מבני גזית (2000) בע"מ

שנת יסוד 1972

שם לועזי

Mivney Gazit (2000) Ltd

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.m-gazit.co.il
טלפון
09-8855522
כתובת
מרכז תעשיות כפר נטר, כפר נטר, ישראל, מושב כפר נטר 4059300
שעות פעילות
ימים א - ה 09:00-16:00
שפת שירות
עברית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

חברת מבני גזית (2000) בע"מ נמנית על אחת מחברות הבניה הוותיקות והמובילות בתחום הבנייה למגורים ומסחר בישראל. החברה המשפחתית נוסדה בשנת 1972 על ידי היזם ואיש הנדל"ן זהר פייגלין והיא מנוהלת כיום על ידי ממשיכי דרכו טלי ואורי פייגלין. במשך 49 שנות פעילותה יזמה ובנתה מבני גזית פרויקטים רבים בארץ ומחוצה לה והיא בעלת ניסיון רב ועשיר בייזום, תכנון ובנייה של פרויקטים נדל"ניים רחבי היקף. החברה מחזיקה בסיווג הקבלני ג-5 שהוא הסיווג הגבוה ביותר המקנה לה את האפשרות לבצע פרויקטים בהיקפים כספיים והנדסיים בלתי מוגבלים. 

יציבות ואיתנות פיננסית

לאורך השנים קנתה לה החברה מוניטין רב בשוק הנדל"ן הישראלי וזאת הודות ליציבותה ואיתנותה הפיננסית, שיטות הניהול המתקדמות, התכנון  הקפדני, איכות הבנייה ללא פשרות ושימת דגש על צרכי הלקוח, לצד מסורת בנייה ארוכת שנים. יכולותיה המגוונות וניסיונה העשיר בעולם הבנייה הופכים את החברה יום- יום, שעה שעה, לבחירה הנכונה ביותר של לקוחותיה לביצוע  פרויקטים נדל"נים הדורשים מורכבות, שיתוף, מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים.

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

יתרונה הגדול של מבני גזית נעוץ בעובדה כי היא פועלת כיזמית ומבצעת כאחד, כך שהתכנון והבנייה נעשים תחת קורת גג אחת על ידי אנשי החברה, כמו גם שינויי הדיירים ושירות הלקוחות הניתנים על ידי אנשי החברה ולא על ידי קבלני משנה. לקוחות החברה יודעים כי היד שחתמה איתם על החוזה, היא היד שתבצע בפועל את הבנייה והיא היד שתמסור להם בבוא היום את מפתחות הדירה, דבר המעניק להם שקט נפשי רב.

הלקוח בראש סדר העדיפויות

מבני גזית רואה בשביעות רצון לקוחותיה את מטרת העל אשר מכתיבה את דרך עבודתה בכל פרויקט. לקוחות החברה מקבלים מן הרגע הראשון מידע מדויק ואמין, ומלווים באופן אישי ומסור על ידי עובדי, מנהלי, ומהנדסי החברה, השמחים להעניק להם שירות מהיר ומקצועי לכל סוגיה עד לפתרונה המלא. מחלקת שירות הדיירים של החברה נכונה לענות ולעזור ללקוחותיה בכל עניין וגאה כל פעם מחדש לפגוש לקוחות חוזרים, בני משפחה וחברים של קהל לקוחותיה.

תחומי פעילות

 • יזום פרוייקטים
 • נדל"ן
 • קבלני בניין
 • בניית בתי מגורים
 • התחדשות עירונית

התמחות

 • יזום פרוייקטים - כללי
 • בניית בתים משותפים
 • בניית בתי מגורים - כללי
 • בניית בנייני דירות
 • קבלנות בנין, כללי
 • תמ"א 38

מנהלים במבני גזית (2000) בע"מ

אורי פייגלין

אורי פייגלין

בעלים, יו"ר דירקטוריון
טלי פייגלין

טלי פייגלין

בעלים, מנכ"לית
גיא סוירי

גיא סוירי

מהנדס ראשי
אמיר סוירי

אמיר סוירי

סמנכ"ל ביצוע
סימה שחר

סימה שחר

מנהלת מחלקת הנהלת חשבונות
ליזי אלחייק

ליזי אלחייק

מנהלת תיקי לקוחות
גילי אלחייק

גילי אלחייק

מנהל לוגיסטיקה
דניאל שוץ

דניאל שוץ

מנהל מכירות

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 510828189

ותק

אופי פעילות יזום פרוייקטים,קבלנות בנין

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה