פרסם וקדם את העסק שלך
ברודווי תעשיות נייר בע"מ
08-9208515
חייג לעסק
+ עסק נבחר
ברודווי תעשיות נייר בע"מ הר עצמון 25, רמלה 7225213 שנת יסוד: 2002

ברודווי תעשיות נייר, שהוקמה בשנת 2002, מתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של מוצרי נייר מסוגים שונים, בהתאמה ישירה לשוק המוסדי, שאותו היא משרת מאז הקמתה. החברה, שידועה כיום כאחת המובילות בתחומה בארץ, מספקת את שירותיה לבתי חולים, לעיריות, לבתי ספר, למסעדות, לבתי אבות, למשרדי ממשלה שונים, לכוללים, לישיבות, למפעלים, למועדוני ספורט ועוד. החברה מתאימה את שירותיה, כמו גם את מוצריה הייחודיים, ישירות לצרכיו ולרצונותיו של הלקוח, ובכך מספקת לו מענה מושלם לאורך כל הדרך.

ברודווי תעשיות נייר מחזיקה ברשותה מכונות משוכללות, בעזרתן מייצרת החברה פתרונות מגוונים ומבחר רחב מאד של מוצרים, לרבות קשיות שתייה מכל מיני סוגים (עטופים ולא עטופים, מקופלים ולא מקופלים), מגשיות (פלייסמנטים), ניירות פרגמנט ועוד. ברשימת מוצרי החברה, נכללים מוצרים נוספים, כדוגמת: מגבות נייר בגלילים, מוצרי נייר לשימוש רפואי, מוצרי נייר למפעלים ולתעשייה ועוד. את אלה מייצרת החברה בעיצוב ייחודי ובמיתוג מלא, בהתאם לבקשת הלקוח (כולל הדפסת לוגו בית העסק ואלמנטים נוספים על פי דרישה).

כל מוצרי החברה, כמו גם הליך עבודתה הינם תחת תהליך של בקרת איכות גבוהה ועומדים בתקנים מחמירים – התקן הישראלי ISO 9001 ומתבססים על איכות שאין שנייה לה. החברה מביאה אתה יתרונות רבים, ובעיקר שירות ללא תחרות, מחירים הוגנים מאד ללקוח, זמינות רבה, שירות ואספקה מהירים ומלאי עשיר ומגוון מאד לאורך כל השנה.

ברודווי תעשיות נייר דוגלת בייצור כחול לבן ומקפידה על עדכניות וחדשניות בכל עת. החברה מעסיקה עובדים מקצועיים ומנוסים ונעזרת בכל הפתרונות הטכנולוגיים הנדרשים לה על מנת להוציא, בסופו של דבר, מוצרים איכותיים ללקוח, מוצרים המתאימים לצרכיו ועומדים בקריטריונים גבוהים במיוחד. לקוחות החברה מלווים אותה מזה שנים ארוכות ונהנים מיחס אישי וממקצועיות ללא פשרות.

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום מפעלי מוצרי נייר וקרטון

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: