פרסם וקדם את העסק שלך
מילר טכנולוגיות מתקדמות בע"מ
073-3744998
חייג לעסק
+ עסק נבחר
מילר טכנולוגיות מתקדמות בע"מ לוין שמריהו 4, ירושלים 9666406

יעקב מילר, שושלת ליזמים מעולם הדפוס בעלי ניסיון מצטבר של למעלה מ- 60 שנה בתעשייה, המציא ופיתח במשך שנים מכונה רובוטית הנותנת פתרון אבסולוטי בעולם הטבעות הדפוס.

את ההטבעות ניתן ליישם על כריכות ספרים ומוצרים נלווים בעולם כריכות הספרים, ספרי יוקרה, אלבומים ומתנות.

אנו מספקים לכם פתרון להטבעה מדויקת, ע"י מכונה ממוחשבת, מהירה, פשוטה לתפעול ונוחה לעבודה, ממש כמו להפעיל מדפסת, ולכן גם חוסכת את הבעייתיות בהכשרת  כוח אדם מיומן לתפעול.

לאחר מספר פיתוחים ומספר דורות של מכונות מתקדמות לצד לקוחות מרוצים, לימים, ייסד היזם והממציא יעקב מילר, את חברת מילר טכנולוגיות מתקדמות, מתוך תשוקה עזה להמשיך ולהנגיש פתרונות לבעיות ואתגרים נפוצים בעולם הטבעות הדפוס המיושן, הפועל עדיין עם מכונות ידניות מסורבלות הדורשות מיומנות רבה לתפעולם לצד בדיקות רבות בהכנת ההטבעה ע"מ להצליח לדייק.

הלכה למעשה, נולד כאן מענה לצורך גדול הקיים שנים רבות בעולם ההטבעות. מה גם שנפתח כאן צוהר לעולם חדש עבור אלו המבקשים לייצר מרכזי רווח נוספים בעולמם העסקי כגון: כרכיות, יצרני אלבומים, יצרני מתנות, יצרני ומפתחי דפוס המבקשים מוצר משלים, ענף הדפוס, ענף הטקסטיל ועוד.

האתגר שראה היזם לנגד עיניו הינו מציאת פתרון גורף להפיכת המכונה הידנית המסורתית, מיושנת והמסורבלת לאוטומטית לחלוטין, כראוי לעידן בו הטכנולוגיה מקלה ומשפרת את איכות החיים של יצרנים בתחומים רבים. היזם בעל ניסיון וידע בעולם ההטבעות הבין את הקושי הגדול הקיים היום במכונות הידניות המיושנות, קושי המתבטא במהירות ובעיות של איכות ההטבעה גם ברמת ההטבעה וגם ברמת הדיוק. וכך מתוך הצורך והצימאון הגדול לפתרון בשוק ההטבעות לצד תשוקה של יזם פיזיקאי המבין מחד את עולם ההטבעות ומאידך את תחום הרובוטיקה והמכונה, נולד הרעיון לעולם והחל לשנות פניהם של עסקים רבים.

כתוצאה מכך, פותחו עוד ועוד פתרונות אוטומציה של הטבעות, מה שהביא לפתיחת שווקים שלא היו על הפרק לפני. מתוך כך נוצרו אפשרויות גדולות המאפשרות הטבעות מורכבות עם טקסט מרובה באיכות מאוד גבוהה על מגוון מוצרים שונים, מעץ, דרך סקיי או עור ועד קרטונים ונייר. בענף הדפוס והכריכה, ענף המתנות, התיקים והארנקים, ענף הטקסטיל ועוד.

לסיכום, זו ההזדמנות הגדולה לעסקים בתחום הדפוס לעלות על רכבת הדוהרת קדימה, ולשנות את פני התחום, תוך כדי מיקסום רווחים וצמצום משמעותי בעלויות.


 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום אלבומים ואלבומים דיגיטליים

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: