פרסם וקדם את העסק שלך
מלונות דן בע"מ
04-8352222
חייג לעסק
+ עסק נבחר
מלונות דן בע"מ החוף הצפוני, אילת שנת יסוד: 1961

רשת מלונות דן הינה רשת המלונות הישראלית הוותיקה, היוקרתית והמובילה בישראל. בבעלותה 13 מלונות יוקרה ברמת סופר דלוקס ודלוקס, כ-3,830 חדרים במיקומים בולטים ובפריסה ארצית. מלונות דן גאה לשלב בין המסורת והיכולת הישראלית עם המומחיות והמוניטין הבינלאומי.

רשת מלונות דן ממשיכה לשמור על איכות המוצר ונאמנה למשימתה למלא אחר ציפיות אורחיה ומעניקה חופשה נפלאה בכל אחד ממלונות דן ברחבי הארץ.

מלונות הרשת מותאמים הן לנופש והן לאורח העסקי ומציעים אירוח יוקרתי בסטנדרטים גבוהים, שירות אישי, מתקני ספורט, spa, מסעדות ברמה גבוהה, אולמות לכנסים, אירועים ושירותים לאנשי עסקים.

תולדות החברה ובעלותה

ההיסטוריה של מלונות דן החלה בחודש יוני 1947, כאשר שני האחים - יקותיאל ושמואל פדרמן - רכשו פנסיון בן 21 חדרים הידוע בשם “קטה דן" בחוף תל אביב. בשנת 1982, החל התאגיד להיסחר בבורסה לניירות ערך של תל אביב (TASE: DANH); כ-87% ממניותיה מוחזקות בבעלות משפחת פדרמן.

חוויה של אירוח

מלון הדגל של הרשת, המלך דוד, ירושלים, המשתייך לארגון העולמי

The Leading Hotels in the word הינו אחד המלונות המרהיבים בעולם. המבנה הארכיטקטוני הייחודי, כמו גם ההיסטוריה הסוערת שידע, הפכו את המלון למעון האירוח הרשמי של ממשלת ישראל ומשכנם של מבקרים רמי מעלה. לרשת 3 מלונות נוספים בירושלים, כמו גם 2 מלונות בתל אביב, אשר שוכנים לחוף הים התיכון. יתר מלונות הרשת בולטים במיקומם המרכזי בחיפה, קיסריה, הרצליה, אילת ואשקלון ומציעים חווית אירוח ושירות ייחודיים בסטנדרטים בינלאומיים.

מנהלים עסקים בדן

רשת מלונות דן מתאימה את עצמה בהתמדה ובעקביות להתפתחות העולם הכלכלי והעסקי בארץ ובעולם. לרווחת האורח העסקי חדרי עסקים ברמה גבוהה, טרקליני עסקים ותקשורת עסקית משוכללת לנוחיות האורח, בחדרו ובשטחים הציבוריים של המלון. לרשות אורחי המלון ואנשי עסקים אינטרנט אלחוטי חינם

 גלישה מהירה בפס רחב, Free Wi-Fi)) בכלל החדרים ובשטחים הציבוריים. מרכז הכנסים הגדול ביותר של הרשת נמצא במלון דן פנורמה בתל אביב, עם קיבולת של עד 2,500 איש.

מלונות דן, בשיתוף חברת QAS, החברה מנהלת את טרקליני אח"ם בנתב"ג, שרות הניתן לנוסעים הטסים בחברות התעופה הזרות. בנוסף, החברה ביחד עם אורט ישראל מנהלת בשותפות את המרכז הקולינארי הגבוה לאומנויות הבישול בשם "דן גורמה", המוביל בתחום האירוח והקולינריה ומציע מגוון רחב של קורסים, השתלמויות וסדנאות.

כמו כן, החברה מנהלת את "עידית לוגיסטיקת מזון בע"מ" וחברת הבת שלה- "טיב וטעים 2013 בע"מ", המספקות מזון ושירותים איכותיים, תוך שמירה על תזונה נכונה וסטנדרטים גבוהים.

בתחילת 2017 צפוי להיפתח המלון הראשון של החברה מחוץ לישראל, בפארק הטכנולוגי – מודרני בסמיכות לבנגלור שבהודו. מלון עסקים ברמת 4-5 כוכבים. במלון כ-230 חדרים ויכלול מתקנים נלווים כמו: מסעדות, אולמות כינוסים, ספא ושירותים עסקיים ברמה הגבוהה ביותר.

בנוסף, חתמה החברה על הסכם שכירות עם "עמידר" לנכס בתל אביב שישופץ ויהפוך למלון עסקי ייחודי שיכלול כ-100 חדרים ויהיה ברמת תיירות גבוהה...

מוניטין של מצוינות

תאגיד מלונות דן בנה מוניטין של למעלה מ-70 שנות מצוינות ותשומת לב לפרטים הקטנים. כ-54% מהלינות בשנת 2015 היו של תיירים מחו"ל, ואילו השאר של מקומיים. התפוסה הממוצעת של הרשת בשנת 2015 היתה 65.9%.

רשת מלונות דן מתגאה באחוז גבוה של אורחים חוזרים.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום ועידות וכנסים

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: