התורמות לקידום המחקר והרפואה בארץ. אגנטק שואפת באופן תמידי להרחיב את סל מוצריה כחלק מהאסטרטגיה שלה למתן פתרונות מקיפים בכל תחומי פעילותה.

חברת אגנטק מחוייבת לאיכות, לשירות ולתמיכה. לחברה תקן 9001:2008 ISO מאז שנת 1997.

חזון ופילוסופיה של החברה – בדגשים על טיב המוצר, שירות וחשיבות הלקוח.

מאז היווסדה לפני למעלה משלושה עשורים, רואים מנהלי החברה לנגד עיניהם את הלקוח, בין אם מדובר בגוף מוסדי או לקוח פרטי. ערכי השירות של אגנטק חוצים את כל ערוצי החברה והם מבוססים על ההבנה כי יש לספק ללקוח מענה מהיר, שירות מקצועי ותמיכה כוללת. בריאות והספורט חטיבת הספורט באגנטק אחראית למגוון חברות מובילות בתחומן. לכל אחת מה עליונות מוכחת בתרומה לאיכות החיים ולשיפור הכושר הגופני. בין לקוחות החברה נמנים מועדוני כושר, רשתות וחנויות ספורט מובחרות, מוסדות שיקום, מאמנים, פיזיותרפיסטים ולקוחות פרטיים.

תחומי התמחות:

           מכשירי כושר בטכנולוגיה מתקדמת לשימוש מקצועי, ביתי ושקומי.

           שעוני דופק וניטור פעילות.

           מדי לחץ דם, מכשירי אינהלציה.

           משקלים מקצועיים למדידת הרכב גוף.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום ביוטכנולוגיה

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: