פרסם וקדם את העסק שלך
החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ
03-5644124
חייג לעסק
+ עסק נבחר
החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ אחד העם 34, תל אביב יפו 6515107 שנת יסוד: 1949

אמישראגז, פעילה במשק הגז הישראלי כ-70 שנה והיא קמעונאית הגז הגדולה ביותר בארץ, המספקת גז למאות אלפי בתי אב ברחבי המדינה.

אמישראגז הינה חברת הגז הישראלית הראשונה אשר פרצה דרכים בתחומים רבים. בתחום השרות החדירה אמישראגז סטנדרטים חדשים לשירות אשר שינו את פני תעשיית הגז בארץ והקנו ללקוחותיה שרות מצוין ובטיחות מרבית.

אמישראגז הינה הספקית המובילה בישראל של גז למגזר העסקי: רשתות בתי המלון הגדולות, מסעדות ומטבחים מוסדיים נהנים מהשירות של אמישראגז. אמישראגז מעניקה לגופים עסקיים הן את הגז והן את ציוד הקצה מתוצרת מיטב היצרנים בעולם: מערכות הסקה, מבערים, ציוד בישול, אפיה וגריל, דודים לחימום מים ועוד.

שיתוף פעולה עם אמישראגז מבטיח לעסקים ולמוסדות את היכולת לשרת את לקוחותיהם בקצב ובכמויות הנדרשות תוך עמידה בתקציבים ושמירה על מאפייני העסק.

אמישראגז מתמחה בתכנון ויישום פתרונות אנרגיה מתקדמים לשימושים תעשייתיים רבים. אמישראגז מיישמת את הנסיון הרב שצברה בכל סוגי התעשיה והמסחר, בתעשיות הכבדות לעיבוד מתכות, זכוכית וקרמיקה, תעשיית המזון המפותחת בישראל, בענפי הטכסטיל, החקלאות ובמגזר השרות.

למעשה, מרבית הארגונים התעשיתיים בישראל נמנים על לקוחותיה של אמישראגז.

בעידן של משאבים מצטמצמים ואיכות סביבה פגיעה, אמישראגז מובילה את המהפכה בשימוש באנרגיה נקיה ומניעה רכבים בגז אוטומטיבי - אוטוגז. השימוש בתחבורה אקולוגית מונעת גז, מפחית את זיהום האוויר תוך שמירה ואיזון מקורות התקציב.

במרכז פעילותה של אמישראגז עומדים לקוחותיה אשר להם שואפת אמישראגז לתת את השירות המושלם תוך הבטחת רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. לצורך השגת מטרה זו עומדים לרשות לקוחות אמישראגז מערך ארצי של סניפים הממוקמים בכל עיר במדינה, המציעים מגוון רחב של מוצרים ושירותים: מערך של מתקני מילוי בפריסה ארצית, צי מיכליות בבעלות עצמית ומשאיות חלוקה - והעיקר ארגון טכני ומבצעי המבטיח אספקת גז שוטפת, סדירה, בטוחה ואמינה בכל עת ובכל תנאי.

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום אספקת גז

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: