פרסם וקדם את העסק שלך
מכונת קפה מתנה DeLonghi בקניית מטבח המשתתף במבצע
העיצובים של קורין
058-6882624
חייג לעסק
+ עסק נבחר
העיצובים של קורין מצדה 6, הוד השרון 4529417 שנת יסוד: 2016

חברת "העיצובים של קורין", המתמחה בעיצוב, בייצור ובהרכבת רהיטים בסגנונות שונים, הוקמה בשנת 2016 ומאז משרתת את לקוחותיה נאמנה לאורך כל הדרך. החברה מציעה ריהוט בהתאמה מלאה, לרבות שירותי שיפוץ מטבחים, תוך התייחסות למכלול צרכי הלקוח ודרישותיו המיוחדות, באשר לרהיטים ולכלל האלמנטים שייקחו בכך חלק. החברה פונה לקהל הפרטי העסקי, ושמה לה לדגש איכות ברמה גבוהה ושירות בהתאמה אישית. כל לקוח ולקוח נהנה מפתרונות מותאמים לו אישית, כאלה שיוכלו ללוות אותו בביתו או במשרדו לאורך שנים.

מגוון של אפשרויות ללקוח

"העיצובים של קורין" מציעה ללקוחותיה מבחר של רהיטים: חדרי ארונות וארונות קיר בסגנונות שונים, מטבחים, ארונות לחדר הרחצה, מזנונים, ספריות וגם מיטות. תהליך העבודה מול הלקוח מתחיל בהגדרת צרכיו, רצונותיו ובחינת טעמו האישי וממשיך לעיצוב הרהיטים, שבהם הוא מעוניין וייצורם על ידי החברה. הרהיטים ניתנים להזמנה על פי רצונות הלקוח ועל פי בחירתו את חומר הגלם שמהם יהיו עשויים. ניתן לבחור באחד מתוך מבחר של סוגי עץ שונים ואפשר לשלב לצדם אלמנטים שונים ליצירת מראה שלם, נכון והרמוני יותר.

ייצור רהיטי החברה מתבסס על שימוש בטכנולוגיות חדשניות, כדוגמת Blum ופתרונות פרזול איכותיים במיוחד. הוא כולל חומרי גלם עמידים, חזקים וידועים באיכותם הגבוהה עד ליצירת מוצר מוגמר סופי בהתאמה אישית, המצטיין בגימור מושלם.

פתרונות בהתאמה מלאה

בהיותה פונה גם ללקוחות העסקיים, מציעה החברה מענה בהתאמה מלאה לכל משרד ומשרד ותכנון וייצור של דלפקים, המוצבים לרוב בכניסה או בלובי, שולחנות עבודה נוחים, ספריות ופתרונות נוספים. הדבר נעשה תוך התייחסות באופן נקודתי לצרכיהם של העובדים ולצרכי העבודה היום יומית במקום בשילוב עם מיטב חומרי הגלם.

חברת "העיצובים של קורין" היא מקום שבו תוכלו להגשים חלום וליהנות מריהוט העונה על כל הצרכים. ריהוט למטבח, לסלון, לחדרי השינה או לחדרי הילדים, ריהוט לחדר העבודה, למשרד ולכל מקום שרוצים. ריהוט בסגנונות עיצוב שונים, המתבססים בחלקם על הטרנדים המובילים בעולם הרהיטים.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום עיצוב מטבחים

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: