פרסם וקדם את העסק שלך
קבוצת מזרחי ובניו השקעות בע"מ
03-5551818
חייג לעסק
+ עסק נבחר
קבוצת מזרחי ובניו השקעות בע"מ הרב ניסנבוים יצחק 33, בת ים 5962025 שנת יסוד: 1989
קבוצת מזרחי ובניו, שהוקמה בשנת 1958, מתמחה בבניית מבנים למגורים, לצרכי מסחר, למשרדים, לבתי מלאכה וכן בניית מבני תעשיה בסדרי גודל שונים בכל רחבי הארץ. הקבוצה, שמאחוריה 60 שנות ניסיון, הינה בבעלות משפחת מזרחי ומנוהלת כיום על ידי מזרחי אברהם ורוני, המביאים אתם ניסיון של למעלה מ-40 שנה בענפי הבנייה לשלוחותיהם השונות. לקבוצה שייכות מספר חברות הפועלות בענפי הבניה, היזמות והאחזקה של הפרויקטים השונים הרלוונטיים לתחום הנדל"ן. כל אלו יחד אחראיות על בניית 15,000 יחידות דיור עד היום, 800,000 מ"ר של חללי מסחר ומשרדים המיועדים לענפי התעשייה השונים.
בחברה לוקח חלק צוות ניהול מקצועי מאד, התורם לקידומה כבר יותר מ-40 שנה ולמוניטין המצוין שלה בתחום זה. לקבוצה גב כלכלי איתן והון עצמי גדול. ברשותה כ-70 אלף מ"ר של מגוון נכסים מניבי תשואה וכן כ-180,000 מ"ר הן בתהליכי בנייה והן בתכנון. נכון להיום בונה קבוצת מזרחי ובניו למעלה מ-3,900 יחידות דיור, בניינים למסחר, לתעשייה, למלאכה, משרדים, מלונות וכן מבנים המיועדים ל-20 ערים ומועצות מקומיות בארץ. ביניהן, תל אביב, חיפה, ראשון לציון, נתניה, הרצליה, זיכרון יעקב, רעננה, ירושלים, חולון, גן יבנה, אור יהודה, גבעת שמואל ועוד.
לאור היקפי הבנייה הגדולים של קבוצת מזרחי, נחשבת הקבוצה כיום לאחת מחברות הבנייה הפרטיות הגדולות והמובילות בארץ. שלוש מתוך חמש החברות השייכות לקבוצה מחזיקות בסיווגי בניה: ג-5 בלתי מוגבל, הנחשב לגבוה ביותר מבין סיווגי הקבלנים בישראל.
הניסיון הרב ורמת המקצועיות הגבוהה שעומדים מאחוריה, מאפשרים לכלל לקוחות הקבוצה ליהנות משירות ללא פשרות, מאיכות גבוהה וממענה נקודתי לכל צורך. עובדי החברה, לכל דרגותיהם, עומדים לרשות לקוחותיה ומלווים אותם לאורך כל שלביו של הפרויקט, לרבות בשלבים המקדימים לבנייה, שלבי התכנון וכמובן עד לשלב עלייתו לקרקע של הפרויקט עצמו וכן לאחריו.
פרויקטי החברה
ברשימת הפרויקטים שעליהם אחראית קבוצת מזרחי ובניו אפשר למצוא את הפרויקטים הבאים:
• מתחם הבתימון שבבת ים – מתחם בשטח של 12 דונם, הכולל מגרש מסחרי, מבנה דיור מוגן, בית מלון ובו 160 חדרים וכן שני מגדלי מגורים הכוללים יחדיו כ-280 יחידות דיור.
• סיטי סנטר בבת ים – מתחם בשטח של 16 דונם, הצפוי לכלול שלושה מגדלים בני 50 קומות, לרבות קומות מסחר וכ – 864 יחידות דיור, וכן בית מלון, משרדים וגם דיור מוגן.
• מתחם פארק גן האומנים בבית ים – מתחם הכולל שני מגדלים בני 25 קומות ו-40 קומות, לרבות 200 יחידות דיור ושתי קומות מסחר, וכן בית מלון עם 240 חדרים, דיור מוגן, משרדים ושטח של 8,000 המיועד כולו למסחר. מתחם זה כולל גם גן פסלים ואומנות בשטח של 4,000 מ"ר.
• פרויקט "נוף השדרה" בבת ים – פרויקט זה נמצא בשלבי תכנון. הוא צפוי לכלול בניין בן 9 קומות ובו 28 יחידות דיור.
• פרויקט "גן הניצחון" בבת ים – פרויקט זה כולל שני בניינים בתכנון עם 50 יחידות דיור.
• פרויקט "סיי ליין" בבת ים – פרויקט בתכנון בשטח של 70,000 מ"ר, הצפוי לכלול שני בניינים בני 25 קומות עם 192 יחידות דיור.
• פרויקט "מגדלי פארק הים" בבת ים – פרויקט בתכנון הכולל שלושה בניינים בני 23 קומות עם 252 יחידות דיור סך הכול.
• פרויקט "מרכז כנות" – מרכז הכולל בניין מסחר, משרדים ותעשייה בשטח של 20,000 מ"ר. בנוסף, תכנון של תב"ע חדשה, הכוללת תוספת של ארבע קומות למשרדים בשטח של 16,000 מ"ר.
• פרויקט "מזרחי לופט" בהוד השרון – מבנה מגורים בשכונה החדשה של הוד השרון השטח כולל של 9,734 מ"ר. בניין בן 14 קומות עם 34 יחידות דיור.
• מלון "סי סיטי" בבת ים – מלון 3 כוכבים בן 200 חדרים.
• מלון "בלו סי" בבת ים – מלון 4 כוכבים בן 200 חדרים.
• מלון "סי אנד ביזנס" בבת ים – מלון 4 כוכבים בן 250 חדרים.
• בנוסף, אחראית החברה על פרויקטים נוספים של מבנים לצרכי מגורים ומסחר הן בבת ים, בהוד השרון, בירושלים, באבן יהודה וגם בחולון.
חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום בתי אבות

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: