פרסם וקדם את העסק שלך
עולם המחפרון בע"מ
04-6114666
חייג לעסק
+ עסק נבחר
עולם המחפרון בע"מ ישוב, אום אל-פחם 3001000 שנת יסוד: 2013

חברת עולם המחפרון מתמחה ביבוא ובשיווק של ציוד מכני הנדסי וחלקי חילוף למגוון רחב של כלים – קלים עד כבדים. בקטלוג מוצריה אפשר למצוא: חלקי חילוף למחפרונים, משאבות גיר, חלקי קבינה, מאגר גדול של שמשות, גלגלי שיניים מסיביים, מוצרי גומי מסוגים שונים, סכינים לכפות המגיעים במידות שונות, מסננים, פטישי חציבה ועוד. החברה, שפועלת בתחום למעלה מעשר שנים התחילה את דרכה כחברה קטנה בשנת 2003, אז התמקדה באספקת חלקי חילוף וציוד קטן יחסית. עם השנים גדלה החברה והתפתחה וכיום נחשבת לאחת החברות הבולטות והמובילות בשוק הישראלי.

עולם המחפרון הינה עסק משפחתי, של אב עם חמישה בניו. בחברה עובדים כ-15 איש. היא ממוקמת באום אל פחם על שטח כולל של 2,500 מ"ר. חלק משטח זה הינו משרדים, שבו עובדים כשבעה אנשים, יחד איתם שלושה אנשים נוספים העובדים בשטח ואחראיים על הרכבת הציוד המיוחד והתוספות הנדרשות וכן חמישה עובדים נוספים: רתכים, מחסנאים ואנשי מקצוע העובדים ישירות מול הלקוחות השונים של החברה.

החברה מציעה למכירה ציוד חדש וכן אפשרות לרכישת ציוד יד שנייה, למעוניינים בכך, והחלפה עם ציוד קיים (במסגרת טרייד-אין).

עולם המחפרון מבצעת תיקונים לציוד והתאמות לכלים מיוחדים ומקבלת על עצמה פרויקטים בסדרי גודל שונים לצורך ביצוע העבודה. צוות החברה מבצעים לצד ההרכבות גם חיתוכים בלייזר וכל הנדרש על מנת להתאים את חלקי החילוף והציוד הנמכר לכלים שברשות הלקוח. מוצרי החברה מיובאים מחו"ל – מאנגליה, מאיטליה, מארה"ב, מדרום קוריאה וממדינות נוספות והם מיוצרים על ידי מיטב החברות המובילות בתחום זה. כל אלה עומדים בסטנדרטיים גבוהים במיוחד ועל פי כל התקנים הנדרשים.

הפרויקטים שלהם מוכרת חברת מחפרון את הציוד שברשותה ועבורם מבצעת את ההתאמות הינם פרויקטים קטנים, בינוניים וגם גדולים, כאשר לעיתים מדובר בציוד קטן וזול מאד ולעיתים בציוד כבד, מורכב ויקר יותר (בעלות של 200-300 אלף ₪).

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום ציוד הנדסי

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: