פרסם וקדם את העסק שלך
מעגן - עבודות ימיות וצלילה בע"מ
04-8664519
חייג לעסק
+ עסק נבחר
מעגן - עבודות ימיות וצלילה בע"מ ספיר 5, חיפה 3295401 שנת יסוד: 1987

חברת מעגן – הנדסה ימית ואזרחית ייזום ובנייה, נחשבת כיום לאחת החברות המובילות בארץ בתחום ההנדסה הימית וההנדסה האזרחית. ככזו, לוקחת החברה חלק בפרוייקטים רבים בתחום הימי והצלילה, ותודות לניסיונה הרב, לידע שלה וגם לציוד שברשותה, נהנים לקוחותיה מפתרונות בהתאמה מלאה. את החברה הקים בשנת 1987 ניסים בן דוד (בנדה) ואבי עייש, המתמחים שניהם בעבודות צלילה וב – Salvage. מאז שרכשו את חברת "העוגן", שנחשבה באותה התקופה למובילה בישראל בתחום השירותים הימיים, דאגו שניהם לפתח את החברה ולהפוך אותה למה שהיא כיום – חברה מכובדת ומובילה בישראל בביצוע עבודות הנדסה ימיות.

 

החברה מעניקה מגוון רחב של שירותים, העומדים בסטנדרטיים גבוהים, כמו: ביצוע עבודות ימיות, כולל התקנים ימיים בים הפתוח ובניית נמלים, ביצוע עבודות צלילה, כוללת עבודות תת ימיות שונות והנחת קווי צנרת תת ימיים. בנוסף, ביצוע עבודות של הקמת פרויקטים בהנדסה אזרחית ומתן שירותים כללים ותחזוקת מתקנים. ולצד על אלה, גם שירותי הצלה (Salvage), ביצוע עבודות חפירת ימים בעומקים שונים וגם טיפול ולוחמה במקרים של זיהום בים בדרגות ורמות שונות.

 

במסגרת כלל שירותיה, מקפידה חברת מעגן על עמידה בכל התקנים הבינלאומיים המחייבים אותה, תקנים מחמירים במיוחד. בין הפרויקטים שלקחה החברה חלק, אפשר למצוא בנייה של רציפים, בניית שוברי גלים, ביצוע עבודות חפירה ימית, הנחת צנרות תת ימיות, עבודות צלילה מסוגים שונים, ביצוע סקרים תת ימיים ועוד. החברה משתמשת בציוד ייעודי לביצוע העבודה, ובייחוד בכל הקשור למניעת זיהומי ים ובכל הרמות.

 

לאורך כל הדרך נותנת חברת מעגן דגש רב מאד על דיוק, על יעילות בעבודה וככזו מבצעת בקרת איכות וניהול באופן שוטף. החברה מקפידה על בחירה נכונה של כוח אדם, על ציוד איכותי ועל כל אמצעי הבקרה הנדרשים לה בעבודה היום יומית. בחברה עובדים למעלה מ-60 עובדים, המתמחים כל אחת מהם בתחומו, כולל מנהלי פרויקטים, מהנדסים, מפעילי ציוד וגם מומחים ברמות שונות הרלוונטיות לצלילה. החברה מתמחה בביצוע עבודות ימיות ועבודות צלילה מקצועיות מאז שנת 1987 וברשימת לקוחותיה אפשר למצוא כמה מהלקוחות המוסדיים הגדולים ביותר, הן בארץ והן בעולם. כמו: נמל חיפה, נמל אשדוד, חנ"י – חברת נמלי ישראל, חברת החשמל, משרד הביטחון ועוד. לצד כוח אדם קבוע, מעסיקה החברה גם כ-20 יועצים מקצועיים ומנוסים, המאפשרים לה לספק את רמת השירות הטובה ביותר עבור כל לקוח ולקוח.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום בניה ותיקון של כלי שיט

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: