פרסם וקדם את העסק שלך
טבגר בע"מ
0779969952
חייג לעסק
+ עסק נבחר
טבגר בע"מ דרך היין 1 אזה"ת קצרין, קצרין 1290531 שנת יסוד: 2009

טבגר בע"מ רואה חשיבות עליונה במחקר ופיתוח של טיפולים לפצעים כרוניים ונוירופתיה, מאחר ואלו האחרונים מהווים את אחת מהבעיות החשובות ביותר הניצבות מול הרפואה המודרנית, הן מבחינה חברתית והן מבחינה כלכלית. עם העלייה בתוחלת החיים, יותר ויותר אנשים הסובלים מסכרת וממחלות כלי דם אחרות נמצאים בסיכון לפתח פצעים כרוניים.

עבור רבים מאלו, הדבר מוביל להתפתחות של פצעים כרוניים שאינם נרפאים במשך שנים, ועלולים להוביל לקטיעה ואף למוות. ואולם, לרוע המזל, בהיסטוריה המודרנית של המלחמה בכיבים נוירופתיים לא הושגה התקדמות משמעותית בפתרון הבעיה, לא באמצעות תרופות, לא באמצעות מכשור ולא באמצעים טכנולוגיים אחרים, ואף לא באמצעות ביו-טכנולוגיה.

להשקפתה של טבגר בע"מ, הסיבה לחוסר היכולת להשיג התקדמות משמעותית טמונה בבחירה של הרופאים להיאבק בפצע הכרוני, מתוך ניסיון לכפות עליו את חוקי המשחק, שאותם הוא אינו יכול להבין ולקיים, בהיותו רקמה פגועה, כמעט הרוסה לחלוטין ומתה, במקום לבצע אינטראקציה ושיתוף פעולה עם חלקו הבריא של הגוף.

טבגר בע"מ פיתחה טכנולוגיה אשר מאפשרת, במקום הגישה האלימה לפצעים, להוביל מערכות חיסוניות אוטונומיות מהרקמות הבריאות שסביב הפצע, מכל הכיוונים במקביל, על מנת לייצר מערך לחימה ולהובילו אל גבול ההרס של הרקמה הנקרוטית, וכך לחדש את אספקת הדם ולשקם את התקשורת עם מערכת העצבים.

טבגר בע"מ גילתה שהטכנולוגיה של הפעלת טפולות העור הינה אפקטיבית גם בתחום הרפואה האסתטית.

רבים מתפקודי העצב והשריר שאחראים ליופיים של גוף ופני האדם מאבדים עם הזמן את התפקוד האבולוציוני שלהם והשליטה של מערכת העצבים עליהם נחלשת. טבגר בע"מ מצאה דרך לשקם את החיבור של קצות העצב של העור. כתוצאה משיקום התקשורת האבודה, השרירים מופעלים ומשיבים את היופי והנעורים בלי להשתמש בטכניקות המסורתיות של פציעה מבוקרת הנפוצות כיום ומהווים סיכון בריאותי לסיבוכים אצל מיליוני מטופלים.

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום רופאים

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: