פרסם וקדם את העסק שלך
מפעלי מתכת קרשין - שלו בעמ
03-9364433
חייג לעסק
+ עסק נבחר
מפעלי מתכת קרשין - שלו בעמ שוהם 3, ברקן 4482000 שנת יסוד: 1946

 קרשין-שלו מפעלי מתכת בע"מ

מקצועיות בלתי מתפשרת. אמינות, יציבות מאז 1946.

קרשין-שלו הינה חברה תעשייתית ותיקה וידועה לציוד אנרגיה ומעבר חום. נוסדה בשנת 1946 ע"י מר שאול קרשין שעלה כנער מרוסיה. החברה הקיימת מעל ל-70 שנה מתמחה בציוד אנרגיה ומעבר חום בתחומי התעשיות השונות כולל הכימיות והפטרוכימיות וכן של מיזוג האוויר ובתוכם גם מחליפי חום מיוחדים.

עם השנים בשל הצלחתו והתפתחותו של המפעל הוא מעתיק מקום לבניינו החדש באזור התעשייה ברקן בשנת 1989. מטרת העל שלו כבר משנותיו הראשונות הייתה ונותרה תרומה משמעותית במסגרת פרויקטים הנדסיים השואפים לרמה הגבוהה ביותר וליעילות מירבית בתחום מעבר חום ואנרגיה.

כיום בניצוחו של ד"ר אבישי שלו, המנכ"ל והבעלים יחד עם המהנדס הראשי אינג' מיכאל מרקוס מובילים צוות הנדסה מקצועי הנותן פתרונות מגוונים בתחום מעבר החום והאנרגיה. למפעל מוניטין בשל מוצריו האיכותיים ורמת השירות הבלתי מתפשרת.

חב' קרשין-שלו שידועה ברמת ההנדסה שלה, גאה להיות שותפה באקו סיסטם הנדסי, טכנולוגי ויצורי של כל סוגי מחליפי החום למערכות תעשייתיות, ומערכות מיזוג אויר גדולות שחוסכת כסף רב למשתמש. החברה לוקחת גם חלק פעיל בתכנון ראשוני בתחומי הנדסת חימום, קירור ומיזוג אוויר וכן בפרויקטים תעשייתיים.

מפעלי מתכת קרשין-שלו  מייצגת חברת בינלאומיות מובילות בתחום ציוד מעבר חום וזרימה, יחידות מיזוג אזוריות ווטר סורס (WSHP) , מחוללי קיטור ,דודים חשמליים  ומגדלי קירור המציעים חבילה מלאה של ציוד.

חשוב לציין כי ההחלטה לרכוש מחליף חום פלטות  או מעטפת וצינורות ובוודאי מחליף חום טיטניום חייב להיות מלווה בניתוח עלות כוללת ארוך טווח (TCO).

 

TCO הינה שיטת הערכה כלכלית עבור עלויות ישירות ועקיפות. בשיטה זו מחושבות עלויות הרכישה וההפעלה של הציוד לאורך תקופת חייו וכשמדובר במוצרי החברה הינה ארוכה במיוחד. הערכת TCO מאפשרת לכם לראות מעבר לעלות הראשונית של הרכישה עם כל היבטי התפעול. הערכה נכונה ומקצועית, תציג בפניכם את המשמעות הכלכלית של השימוש העתידי, ושל תחזוקת הציוד או המערכת.

TCO מביאה בחשבון, בין השאר: עלויות הקשורות בתקלות או השבתות (יזומות ושאינן כאלה), במקרים של ביצועים ירודים או ירידה בתפוקה, עלות השטח הנדרש, אנרגית ההפעלה והוצאות הרחבה עתידית.

ערכי הליבה של חב' קרשין-שלו:

ד"ר אבי שלו וצוותו מובילים חמישה ערכי ליבה המעגנים את המוניטין והאסטרטגיה של החברה ומשקפים את החשוב לה, מנחים את קבלת ההחלטות והפעילות ומבטיחים שיטות עסקיות אתיות והן:

 

·         מחויבות ללקוח: עמידה בדרישות, פתרון בעיות, במאמץ לענות על צרכיו

 

·         תהליך רציף לטיוב: שיפור כל עת

 

·         פעילות שחותרת לתוצאות: צמיחה חזקה, רווחיות, ניהול פיננסי אחראי

 

·         מיומנות: כישורים, ידע, מומחיות

 

·         אמינות: כנות, יושרה, אתיקה ושירות.

 

הקו המנחה של קרשין-שלו הינו לספק את הטכנולוגיה המתאימה ובכלל זה גם את החומרים והציוד המתאימים לצורך שירות מירבי, דבר המתבטא בהכרח בחיסכון במשאבים ובעלויות. באמצעות מערך שירותי ומקצועי -לקוחות חב' קרשין-שלו זוכים למענה זמין ואמין העונה על כל צרכיהם בפרויקט. הציוד מותאם ספציפית לצרכי הפרויקט ועונה על דרישותיו כולל גיבוי טכני המתחייב לאורך כל חיי הציוד.

לקוחות החברה נפרשים על-פני כל התחומים: בנייה, הארחה, חשמל ואנרגיה, התפלה, תעשיית המזון הכימיה והפטרוכימיה, מיזוג אוויר ועוד. אלו נהנים מהידע שנצבר לאורך שנים רבות. הניסיון העשיר בתכנון, ייצור  ושיווק ציודים עבור מערכות מורכבות ומתקדמות , מתורגם בסופו של דבר לחיסכון ניכר בעלויות- ולא פחות חשוב, מוביל להתייעלות אנרגטית משמעותית, שטובה גם לשמירה על כדור הארץ.

מפעלי מתכת קרשין-שלו נותנים גם שירות ותחזוקה כבר עשרות שנים לארגונים המובילים במשק לציודים בתחום מעבר חום וזרימה כולל ניקוי מחליף חום וטיפול במחליף חום תקול  של חברה מתחרה.

לקוחות המפעל נהנים מציוד איכותי שפועל במשך שנים ארוכות מאוד אצל הלקוחות התעשייתים המובילים בארץ ברמת אמינות גבוהה ביותר. פרויקטים לדוגמא:

היחזור אנרגיה במתקני התפלה באמצעות מחליפי חום טיטניום

מחליף חום לקירור אוויר תהליכי

פרויקט מעבה מאייד לעיבוי אמוניה במפעל מזון

מגדל קירור ומחליפי חום בפרויקט מידטאון

 

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום שיווק יחידות מיזוג אוויר איזוריות

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: