פרסם וקדם את העסק שלך
בוכוולטר תצוגה ואחסון  בע"מ
02-9905888
חייג לעסק
+ עסק נבחר
בוכוולטר תצוגה ואחסון  בע"מ היצירה 6 א.ת. הרטוב א', בית שמש 9905106 שנת יסוד: 1987

חברת בוכוולטר (Buchwalter) הנה חברה וותיקה ביותר בתחום התצוגה, עם מעל 30 שנות נסיון באמתחתה. החברה הוקמה בשנת 1987 וכיום היא החברה המובילה בישראל במתן פתרונות תצוגה מתקדמים לסקטור הקמעונאי. החברה מייבאת, מייצרת, מתכננת ומספקת את כלל מגוון פתרונות התצוגה, לכל מטרה ולכל גודל מעמס.

בנוסף, עוסקת בוכוולטר בתחומים משלימים: אחסון ועמדות עבודה לצרכים תעשייתיים, ציוד וריהוט למשרד והן לבית ומיתוג נקודות מכירה.

האתר המרכזי של החברה, הנמצא באזור התעשייה של הר טוב, מתפרס על פני כ-7000 מ״ר הכוללים אולם תצוגה אדיר מימדים, מחסני ענק, מרכז לוגיסטי חדשני ומשרדים.

האספקה המהירה של בוכוולטר לפרויקטים רבים ומקבילים מתאפשרת הודות לרמות המלאי המאוחסנות בחברה באופן קבוע.

החברה ידועה בשירות חסר הפשרות אותו היא מעניקה ללקוחותיה: שירות יעיל, זריז ואיכותי.

קהל הלקוחות של בוכוולטר הנו נרחב ומגוון: החל מעסקים קטנים ועד לרשתות השיווק הגדולות ביותר במשק הישראלי. החברה מקפידה על יחס אדיב, מקצועי, קשוב ומסור לכלל לקוחותיה, מקטן ועד גדול.

עובדי חברת בוכוולטר כוללים בעלי מקצוע מצטיינים בתחומם, בין אם מדובר באנשי מנהלה, לוגיסטיקה, הנדסה, ייצור, אנשי מכירות, צוותי התקנה עם נסיון מקצועי רב, בנוסף לקורסים מקצועיים והכשרות תקופתיות אותם הם עוברים בתחומי עבודתם.

על מנת להוציא לפועל את הפרויקטים של החברה בצורה האידאלית ביותר, בוכוולטר מחזיקה בכל הכלים הטכנולוגיים ובצי רכבים ייעודי.

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום אבזרי ריהוט לחנויות

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: