פרסם וקדם את העסק שלך
ג'וס פלאס
073-7969777
חייג לעסק
+ עסק נבחר
ג'וס פלאס האלון 2, כפר נטר 4059300 שנת יסוד: 2009

חזון לשינוי העולם

"מעוררים השראה לחיים בריאים ברחבי העולם."

Juice PLUS+ היא הרבה יותר מהדבר הטוב הבא אחרי פירות וירקות, היא הדרך שלכם לחיים חדשים, בהם תרגישו טוב יותר ובנוח יותר עם עצמכם. השינוי הפשוט באורח החיים המודרני מבוסס כבר למעלה מ-20 שנים וביותר מ-20 מדינות.

 

המשרדים הראשיים של החברה שלנו הממוקמים בבאזל שוויץ ואחראיים לתיאום העסקים שלנו בכל מדינות אירופה. דן הולצמן, שותף, מנכ"ל ונשיא Juice PLUS+ אירופה ממשיך לפקח על הצלחתה מיומה הראשון. חזונו להמשיך וליצור השפעה חיובית ומתמשכת על איכות חייהם של אנשים מרחבי אירופה וישראל.

 

הסתכלות לטווח ארוך - מאז הקמתנו, התמקדנו בלהיות שגרירים טובים של חיים בריאים לטווח הארוך עבור לקוחותינו, זכיינינו, עובדינו ושותפינו.

אותנטיות – ה-DNA שלנו הוא לומר מה שאנחנו עושים ולעשות את מה שאנחנו אומרים וזאת בשקיפות בכל מערכות היחסים שלנו.

איכות - אנו שואפים לספק מוצרי פרימיום ומוצרים ושירותים ברי קיימא ללקוחותינו ולעובדינו.

קהילה - חיים בריאים הם יותר מרק גוף בריא; הם גם קהילת חברים עם מטרה משותפת. אנו מכנים זאת משפחת Juice PLUS+. אנו משתדלים לתרום את חלקנו חזרה לחברה לאלו שצריכים אותנו באמצעות קרן Juice PLUS+.

פשטות - אנו מנסים לעשות הכל פשוט - החל בתזונה טובה ועד המודל העסקי שלנו.

 

הסיפור של Juice PLUS+

בשנת 2013 חגגנו 20 שנים בהן תמיד שמנו את האנשים במרכז העסק שלנו. כיום, חברת Juice PLUS+ ממוקמת  בחזית תעשיית הבריאות, מהחשובות ביותר במאה ה-21.

הוכח במחקרים שונים שפיטו-נוטריאנטים, ויטמינים ומינרלים המצויים בפירות ובירקות, חשובים לחיים בריאים. מומחים ממליצים על צריכה של לפחות חמש מנות של פירות וירקות מדי יום. אנו יודעים כי בקצב החיים הקדחתני בו אנו מתנהלים מאתגר לעמוד בזה ולכן אנו מציעים פתרון בסגירת הפער עד לתזונה מאוזנת.

פיתחנו את Juice PLUS+ כך שהמרכיבים יהיו באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, בשביל להעניק לכם את הטוב ביותר מתוך 30 פירות, ירקות ופירות יער שונים ולהוביל אתכם בדרככם החדשה אל עבר חיים בריאים, מלאי אנרגיה וחיוניות.

+Juice PLUS מסייעת לכם לקחת שליטה על חייכם ולשמור על תזונה מאוזנת ובריאה.

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום מוצרי מזון

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: