צבי שוב משרד עורכי דין

שנת יסוד 2006

שם נוסף

צבי שוב חברת עורכי דין

שם לועזי

Tzvi Shoob Law Offices

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.shoob-law.co.il
טלפון
03-5757170
פקס
153-35757180
כתובת
החילזון 5 בית גרניט, רמת גן 5252269
שעות פעילות
ימים א - ה 08:30-19:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

משרד עורכי הדין צבי שוב, המתמחה בעולם המקרקעין מהיבטיו השונים, נחשב לאחד המובילים בארץ בתחום זה. המשרד, שהוקם בשנת  2006 על ידי עו"ד צבי שוב, מלווה את לקוחותיו במסגרת עסקאות נדל"ן שונות, לרבות עסקאות הקשורות לתכנון ובנייה, עסקאות הקשורות להתחדשות עירונית, השבחת קרקעות, שימור ועוד. המשרד לוקח חלק, בפן המשפטי, בטיפול בתיקים הקשורים להפקעות מקרקעין, לפיצויים בשל פגיעה תכנונית, לקידום תכניות והתנגדויות וכן מייצג את לקוחותיו בפני הרשויות השונות ובפני מוסדות התכנון הרלוונטיים.

לצד כל אלה, מציע המשרד ליווי עסקאות מקרקעין בסדרי גודל שונים, כמו תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, עסקאות של פינוי בינוי, עסקאות של קבוצות רכישה ועוד. המשרד מנוסה מאד בטיפול בתיקים הקשורים לתביעות נזיקין, לפירוק ושיתוף, לניהול עיזבונות, ירושות ועוד.

עו"ד צבי שוב, ממקימי המשרד, עסק בתחילת דרכו בתחום המקרקעין במשרדו של אביו, עו"ד משה שוב ז"ל, הנחשב לאחד מבכירי ענף זה בארץ. עו"ד שוב, המשמש כיום כמרצה בכנסים מקצועיים רבים, כחבר נספח בלשכת השמאים וכן כחבר באקדמיה לשמאות, כותב באופן תדיר מאמרים בנושאים רלוונטיים, המתפרסמים הן בתקשורת והן בספרות המקצועית ובנוסף הוא עורך ראשי של הירחון "מקרקעין".  

האני מאמין

המשרד מספק מענה מקצועי, מעמיק מאד ויסודי תוך התייחסות לכלל צרכיו הנקודתיים של כל לקוח ולקוח. הוא שם דגש רב מאד על מתן פתרונות כוללים על מנת להבטיח פתרון מתאים ונכון ללקוח ועושה זאת מתוך הבנה וראייה כוללת של התחום והיכולת לזהות במדויק את צרכי הלקוח והסיבות השונות בגינן פנה אל המשרד. מחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין צבי שוב ומחלקת התכנון והבניה שלו עובדות במשותף לא אחת, כאשר כל מחלקה מביאה אתה את מומחיותה בתחום ואת הידע הרב שצברו חברי הצוות שבה.

 

תחומי התמחות המשרד

למשרד שתי מחלקות:

מחלקת תכנון ובניה וליטיגציה

מחלקה זו מטפלת במגוון רחב של תיקים משפטיים, שבחלקם מורכבים במיוחד. במסגרת עבודתה מתמודדת המחלקה עם קידום של תכניות הקשורות להשבחת נכסי מקרקעין תוך ייצוג בעלי הזכויות בקרקע אל מול מוסדות התכנון, אל מול הרשויות השונות וכן אל מול הערכאות הרלוונטיות לכך. בנוסף מתמחה המחלקה בטיפול בתכניות ותמ"ליות וכן בקידום תכנון או הגשה של התנגדויות.

מחלקה זו מטפלת, בין היתר, בהיטלי השבחה, בין אם לצורך ביטולם ובין אם לצורך הפחתתם וכן עוסקת בניהול הליכים בפני שמאים, וועדות ערר ובפני בתי המשפט. המחלקה מייצגת מתנגדים בפני מוסדות התכנון וכן מייצגת יזמים אל מול התנגדויות לתכניות שאותן הם מקדמים. בנוסף אחראית מחלקה זו על טיפול בתביעות פיצויים בשל הפקעות וכן טיפול בתביעות פיצויים בעקבות ירידת ערך, הנובעת מאישור תכניות פוגעות. בכך היא מייצגת את בעלי הקרקעות ואת כל הגופים, הנפגעים אל מול הרשויות או הגורמים הקשורים לתכנית.

המחלקה מציעה שירותי ליטיגציה ומייצגת את לקוחות המשרד במחלוקות הקשורות לתכנון ובנייה, לפירוק שיתוף, לדיני חוזים, דיור מוגן, שימוש במקרקעין והיבטי חזקה ועושה זאת מתוך ראיה כוללת והבנה מעמיקה של כלל ההליכים המשפטיים וכל האחרים הלוקחים בכך חלק.

 

מחלקת נדל"ן והתחדשות עירונית

המחלקה מציעה שירותי ליווי ושירותי ייעוץ משפטי בנושא עסקאות מקרקעין, החל משלבי בדיקת כדאיות העסקה, עריכת כל ההסכמים הרלוונטיים לה וכן בשלבי המימון וההתנהלות אל מול כל הרשויות השונות.

המחלקה מלווה יזמים ודיירים במסגרת פרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי בינוי וכן במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית, עסקאות של רכישת דירות למגורים, רכישת מבנים למסחר או לצרכים תעשייתיים ועוד. המחלקה מייצגת את הלקוחות בנושא מיסוי מוניציפאלי, מסייעת בהפחתת מיסי נדל"ן וכן מייצגת אותם בעניינים של מיסוי עירוני, ובייחוד במקרים של סוגיות מורכבות הקשורות להיטלי השבחה. המחלקה מטפלת בתיקים הקשורים לחכירות, לאזורי פיתוח, לקרקעות בבעלות רמ"י ועוד.

 

לקוחות המשרד

ברשימת לקוחות המשרד אפשר למצוא את החברות הבאות: לשכת רואי-החשבון, חב' גינדי מגדלי הלאום בע"מ, משפחת רובינשטיין, חב' אמות השקעות בע"מ, הסתדרות המורים, יבולים בע"מ, בוני התיכון בע"מ, אירופה ישראל בע"מ, אשטרום, התזמורת הפילהרמונית, רוטמן אברהם ושות', חב' גני אלון בע"מ, קרן הביטוח והפנסיה, חברת אפי קפיטל בע"מ, חב' סלעית, חב' אברהם עמרם בע"מ, חב' אלמוג כ.ד.א.י בע"מ, חב' אינטרקולוני טאוורס בע"מ, חב' אולימפיה, חב' רייסדור טאוור בע"מ, חב' פרתם מבנים בשליטת מר יגאל אהובי, מגן גיל חברה לבניין, חברת כרמלי יוליעד שבבעלות משפחת עופר ומר יעקב עבאדה, לני גרופ בע"מ, רב"ד בע"מ, חב' צמח המרמן, חב' יובלים בע"מ, אינג' בר יהודה, עופר קופמן חברה לבניין, קבוצת חנן מור, חב' קפוא זן, התאחדות בוני הארץ, זילי נכסים בע"מ/משפחת ברונר, חב' נמדר פרויקטים בע"מ, חב' מטעי שרונה בע"מ/משפחת בן עזר וכן ארגונים, יזמים, קבלנים נוספים וחברות או בעלים פרטיים שהינם בעלי זכויות על קרקעות ברחבי המדינה, לרבות בעלי אולמות אירועים, בעליהם של נכסים לשימור בת"א, דיירים מוגנים ומחזיקים ועוד.

תחומי פעילות

 • משרדי עורכי דין
 • עורכי דין
 • שירותים משפטיים
 • עורכי דין מקרקעין
 • עורך דין משפט מסחרי
 • התחדשות עירונית
 • נדל"ן
 • תכנון ובניה

התמחות

 • משרדי עורכי דין - כללי
 • שירותים משפטיים - כללי
 • עורכי דין למקרקעין ונדל"ן
 • דיני מקרקעין ונדל"ן
 • משפט מסחרי
 • דיני תכנון ובניה
 • תמ"א 38
 • פינוי בינוי
 • דיני חוזים

מנהלים בצבי שוב משרד עורכי דין

צבי שוב, עו"ד

צבי שוב, עו"ד

בעלים ומנהל
למידע נוסף
יפעת בן אריה שטיינברג, עו"ד

יפעת בן אריה שטיינברג, עו"ד

מנהלת מחלקת תכנון ובניה
אמיר דרמר, עו"ד

אמיר דרמר, עו"ד

מנהל מחלקת נדל"ן והתחדשות עירונית
איילת צור

איילת צור

עורכת דין
סער כהן

סער כהן

עורך דין
סהר בירי

סהר בירי

עורך דין
עידן בן עמי

עידן בן עמי

עורך דין
הדס ויסברוט

הדס ויסברוט

עורכת דין
ישראל אלתר

ישראל אלתר

עורך דין
ספיר זילבר

ספיר זילבר

עורכת דין

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 514753474

מספר עובדים

ותק

יחס גברים/ נשים (סה"כ עובדים)

2016
2017

התפלגות גילאים בחברה

בני 20-30
בני 30-40
בני 40+

ותק עובדים ממוצע (בשנים)

1-5
5-10
10+

אופי פעילות שירותים

חברות קשורות

  דור דרור נכסים בע"מ
  סוכנים ומנהלי נדל"ן
  רמת גן

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה