פרסם וקדם את העסק שלך
עלי זריקאת הובלות ואספקת חומרי חציבה בע"מ
050-4389888
חייג לעסק
+ עסק נבחר
עלי זריקאת הובלות ואספקת חומרי חציבה בע"מ ישוב, נאעורה 1895000 שנת יסוד: 2017

חברת עלי זריקאת הובלות ואספקת חומרי חציבה בע"מ הוקמה בשנת 2013 והיא נחשבת כיום לאחת המובילות בתחומה. החברה מספקת את שירותיה ללקוחות מכל רחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום ופונה לקהלים רבים. עלי זריקאת עובדת הן עם לקוחות פרטיים והן עם לקוחות עסקיים מסדרי גודל שונים ומציעה אספקה מהירה, חומרי גלם ואבנים באיכות גבוהה ושירות מקצועי ואמין.

חברת עלי זריקאת, שממוקמת בכפר נאעורה, על כביש 6, עובדת מול מחצבות במקומות שונים בארץ, לרבות מחצבות תל עדשים, וכן עם מחצבות מחו"ל: מחצבות מירדן, ממצרים ומטורקיה. מחצבות אלו מספקות לה את חומרי הגלם שאותן היא מייבאת עבור לקוחותיה, אבנים מסוגים שונים, המעובדות במידת הצורך ונמכרות לכל דורש.

לחברה מגרש בשטח של 4 דונם, שבו היא פועלת, ואליו מיובאים חומרי הגלם המגיעים מהמחצבות השונות. משם היא משנעת את כל סוגי האבנים שאיתן היא עובדת ועושה זאת לכל יעד שצריך על מנת לספק מענה נקודתי ללקוחות הנעזרים בשירותיה.

החברה עובדת, בין היתר, עם משתלות שונות בארץ ומציעה להן חומרים מיוחדים המתבססים על סוגים שונים של אבנים, אותן משלבים בדשא הסינטטי: הן מתחתיו – על מנת לשמור על יציבותו של הדשא ולאפשר את הידוקו המוצלח אל הקרקע (חומר בסיס המורכב מחול ומשומשומית) והן מעליו כדי לשוות לו מראה טבעי יותר (אבני מדרך בגודל של 5 ס"מ, אותן מפזרים על הדשא עצמו).

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום עיבוד אבן

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: