יאיר סקלסקי – משרד עורכי דין

שנת יסוד 2006

שם נוסף

סקלסקי יאיר חיים

שם לועזי

Yair Skalsky – Law Firm

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
prmm.co.il/
טלפון
03-7518405
פקס
03-7518416
כתובת
דרך בגין מנחם 7 בית גיבור ספורט, קומה 26, רמת גן 5268102
שעות פעילות
ימים א - ה 08:00-18:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

יאיר סקלסקי משרד עורכי דין מתמחה באופן ייחודי בתחום הרשלנות הרפואית, המשפט הרפואי ודיני זכויות החולה. המשרד, שהוקם ומנוהל על ידי עו"ד יאיר סקלסקי. נמנה עם משרדי עורכי הדין המובילים בתחום הרשלנות הרפואית בישראל.

המשרד מוכר במצוינותו המקצועית לאור יסודיות וירידה לפרטים, היכרותו המעמיקה עם העולם הרפואי, לרבות התנהלות בתי החולים, קופות החולים וחברות הביטוח, ועקשנות והתמדה, עד להצלחה וניצחון התיק.

המשרד מאמין כי לתביעות רשלנות רפואית אמיתיות ומבוססות יש השלכה חיובית על התנהלות של רופאים ובזכות כך הם משפרים את היחס שלהם לחולים ומשתפים אותם בהליכים הרפואיים השונים שעליהם לעבור וכן משפרים תהליכים רפואיים מבחינה מקצועית.

 תחומי התמחות

המשרד מתמחה בכל ענפי הרשלנות הרפואית, בהם איחור באבחון מחלות הסרטן לסוגיהן, תביעות בגין נזקי ניתוחים פלסטיים, תביעות בגין נזקי ניתוחים כירורגיים, תביעות בגין מעקב הריון רשלני, אי גילוי מומים בעובר, גניקולוגיה ומיילדות ונזקים הנגרמים לאם או לעובר במהלך הלידה, ועוד.

המשרד פיתח שיטת עבודה המבוססת על חקירה עובדתית עצמאית, בניית התביעה וקביעת אסטרטגיה משפטית המבוססת על החקירה וגיבוש הראיות אותם ביצע המשרד תוך ביסוסה על פסקי דין עדכניים ותיאוריות משפטיות קיימות ומתפתחות, ומשא ומתן משפטי עם באי כוחם של הנתבעים. כתוצאה ממקצועיות עבודת המשרד, סכומי הפיצוי אותם מקבלים התובעים גבוהים מהממוצע במקרים רבים ולעיתים הם אף גבוהים יותר מהפיצויים הנפסקים בפסקי דין של בתי המשפט.

ייצוג תובעים

לאור היכרותו המעמיקה של עו"ד סקלסקי עם מערכת הבריאות, בתי החולים וחברות הביטוח, הוא פועל מתוך תחושת שליחות לשיפור מערכת הרפואה בישראל תוך הזדהות עם תחושותיהם של התובעים המגיעים אליו בשעתם הקשה, לשם עשיית צדק. כעיקרון מנחה, עו"ד סקלסקי מייצג ברובם המכריע של המקרים את צד התובעים, ולא את בתי החולים הנתבעים.

הישגים בולטים

החקירה המעמיקה והעצמאית של המשרד הביא לזיהוי מקרים בהם האבחנות הרפואיות עצמן היו שגויות, מבלי שרופאים מקצועיים שהעניקו חוות דעת שנייה ושלישית ישימו לב לטעות באבחנה המקדמית. צוות המשרד, המקצועי והמיומן אף הצליח להפוך תיקים שנראו על פניו כחלשים ביותר לתיקים בהם זכו לקוחותיו בכספי פיצויים נרחבים. לדוגמה, המשרד הגיע להישג תקדימי בו תינוק שנולד עם אצבעות מחוברות באחת מרגליו, קיבל פיצוי של מיליוני שקלים רבים בגין אי דיווח הדבר להורי הילד, ומניעת המשך בירור, למרות שעל פי הכללים הרגילים אין חובת בדיקת אצבעות במסגרת בדיקות אולטרסאונד במעקב ההיריון. בנוסף, המשרד איתר החלפה של ביופסיית שד שבוצעה בבית חולים מרכזי וגרמה למתן תשובות מוטעות לאישה חולת סרטן שהיא בריאה ולאישה בריאה – שהיא חולה, תוך חקירה מעמיקה בשילוב של שלושה מוסדות רפואיים שונים, ובית החולים עצמו נדרש לועדת בדיקה משלו על מנת להבין את הטעות.

מעבר לכך, בית חולים גדול הנציח מטופל שנפטר כתוצאה מרשלנות, מעבר לפיצוי כספי למשפחת המנוח.

בנוסף, תובעת שעברה ניתוח להגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון, זכתה בפיצוי בסכום של מיליוני שקלים, כפיצוי בסכום תקדימי בתחום בשל נזקי גוף שנגרמו מדליפת הסיליקון בגופה.

סניף נוסף - פתח תקווה

רח' השחם 30, בית השחם, קומה 6. מנוהל על ידי עו"ד נאטלי סולומון שטיין.

תחומי פעילות

 • משרדי עורכי דין
 • עורכי דין
 • שירותים משפטיים
 • עורכי דין רשלנות רפואית
 • עורכי דין נזיקין

התמחות

 • שירותים משפטיים - כללי
 • רשלנות באבחון
 • רשלנות ברפואת ילדים
 • דיני נזיקין
 • רשלנות בתחום רפואת המשפחה
 • עריכת דין - רשלנות (כולל רשלנות רפואית)
 • עורכי דין - רשלנות רפואית במהלך לידה ו/או מעקב הריון
 • רשלנות כירוגית
 • עורכי דין לנזיקין
 • משרדי עורכי דין - כללי

מנהלים ביאיר סקלסקי – משרד עורכי דין

יאיר סקלסקי, עו"ד

יאיר סקלסקי, עו"ד

מייסד ובעלים
למידע נוסף
נאטלי סולומון שטיין

נאטלי סולומון שטיין

שותפה

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 034881433

ותק

אופי פעילות שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה