פרסם וקדם את העסק שלך
אלצר בע"מ
03-6438574
חייג לעסק
+ עסק נבחר
אלצר בע"מ אלון יגאל 65, תל אביב יפו 6744316 שנת יסוד: 1985

מאז הווסדה ב-1985, פועלת אלצר בשוק הישראלי בתחומי התעשייה השונים. אלצר מספקת פתרונות יצירתיים לדרישותיהם של לקוחותיה, תוך הקפדה על התאמה מושלמת לצרכים שונים ויחודיים. צוות המהנדסים של אלצר מסייע להתאים את הרכיב המכני המדויק הדרוש ללקוח בהתאם למפרט הייחודי הדרוש לו.

באלצר מאמינים כי לכל לקוח יש מוצר ייחודי, ולכן יש להתאים לו, בעזרת תכנון מדויק וביצוע קפדני, את הפתרון המתאים ביותר, בין אם מדובר ברכיב מכאני בעל דיוק רב, או כזה שמסוגל לעמוד בעומס יוצא דופן.

לאלצר פתרונות מקיפים לצרכים שונים, בין היתר בתחום המכשור הרפואי, תעשיית הדפוס, התעשיות הבטחוניות, האוטומציה התעשייתית והתחום האלקטרו-מכני.

אלצר מייצגת בישראל מגוון מותגים בין-לאומיים ומספקת רכיבים מכניים המותאמים לצרכי הלקוח, בהם ניתן למנות ברגי הנעה, בוכנות גז, מיסבים ומסילות לינאריות, בוכנות אלקטרומכאניות ומערכות אלקטרוניות של שליטה ובקרה. כל הרכיבים מיוצרים בהתאם למפרט הלקוח ולדרישותיו.

אלצר מתמחה בהתאמה של מוצרים שאינם סטנדרטיים, בין אם מדובר במוצר בעל מידות יחודיות או אם הוא צריך לעמוד בעומס בלתי רגיל - באלצר מסוגלים לסייע בהתאמה מדויקת, גם בסדרות קטנות. הניסיון הרב שצברה החברה במהלך למעלה משלושים שנה, מאפשר לה למצוא פתרונות יישומיים גם כשמדובר באתגרים יוצאי דופן.

אלצר פועלת בהתאם לתקן האיכות ISO 9001:2015  ומקפידה על התאמה מלאה של הרכיבים לדרישות הלקוח, עמידה במועדי אספקה, מתן סיוע טכני ומקצועי ללקוחותיה ומענה לכל שאלה המתעוררת בכל שלב בתהליך - החל מהתאמת המוצר ועד לאחר אספקתו.

בין לקוחותיה ניתן למנות את רפא"ל, אלביט, אפלייד מטריאלס, ג'נרל אלקטריק, אינדיגו, אורביט, התעשייה האווירית, מדטרוניק ועוד.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום ציוד ומכשירי חשמל לתעשייה

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: