פרסם וקדם את העסק שלך
אמינולאב בע"מ
08-9303333
חייג לעסק
+ עסק נבחר
אמינולאב בע"מ ספיר פנחס 1, נס ציונה 7403624 שנת יסוד: 1988

אמינולאב היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי מעבדה אנליטיים.

אנו מאגדים תחת קורת גג אחת את כלל הפתרונות המעבדתיים למגוון תחומים: פארמה, מזון, מים, איכות הסביבה, קוסמטיקה, קנאביס רפואי, ביואנליטיקה וביולוגיה מולקולרית . לכך מצטרפים הכיסוי האנליטי המלא ושירותי הייעוץ הרגולטורי, המאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו  ליווי מלא לכל פרויקט. סביבת העבודה המתקדמת שיצרנו, עם ההסמכות האיכות העדכניות ביותר, משתקפת במעבדות חדשניות ומאובזרות, המגובות בהון אנושי איכותי – למעלה מ-130 עובדים מקצועיים, לרבות Ph.D ו-M.Sc בתחומי הכימיה, המיקרוביולוגיה ומדעי החיים.

אמינולאב עובדת ע״פ שיטות תקניות ותחת פיקוח והסמכה של הרשות הלאומית להסמכת מעבדות והכרה של משרד הבריאות ומשרד החקלאות. אמינולאב חלוצה בהטמעת טכנולוגיות חדשות בהתאם לצרכי הלקוחות ועובדת תחת שלוש מערכות איכות שונות, ISO-17025, GLP, cGMP וכן אישור של ה-FDA.

לפני 30 שנה עשינו את צעדינו הראשונים כמעבדה המתמחה בבדיקות חומצות אמינו. כבר אז ניסחנו את החזון: להפוך למעבדת השירות האיכותית בישראל ולעמוד במחויבות כלפי לקוחותינו. החדשנות והראשוניות הן מוטיב שעובר כחוט השני בסיפור החברה שלנו. "כל חלקיק חשוב" הוא המוטו שלנו, המבטא את תמצית התנהלותנו, המאופיינת בהקפדה על כל פרט עד לרזולוציות הזעירות ביותר. הרצון להוביל בתחומנו מחייב אותנו להמציא את עצמנו ללא הפסקה ולהיות הראשונים ליישם כל חידוש בתחום.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום מחקר חקלאי

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: