אודות
דן אנד ברדסטריט

דן אנד ברדסטריט. מאפשרים לך לקבל בביטחון את ההחלטות העסקיות הנכונות, לזהות את ההזדמנויות שבדרך ולפתח את הקשרים העסקיים שיובילו לצמיחת העסק שלך!

העולם הסובב אותנו משתנה במהירות. כולנו יודעים ומרגישים את זה, בכל צעד. הסיכונים מתרבים ולצדם גם ההזדמנויות. חשוב לאתר אותם ברגע הנכון, להיות תמיד צעד אחד לפני האחרים, לדעת שיש לך את כל הידע הנחוץ כדי לקבל החלטה נכונה ולצאת לדרך. היכולת לעקוב באופן רציף ומתמשך אחר השינויים החלים בסביבה העסקית, מהווה מרכיב מרכזי בניהול העסק שלך.

מזה 175 שנה בעולם ו-55 שנים בישראל, מסייעת דן אנד ברדסטריט לעסקים ולמקבלי החלטות, לאתר, לפתח ולטפח את הקשרים העסקיים הנכונים ביותר עבורם ולייצר צמיחה.


הפתרונות המתקדמים מבית דן אנד ברדסטריט מאפשרים לערוך מעקב אחר שינויים חיוביים ושליליים במצבם של מתחרים, ספקים ולקוחות בישראל ובעולם, במטרה לנהל בצורה אופטימאלית את הסיכונים ולאתר את ההזדמנויות שבדרך.


התובנות העסקיות נסמכות על מאגר המידע של דן אנד ברדסטריט, הגדול מסוגו בעולם, המכיל מידע הנאסף ביותר מ- 200 מדינות אודות למעלה מ- 250 מיליון עסקים ברחבי הגלובוס, וכ- 500,000 עסקים בישראל.


כשמדובר על פתרונות לניהול סיכונים והזדמנויות דן אנד ברדסטריט הינה הבחירה הטבעית של מנהלים, ברחבי העולם, כמו גם בישראל.