פרסם וקדם את העסק שלך
ציוני פילרסדורף פיליפ עורכי דין
03-5244442
חייג לעסק
+ עסק נבחר
ציוני פילרסדורף פיליפ עורכי דין דה וינצ'י לאונרדו 13, תל אביב יפו 6473315 שנת יסוד: 2010

ציוני פילרסדורף פיליפ עורכי דין הוא משרד בוטיק בתל אביב, המתמחה בליטיגציה מסחרית, הייטק ופינטק (Fintech), ורשלנות רפואית. למשרד שיטת עבודה ייחודית שמטרתה ייצוג משפטי מעולה, יצירתי ומעמיק. לאחר לימוד יסודי וקפדני של הסוגיות המשפטיות, מתבצע תהליך חשיבה בדרך של "סיעור מוחות" של השותפים ועורכי הדין במשרד, אשר רק לאחריו מגובשת האסטרטגיה לטיפול בענייני הלקוח. המשרד בוחר באופן סלקטיבי את התיקים אשר הוא מקבל לטיפולו, כאשר התיקים שנבחרים זוכים לתשומת לב מלאה, קפדנית ומעמיקה. שותפי המשרד מובילים בעצמם את הטיפול בכל הנושאים, ומעורבים בכל אספקט הקשור לטיפול המשפטי, הן ברמת המקרו והן ברמת המיקרו. בנוסף למשרד התמחות מיוחדת בייצוג מוסדות רפואיים בתביעות רשלנות רפואית.

ליטיגציה

המשרד מקפיד על ייצוג ברמה עילית בהליכי ליטיגציה, והוא מקבל לייצוג מספר קטן יחסית של תיקים בשנה. השותפים במשרד, עורכי הדין שאול ציוני ואלי פילרסדורף מעורבים יחדיו באופן ישיר ומעמיק בתיקי הליטיגציה במשרד, ועובדים בשיטה ייחודית של "סיעור מוחות" שבמסגרתו נבחנות מכל הצדדים הסוגיות השונות. שיטה זו שבה שני שותפים בעלי ניסיון של למעלה מ- 15 שנים מעורבים בניהול התיק, ובוחנים כל סוגיה מכל צדדיה ופניה השונים, היא ייחודית למשרדנו ומבטיחה תוצאה מיטבית, יצירתית ומעמיקה.

למשרד ניסיון והתמחות בייצוג במגוון רחב של נושאים בכל הערכאות השיפוטיות, לרבות בהליכי בוררות וגישור, בהליכים אזרחיים ובטריבונלים מעין שיפוטיים. תחומי הייצוג כוללים, בין השאר, עניינים מסחריים כגון הפרות הסכמים, סכסוכים בין בעלי מניות, דיני חברות, קניין רוחני, משפט בינלאומי ומגוון רחב של תביעות אזרחיות, ובכלל זה ייצוג של חברות זרות בישראל. למשרדנו גם התמחות בתחום התובענות הייצוגיות.

פינטק ומטבעות דיגיטליים

למשרדנו התמחות ייחודית בתעשיית הפינטק והקריפטו, והוא בעל ידע רב ונרחב בתחומים אלה. משרדנו מייצג חברות מובילות בתחומים אלה, לרבות חברות הפועלות בתחום הפיננסים באירופה. אנו מייעצים ללקוחות, בין היתר, בתחומי תשלומים מקוונים, מטבעות דיגיטליים, העברות כספיות, סליקת אשראי, כסף אלקטרוני, בנקאות ותקנות ממשלתיות, בארץ ובחו"ל, בדגש על האיחוד האירופי. משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין בחו"ל, וזאת על מנת לאפשר ללקוחות המשרד לפעול בצורה בטוחה ויעילה מבחינה משפטית מחוץ לישראל. 

הייטק

למשרדנו התמחות מיוחדת בייעוץ וייצוג של חברות היי-טק החל מצעדיהם הראשונים של היזמים. במסגרת השירות הניתן, מסייעים לחברות בגיוס מימון, גיבוש תוכניות תגמול למנהלים והטבות לעובדים, טיפול בקניין הרוחני, הסדרים מסחריים שונים ומיזמים משותפים.

רשלנות רפואית

משרדנו בעל ניסיון עשיר ומגוון בייצוג מוסדות רפואיים בתביעות רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה: גינקולוגיה ומיילדות, אונקולוגיה (איחור באבחון גידולים ממאירים), עיניים, כירורגיה, רפואת משפחה ועוד.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום עריכת דין

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: