פרסם וקדם את העסק שלך
מ.א. שימורי עדן תעשיות מזון בע"מ
04-6356433
חייג לעסק
+ עסק נבחר
מ.א. שימורי עדן תעשיות מזון בע"מ רחוב אל דהרי 12132, ישוב כפר קרע 3007500 שנת יסוד: 2002

שימורי עדן הינה חברה לייצור ושיווק מוצרים בענף המזון.

החברה נוסדה בשנות השבעים ע"י סעיד אבו סרייה ז"ל, שהיה איש בעל חזון וניסיון רב בתחום תעשיית המזון, ייחודו היה חוש טעם מפותח במיוחד, מורשת איכות, אמביציה ואנרגיה עסקית רבה. מר' סעיד קיבל החלטה להקים מפעל מזון ייחודי המבוסס על תכונות אלה. מאז הקמתה החברה משקיעה את כל המאמצים הנדרשים להמשך פיתוחה וקידומה הטכנולוגי, האיכותי והשיווקי.

החברה עוסקת בייצור ושיווק מגוון מוצרים בהן: רסק עגבניות, שימורי מלפפונים, זיתים, פלפלים, קטניות, שימורי ירקות, שמן זית ועוד.

תרבות האיכות והטעם הינה ערך עליון שהוטמע בחברה מיום הקמתה, מלווה את הנהלתה ועובדיה בכל מהלך בשלבי הייצור, הנהלת המפעל מעמידה את כל המשאבים הדרושים לשיפור האיכות באופן רציף, כמו כן דואגת לשיפור הרמה המקצועית של עובדיה הן על ידי קורסים והשתלמויות מקצועיות והן בהשקעה בציוד מתקדם על פי סטנדרטים בינלאומיים. תהליכי הייצור מגובים בעמידה בתקנים לאומיים ובינלאומיים, החל משלבי קבלת חומרי הגלם, דרך העיבוד, ייצור, אריזה והמשלוח.

שימורי עדן מספקת ללקוחותיה שירות מקצועי אמין ואדיב ומתחייבת לעמוד בכל הדרישות והציפיות מתוך היותה חברה הפועלת על פי כל התקנים המחמירים.

מצוינות הינה אבן דרך ונר לרגליה של שימורי עדן. הדברים באים לידי ביטוי במדיניות ונוהלי החברה ששמה לה כמטרה להמשיך ולהתפתח גם בשנים הבאות, בתחומים בהן היא עוסקת ובתחומים נוספים, המותג "עדן" הולך ומשתרש מיום ליום בשוק הישראלי ועולמי בתוך מגוון המותגים המובילים והאיכותיים, יחד עם זאת, שמה לעצמה החברה כמטרת על, להמשיך להתקדם, להתפתח ולפלס דרכה בין החברות והיצרנים המובילים בשוק המזון הישראלי ועולמי.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום מוצרי מזון

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: