פוקטלינק בע"מ

שנת יסוד 2005

שם נוסף

פוקט לינק

שם לועזי

POCKETLINK LTD

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.pocketlink.co.il
טלפון
09-8855757
פקס
09-8655866
כתובת
גבורי ישראל 24 א.ת פולג, נתניה 4250422
שעות פעילות
ימים א - ה 08:30-18:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ, צפון, דרום, מרכז
אודות

״פלטפורמה מתוחכמת נמדדת בפשטותה״.

חברת פוקטלינק הינה חברת תוכנה המתמחה בפיתוח פתרונות לניהול אנשי מכירות שטח, לנהגים ולתכנון מערך ההפצה.

החברה נוסדה בשנת 2005 וכיום היא המובילה והצומחת ביותר בתחומה, עם מגוון פתרונות ייעודיים ולמעלה מ-600 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה ומרכז הפיתוח של פוקטלינק פועלים בישראל, עם משרדים ופעילות עצמאית בארה״ב. ברחבי העולם משווקים מוצריה באמצעות שותפים עסקיים.

פוקטלינק מעסיקה 36 עובדים ומייסדיה - מתי זילברבוש, ראובן אלוש וכפיר הלוי - פעילים ומעורבים בפעילותה היומיומית. גישת החברה דוגלת ביצירת שותפות אמיתית עם לקוחותיה, במסע מרתק ומאתגר הנמשך שנים ארוכות.

פילוסופיית פיתוח המוצרים של חברת פוקטלינק מבוססת על ערכים של חדשנות ופשטות. מוצרי החברה ידועים כמתקדמים בתחומם, עם הצלחות מוכחות באירופה, צפון ומרכז אמריקה, אוסטרליה ועוד. כל פתרון מותאם לצרכי הלקוח ויעדיו. כל מוצרי החברה זוכים באופן שוטף לשדרוגים ועדכונים המעצימים את יכולת הפלטפורמה ללא הפסק.

הכלים המתקדמים מעניקים למקבלי ההחלטות בארגון חיבור מלא ואמיתי לשטח – LIVE - ויוצרים מגוון יתרונות ותועלות, עם השגת יעדים גבוהה והחזר השקעה מהיר.

פתרונות התוכנה של פוקטלינק

ASKI SFA Sales Force Automation))

ASKI SFA הינה מערכת ארגונית מתקדמת לניהול מכירות שטח, לתכנון, בקרה וניהול אנשי המכירות. המערכת מאפשרת תכנון, בקרה וניהול בזמן אמת, עם כלים אנליטיים המעניקים למקבלי ההחלטות את היכולת להגיב בזריזות ומכל מקום לדרישות השוק, תוך שימוש במידע מקוון מהשטח. מערכת ASKI SFA מספקת פתרונות בעולם המכירות PreSale, VanSale & Tmr  במערכת ארגונית אחת. אתם מוזמנים לקדם את כוח המכירה בשטח.

ASKI POD Proof of Delivery))

 SKI POD הינה מערכת מובילה לתכנון וניהול מערך ההפצה. זו מערכת ידידותית ומתוחכמת המאפשרת לארגון לשכלל את יכולות ההפצה, לשפר תוצאות ולחסוך עלויות. עם ASKI POD ניהול תהליך האספקה משתכלל ומעניק לנהג אפליקציה פשוטה וחכמה, ומגוון יכולות מתקדמות לארגון: מסלול הפצה אופטימלי, בקרה מלאה על התקדמות המשימות, הוכחת משלוח תוך 0 (אפס) טעויות במסירה וכן קבלת מידע מרגע ביציאה מהמחסן ועד אישור המסירה. Delivery Done.

  ASKI TMS (Transportation management system)

ASKI TMS הינה מערכת מתקדמת לניהול מערך ההפצה ולתכנון מסלולי הפצה יומיים. עם ASKI TMS כל מרכיבי ההפצה מנוהלים במערכת אחת המעניקה לך שתי יכולות אסטרטגיות:

1. תכנון אופטימלי של מסלולי הפצה.

2. בקרה מלאה על מערך ההפצה בזמן אמיתי באמצעות REAL TIME SUPERVISION DASHBOARD. מודול השיבוץ של ASKI TMS מבצע אופטימיזציה של מסלולי ההפצה באופן אוטומטי ומציג את כל הנתונים. הכבישים בידיים שלך והאופטימיזציה בשיאה.

 

תחומי פעילות

  • הייטק
  • מיחשוב
  • פיתוח יישומים
  • שירותי תוכנה
  • תקשורת

התמחות

  • פיתוח ויישומי מחשב
  • יישומים לטלפונים סלולריים

מנהלים בפוקטלינק בע"מ

ראובן אלוש

ראובן אלוש

שותף, מייסד ומנהל פעילות ארה"ב
כפיר הלוי

כפיר הלוי

שותף מייסד ומנכ"ל
יואל אוחיון

יואל אוחיון

מנהל פיתוח
מוטי אסרף

מוטי אסרף

מנהל שיווק ומכירות ישראל

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513754143

ותק

אופי פעילות יצוא,פיתוח,הייטק,שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה