ק.י. ספיר השקעות וסוכנויות בע"מ

שנת יסוד 2014

שם לועזי

K.Y. SAPIR INVESTMENTS AND AGENCIES LTD

דואר אלקטרוני
[email protected]
טלפון
0772306142
פקס
03-5576070
כתובת
אימבר 7, פתח תקווה 4951141
שעות פעילות
ימים א - ה 08:00-19:00
שפת שירות
עברית, אנגלית, רוסית
איזורי שירות
כל הארץ
ק.י. ספיר השקעות וסוכנויות בע"מ
אודות

״ספיר קרן השקעות״ מבית ״ברק פיננסים״ הינה קרן השקעות פרטית, המתמחה בניהול השקעות ריאליות בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים, המפוקחים רגולטורית ע"י משרד האוצר ורשות ני"ע.

הקרן הוקמה על ידי יוסי ברק וקובי גרדי, מתוך רצון ומטרה לנצל את הידע והמקצועיות בעולם שוק ההון והביטוח, ולרכזם תחת קורת גג אחת כמענה איכותי להשקעות ריאליות בטוחות ומוצלחות.

כיום, נחשבת הקרן לשחקנית חשובה וכוח עולה בענף, כשלזכותה מוניטין גבוה בקרב לא מעט לקוחות מרוצים.

החזון - נכסים ריאלים, השקעה בטוחה, תשואה יציבה.

״ספיר קרן השקעות״ פועלת מתוך חזון לשנות את פניו של עולם ההשקעות בישראל ולהפוך אותו נגיש לקהל רחב יותר, באופן בטוח יותר ומתקדם יותר:

·         נכסים ריאלים - הקרן מעניקה לבעלי הון פנוי מגוון אפשרויות להשקעה במוצרים ריאלים ויציבים  אשר אינם סחירים בשווקים הפיננסיים, ועל כן אינם מושפעים מתנודות שוק ההון.

·         השקעה בטוחה - הקרן מאפשרת למשקיעים פרטיים לבצע השקעה בטוחה של סכומים קטנים יחסית, באפיקים אטרקטיביים שעד כה היו שמורים למשקיעים מוסדיים גדולים.

·         תשואה יציבה - המשקיעים הפרטיים מבצעים השקעה ישירה בנכסים ריאלים, הופכים לשותפים בפעילות עסקית אמיתית ומתגמלת, ונהנים מתשואה חיובית ויציבה בעולם של חוסר ודאות.

הקרן השלימה בהצלחה סבב גיוס והשקעה ראשון בתשואה ממוצעת של 6% למשקיע.

לאור ההצלחה והביקוש מצד משקיעים, נפתחה קרן נוספת להשקעה.

המקצועיות שלנו, הביטחון שלכם

״ספיר קרן השקעות״ משקיעה רבות בפיתוח אסטרטגיית השקעות בטוחה, בדגש על אמינות וגיבוי משפטי ומקצועי דומיננטי. לשם כך, מעמידה הקרן לצד המשקיעים מומחים מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון עשיר, ראייה רחבה ותשוקה אמיתית למקצוע. במילים אחרות, כל מה שצריך כדי לייצר השקעות ריאליות צומחות:

·         אחריות - אחריות מקסימלית והתנהלות מקצועית הן אבני היסוד של החברה. המשקיעים מקבלים את ארגז הכלים הממוקד והטוב ביותר להשקעה נבונה ואטרקטיבית.

·         אמינות - השקעות הקרן עוברות בדיקת נאותות על ידי כלכלנים ואנליסטים המתמחים בתחום ההשקעה, ומלווה על ידי משרד רו״ח ״זוהר את זוהר״ ומשרד עו״ד זאב הולנדר.

·         שקיפות - משקיעי הקרן מדווחים אחת לרבעון ביתרת השקעותיהם.

·         בטוחות - כלל כספי המשקיעים מופקדים בחשבון נאמנות בבנק לאומי, ומפוקחים על ידי החברה לנאמנות של בנק לאומי. בחשבון הנאמנות מופקדת בטוחה קבועה של 20% מסך ההשקעה, כאשר כל משיכה כספית עוברת תחת פיקוחם של חברת ״נאמנות לאומי״ ומשרד עו״ד זאב הולנדר.

2013 ייסד יחד עם יוסי ברק את קבוצת ״ ברק פיננסים ״. כיום הוא מנהל את תחום הפיננסים בחברה, ובמקביל מכהן כמנהל עסקים ראשי של ״ברק שוהם סוכנות לביטוח פנסיוני ( 2015 ) בע״מ.

 

תחומי פעילות

  • ביטוח
  • חברות ביטוח
  • סוכנויות ביטוח
  • קרנות נאמנות
  • בתי השקעות

התמחות

  • שרותי ביטוח
  • סוכני ביטוח תאונות וביטוח בריאות
  • ניהול קרנות השקעה פרטיות

מנהלים בק.י. ספיר השקעות וסוכנויות בע"מ

תמונת מנהל חברה

יוסי ברק

מייסד ומנכ"ל
למידע נוסף
תמונת מנהל חברה

קובי גרדי

מייסד ומנהל תחום פיננסים
למידע נוסף

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 515088995

ותק

חברת אם ברק לשם פיננסים בע"מ

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה