פרסם וקדם את העסק שלך
מגוון 2002 בע"מ
08-8522002
חייג לעסק
+ עסק נבחר
מגוון 2002 בע"מ הפלדה 3, אשדוד 7752403 שנת יסוד: 2002

חברת מגוון 2002, "הבית של הלוחות", מתמחה בייצור לוחות כתיבה מחיקים ולוחות מסוגים נוספים, לרבות לוחות גיר, לוחות מודעות ולוחות השייכים לעולם התצוגה. מוצרי החברה משמשים כמענה יצירתי לניהול וויזואלי לצורך תכנון פרויקטים, יעדים, מדדים ומטרות עבודה וכן כל תהליך הנדסת הייצור. ככאלה משרתים הלוחות כיום חברות תעשייה גדולות ובולטות בארץ, חברות היי טק מובילות, בתי חולים, אוניברסיטאות, בתי ספר ועוד. ברשימת לקוחותיה של מגוון 2002 אפשר למצוא את חברת אוסם, את חברת תנובה, את חברת טבע, אלביט, אינטל, את בית החולים מאיר ועוד.

התאמה אישית לצרכים השונים

מוצרי החברה מותאמים בהתאמה אישית ומדויקת לכל לקוח ולקוח וייחודם הוא הן באיכות הגבוהה והן בהיותם מתבססים על פתרונות המספקים מענה לקשת רחבה של צרכים. הלוחות המחיקים של מגוון 2002 הינם בעלי גוון אפרורי במעט, גוון נעים לעין, וכן עשויים מחומר מיוחד המאפשר כתיבה נוחה ונעימה, הנראית מסודרת ואסתטית הרבה יותר.

ייצור ישראלי

לוחות החברה מיוצרים בישראל ולחברה כוח אדם ישראלי. גוון 2002 עובדת ישירות מול לקוחותיה ומייצרת עבורם את הלוחות הנדרשים להם, תוך התייחסות לכלל צרכיהם והתקציב העומד לרשותם. החברה עובדת באופן פרטני ומדוד ומספקת את המענה המלא ללקוח, תוך עמידה בלוחות הזמנים שהוכתבו מראש.

מגוון 2002 היא חברה בעלת אופי משפחתי, המעסיקה צוותים מנוסים מאד, בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. החברה הוקמה בפברואר 2002 על ידי יעקב לוי, המשמש גם כמנכ"ל. השקפת העולם של החברה והאופן שבו היא בנויה מבחינה ארגונית מעמידים את בעלי התפקידים השונים שבה, לרבות אנשי הייצור והשליחים, בחזית הבימה, בהיותם מספקים את המענה הנדרש ללקוח באופן ישיר והינם אלה הבאים איתו במגע.

מגוון 2002 שמה דגש רב מאד על שירות אמין, מקצועי ועל מתן מענה יצירתי ונכון ללקוח. צוות הפיתוח של החברה פועל רבות על מנת לשפר ולקדם את מוצריה ולהתאימם הן לשוק הישראלי והן לצרכים המשתנים שלו, הצצים ועולים עם השנים.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום עיבוד עץ

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: