פרסם וקדם את העסק שלך
מפעלי יעגום בע"מ
03-9327290
חייג לעסק
+ עסק נבחר
מפעלי יעגום בע"מ מושב, נחלים 4995000 שנת יסוד: 1963

מפעלי יעגום בע"מ הוא מפעל משפחתי שהוקם ב-1950 ע"י האחים יעקבי, שייצרו מכונות לאטריות, שהיו המזון העיקרי בתקופת הצנע. בשנת 1962 הצטרף אליעזר גוטמן, גיסו של שלמה יעקבי, לצוות המפעל והחברה הפכה להיקראJAGUM  יעגום מחיבור השמות יעקובי גוטמן. יחד כצוות, התרחבו לייצור ציוד לקונדיטוריות. התחילו במרדדות בצק שהחליפו את הרידוד הידני במערוכים. פתחו וייצרו מכונות לרידוד וחיתוך מסטיקים (כמסטיק עלמה הידוע).
בשנת 1968 אחרי מלחמת ששת הימים, הגיעה דרישה מצד הלקוחות למרדדות לפיתה. פיסת היסטוריה קיימת עד היום, במאפיית שאהין ברובע הנוצרי בעיר העתיקה בירושלים, עובדות פותחות לפיתה שסופקו ללקוח ב-1968.

בשנות ה-70 התחיל המפעל לייצא לחו"ל את המרדדות כשהמדינה הראשונה שאליה הגיעו הייתה קנדה. עם השנים התפתח המפעל ועבר לייצר ציוד למאפיות פיתות. מתכנון מאפיות עם פסי ייצור ידניים עד לתכנון וייצור פסי ייצור אוטומטיים מלאים. ב-1990 התחיל המפעל לייצא מאפיות שלמות לברית המועצות והקים מעל ל 50 מאפיות ברחבי המדינה. כיום פרוסות מאפיות עם ציוד של JAGUM ברחבי העולם כולו.

בשנת 1992 הצטרף חגי גוטמן, הבן של אליעזר, למפעל ומאז מנהלים האב והבן את המפעל המשפחתי בו מועסקים עובדים שעובדים איתם שנים רבות והפכו לחלק ממשפחת JAGUM.

הלקוחות שלנו הם חלק מהמשפחה וכל מכונה מקבלת את מלוא תשומת הלב. אנחנו מזמינים אתכם להפעיל את מאפיה חדשנית באמצעות מכונות אמינות שיתנו לכם פתרונות ייחודיים לדיוק המוצרים שאתם אופים והשגת חסכון בזמן ועלויות. כדי שתוכלו להתרכז בראש שקט בלקוחות ובפיתוח העסק בזמן שאנחנו נדאג לכם.

הצוות המקצועי שלנו יסייע בייעוץ להתאמת הציוד הנכון, בהתאם לצורך שלכם, בין אם מדובר במאפייה או קונדטוריה קטנה ושכונתית או מפעל גדול

אנחנו כאן כדי לסייע לכם להגשים חלום, להפוך את האהבה לפיתות, מאפים מלוחים או מתוקים למקצוע. נשמח להעניק באהבה מהידע הניסיון והכלים כדי להפוך את החלום שלכם למציאות. למעלה מ-60 שנות ניסיון מדברות בעד עצמן אנו מספקים שירות חובק עולם ללקוחות שיודעים להעריך איכות. רוצים גם אתם להיות מספר אחת בייצור? איתנו אתם יכולים

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום מכונות לתעשיית המזון

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: