פרסם וקדם את העסק שלך
שבירו לנד בע"מ
*-2471
חייג לעסק
+ עסק נבחר
שבירו לנד בע"מ הרוקמים 26 מרכז עזריאלי, בניין C, קומה 4, חולון 5885849 שנת יסוד: 2015

חברת שבירו (Shviro), שהוקמה בשנת 2003 על ידי מאיר צ'צ'קס, המשמש כבעלי החברה מאז, מתמחה בקנייה ובמכירה של מגרשים. עד לשנת 2007 היתה החברה עוסק מורשה, ומאז מוגדרת שבירו כחברה בע"מ. 16 שנות הניסיון שלה בתחום זה הופכים אותה לחברה מקצועית ומובילה מאד בתחום הנדל"ן, חברה המתבססת על עקרונות של אמינות ושירות ברמה גבוהה, הבאים לידי ביטוי בעבודתה היום יומית אל מול הלקוחות והעסקאות השונים והפרויקטים המגוונים, שבהם היא לוקחת חלק.

חברת שבירו מסייעת ללקוחותיה בביצוע עסקאות רכישה של קרקעות מסוגים שונים (קרקעות שאינן חקלאיות), קרקעות בעלות ייעוד ותכנית. החברה מלווה אותם לאורך כל הדרך עד לסגירת העסקה עצמה ועושה זאת בשיתוף עורך דין, הבקיא בתחום הנדל"ן ועוזר בשמירת מלוא זכויותיו של הלקוח בכל הקשור לעסקה וכל הנלווה לה.

הפרויקטים השונים

נכון להיום לוקחת החברה חלק בתשעה פרויקטים שונים ברחבי הארץ, אותם משווקת לקהל הרחב:

  • שכונת אופק חדש בקריית אתא – מיקומה האטרקטיבי של השכונה, הופכים אותה ליעד המושך אליו משפחות רבות וגם לא מעט זוגות צעירים, החושקים באיכות חיים גבוהה. 
  • התכנית היוקרתית שבהרצליה – חוף התכלת – תכנית זו מהווה מקור השקעה מניב הן בזכות מיקומה המצוין והן בזכות איכותו של הפרויקט. 
  • פרויקט ח-500 שבחולון – העיר שהופכת ליעד מוביל בתחום השקעות הנדל"ן מעמידה לרשות משקיעים רבים פרויקטים נבחרים, לרבות פרויקט זה המבטיח תשואה גבוהה ויתרונות נוספים. 
  • מתחם המגורים הנחשק ומתחם משרדי ההייטק בפי גלילות – מיקום מרכזי וגישה נוחה מהווים מקור משיכה למשקיעים רבים במתחם יוקרתי זה. 
  • מתחם 1000 בראשון לציון – אחת ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ כיום, מתחם ענק המיועד לעסקים, למגורים וגם לבילוי. 
  • פרויקט המגורים בשדה דב הכולל 16,000 יחידות דיור – מגורים בלב ליבה של תל אביב, הזדמנות להשקעה בעלת תשואה גבוהה. 
  • פרויקטים נוספים בתל אביב, המהווה יעד אטרקטיבי עבור משקיעים רבים.

חברת שבירו מונה כשישה עובדים, אנשי עסקים מקצועיים ומנוסים מאד ופועלת בשיתוף פעולה עם חברת B-Unreal, המספקת שירותי עיצוב פנים ומנוהלת על ידי בלה שבירו. כך יכולה להציע חברת שבירו מענה מקיף ונרחב יותר עבור כל לקוח ולקוח ולהבטיח לו פתרונות בהתאמה מלאה.

החברה דואגת לעדכן את לקוחותיה מספר פעמים בשנה אודות פרויקטים חדשים והזדמנויות אטרקטיביות עבור השקעות נדל"ן המבטיחות תשואה גבוהה.

לאורך כל הדרך מצליחה חברה שבירו לזהות קרקעות בעלות פוטנציאל רב מאד להשקעה, קרקעות המהוות מקור השקעה מתאים עבור לקוחותיה השונים.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: