פרסם וקדם את העסק שלך
פורד מערכות מוניציפליות בע"מ
08-9108855
חייג לעסק
+ עסק נבחר
פורד מערכות מוניציפליות בע"מ דרך בן צבי 65, תל אביב יפו 6810341 שנת יסוד: 1994

חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, מובילה במתן שירותי ניקיון וטיפוח נוף לעיריות, רשויות מוניציפליות ומפעלים בכל חלקי הארץ.

עשרות עיריות, רשויות ומפעלים נהנים היום משירותי הניקיון שמציעה החברה: שטיפה בקיטור, ניקיון רחובות ושטחים פתוחים בטיאוט ידני ומכני, פינוי אשפה וניקוי גרפיטי באמצעות התזת חול. בין לקוחות החברה עיריית תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, נתניה, הוד השרון, אבן יהודה, אשקלון ועוד רבות.

בחברה שהוקמה ב- 1994 מועסקים כיום כ- 880 עובדים ומנהלים המועסקים כולם כעובדי החברה  (ולא כעובדי הקבלן) . העובדים זוכים להכשרות והדרכות שונות בהתאם לאופי העבודה או האירוע תוך הקפדה יתרה על נהלי בטיחות.

לחברה צי של 60 משאיות טיאוט ורכבי טיאוט, רכבי שטיפה בלחץ.

 

עם עליית המודעות הסביבתית בעיריות ובניית תכניות ירוק עירוניות, בלט ניסיונה של חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, במתן שירותים השומרים על הסביבה ועל בריאות התושבים : החברה מקפידה שימוש בציוד חדיש ותקני, נמנעת משימוש בכימיקלים ומשליכה את פסולת הטיאוט ישירות לאתרי הטמנה.

החברה מובילה גם בניהול פרויקטים ופסטיבלים, בהם היא נותנת מענה מלא לכל מרכיבי הניקיון והנראות של האירוע : ניקיון השטחים

הפתוחים, איסוף אשפה, שירותים ניידים ועוד...

 

בין הפרויקטים שבוצעו על ידנו היו ביקור האפיפיור בישראל (2009), הופעת הענק של מדונה בפארק הירקון, פסטיבל האור בירושלים, הביאנלה בבת ים, יום הסטודנט בירושלים ועוד רבים.

שירותים

חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, מציעה מניפת שירותים היכולה לתת מענה כולל או ממוקד לצרכי הניקיון והאחזקה בעיריות, רשויות, תעשיה חקלאית ומפעלים.

 

שטיפה בקיטור:

לחברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, המכשור החדיש והמתקדם ביותר בארץ לניקוי משטחים באמצעות קיטור . בשיטה זו ניתן לחדש כבישים, מרצפות, מדרכות, משטחי עץ ועוד בצורה יעילה, חסכונית ובריאה לסביבה – ללא כל שימוש בכימיקלים . בשירות זה משתמשות בעיקר עיריות ( ת"א, ראשון לציון, מודיעין, קריית גת, נתניה  ונוספות, ואתרים כגון נמל תל אביב, לניקוי הדק ומשטחי הריצוף).

 

טיאוט ידני:

חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, מספקת שירותי טיאוט ידני לעיריות ורשויות באזורים מוניציפליים פתוחים ובנויים, למפעלים גדולים ולאתרים בהם יש קושי למעבר של רכבי הטיאוט.

השירות הניתן על ידי החברה יעיל ומפוקח והפסולת מפונה ישרות לתחנות המעבר המורשות ומשם לאתרי ההטמנה .

השירות ניתן תוך הקפדה על עבודה נקייה ושמירה על ניקיון האוויר והסביב .

 

 

טיאוט מכני:

באמצעות צי של 60 משאיות ורכבי טיאוט ייעודיים, מתפעלת חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, ניקיון כבישים, מדרכות וטיילות בעשרות ערים, רשויות, מפעלים ואתרים בארץ.

כל המפעלים של רכבי הטיאוט המכני נושאים רישיון מתאים ועברו את כל ההכשרות הנדרשות על ידי החברה.

 

פינוי אשפה :

חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, מציעה ללקוחותיה שירותי פינוי אשפה הן של פחים טמוני קרקע והן של מכלי אצירה (פחי אשפה עיליים), מכולות וכיוצא באלה.

שירותי פינוי האשפה נעשים על יד משאיות דחס חדישות ואנשי מקצוע מקצועיים המסוגלים לתת שירות ברמה גבוהה באזורים מוניציפליים שונים.

השירות המקצועי שלנו מאפשר פינוי מאזורים מוניציפליים מורכבים במיוחד, לדוגמא – פינוי אשפה מסמטאות ומדרגות בירושלים.

 

ניקיון גרפיטי בהתזה בחול :

חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, נותנת שירותי ניקוי גרפיטי על ידי התזת חול נקי . זוהי טכניקה נקייה וטובה לסביבה – ללא שימוש בכימיקלים, מהירה לביצוע – הפעולה אורכת כמה דקות בלבד, יסודית – מנקה את כל הגרפיטי ללא עקבות מבלי לפגוע בקיר האבן או המתקן עליהם מצויר הגרפיטי.

ניקוי הגרפיטי בהתזת חול עדיף על צביעת הגרפיטי מכמה טעמים : הצביעה הנקודתית של הגרפיטי יוצרת בעצמה כתם על החומה כך שהפגיעה האסתטית לא נעלמה, רק שונתה ; לא ניתן לצבוע אבן – לכן כאשר הגרפיטי מצויר על חומת אבן הצביעה אינה פתרון ; הצבע

מכיל רעלים כך שאינו פתרון ידידותי לסביבה . לכן, מכל הטעמים אנו ממליצים על ניקוי והסרת גרפיטי על ידי התזת חול.

 

ניהול פרויקטים:

חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, מנהלת פרויקטים שונים . פסטיבלים ואירועים ונותנת שירותי אחזקה, תפעול וניקיון על פי הצורך . השירות ניתן מסביב לשעון.

כמו כן, מציעה חברת פורד מערכות מוניציפליות בע"מ, שירותי הפרדת פסולת במקור באירועים . לדוגמא, במופע של מדונה הוצבו פחים נפרדים למחזור בקבוקים, פלסטיק, ופסולת אורגנית וכללית .

 

ציוד ייעודי:

·         משאיות דחס משולבות מנוף

·         רכבי טיאוט בכל הגדלים : מ – 1 קוב ועד 5 קוב

·         משאיות טיאוט – בנפח 6 קוב

·         טרקטורים מפרקיים לפינוי אשפה ממקומות צרים – סמטאות, מדרגות וכיו"ב' .

·         מכונת שטיפה בקיטור

·         מכונה לניקוי גרפיטי בהתזת חול

לקוחות :

שירות ניקיון לעיריות, רשויות מוניציפליות ואתרים : ת"א, ירושלים, מודיעין, נתניה, רעננה, נמל ת"א, קיסריה, מועצה מקומית באר טוביה ועוד.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום ניקוי בהתזת חול

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: