פרסם וקדם את העסק שלך
כנפית בע"מ
04-6169300
חייג לעסק
+ עסק נבחר
כנפית בע"מ המרכבה 8 אזה"ת ציפורית, נוף הגליל 1789064 שנת יסוד: 1986

כאחת מן החברות המובילות את תחום החומרים המרוכבים בישראל, לכנפית יכולות יוצאות דופן בפיתוח של מוצרים מסובכים ביותר משלב המפרט או המודל הדיגיטלי ועד לשלב הייצור הסדרתי, דרך כל שלבי בניית אבי הטיפוס וכלי הייצור. החברה רותמת את הידע הנרחב שנצבר במהלך השנים ומסייעת ללקוחותיה במשך כל תהליך פיתוח המוצר. החברה עובדת בשיטות ייצור והרכבה מתקדמות, תוך התאמת שיטות הייצור לדרישות הלקוח. כנפית מציעה ללקוחותיה מומחיות, חדשנות, שיטות ייצור והרכבה מתקדמות, ואת היכולת להתאים את שיטות הייצור לדרישות הלקוח ולתקציבו.

החברה מתמחה במספר תחומים עיקריים:

·         ייצור מוצרים ומכלולים מחומרים מרוכבים ומתכת, והשילוב ביניהם

·         תכנון עיצוב וייצור של אבי טיפוס וכלי ייצור והרכבה

·         ייצור ראדומים

החברה מייצרת מכלולים וחלקים מחומרים מרוכבים ומתכת למטוסים אזרחיים, צבאיים, מל"טים, לתעשיות ביטחוניות ועוד, על פי מפרט ו/או תכנון המתקבל מהלקוחות. החברה מייצרת  החל מחלקים ראשוניים פשוטים ועד מכלולים והרכבות מוכנים להתקנה (Fit & Fly) כמו דלתות, לוחות מכשירים, מערכות זיווד תא הטייס, חיפויים אווירודינמיים, חלקי כנפיים, כנפונים ועוד.

החברה מייצרת מוצרים לשווקים נוספים בתחום החומרים המרוכבים כגון מחסניות מוץ ונורים למערכות הגנה אוויריות נגד טילים, תתי מערכות בתחום מערכות MRI  ו RAY-X  לשוק הרפואה ועוד.

בין לקוחות החברה נמצאים תע"א על חטיבותיה, אלביט, רפאל, וחברות בין לאומיות נוספות. חלקים שיוצרו בכנפית נמצאים על מטוסים ומסוקים רבים המיוצרים על ידי בואינג, אירבאס, גאלפסטרים, בומברדיר, אמבראר, בל, סיקורסקי, אוגוסטה-ווסטלנד, לוקהיד מרטין ועוד.

כנפית הינה חברה פרטית שהוקמה בשנת 1986 ע"י שי פיין, ומאז פעילה בתחומים שפורטו בישראל ובעולם. החברה יושבת במבנה של 12,000 מטר מרובע באזור התעשיה ציפורית בגליל. החברה מוסמכת ל AS9100D ול Nadcap  לייצור חלקים מחומרים מרוכבים, כולל מעבדה לבדיקת חומרים מרוכבים, טיפולים טרמיים לסגסוגות אלומיניום ולציפוי אלודיין. כמו כן מוסמכת החברה ישירות על ידי לקוחותיה, ולקוחות סופיים.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום אבזרי תעופה

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: