דורמקו בע"מ

שנת יסוד 1994

שם לועזי

DORMECO LTD.

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.dormeco.co.il
טלפון
09-9500040
פקס
09-9569912
כתובת
יד חרוצים 11 איזור תעשיה פולג, נתניה 4250511
שעות פעילות
ימים א - ה 08:00-18:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
דורמקו בע"מ
אודות

דורמקו בע"מ הינה חברה בבעלות משפחתית העוסקת ביבוא ושיווק חומרי גלם למזון וכימיקלים המשמשים בתרופות, קוסמטיקה, צבעים וטיפול במים. דורמקו משווקת באופן שוטף חומרי גלם ומוצרים לתעשייה ממלאי מקומי ממחסנים באשדוד וחיפה. החברה משרתת את התעשייה הישראלית משנת 1964.

 

ערכי החברה:

 

איכות ואמינות – דורמקו מקפידה לשווק חומרים איכותיים מספקים בינלאומיים שהינם מובילים בתחומם, חברות גדולות, מוכרות ואמינות.

 

ידע – דורמקו מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ומספקת ללקוחותיה ידע רלוונטי ועדכני, מסייעת במציאת הפתרונות המתאימים ומעניקה ליווי ותמיכה מקצועית בתהליכי פיתוח.

 

שירות – דורמקו מספקת ללקוחותיה שירות איכותי, קשוב ואמין, המבוסס על יחסים אישיים, ומאפשרת ערוץ פתוח לכל לקוחותיה לתקשורת מול הספקים המיוצגים על ידנו.

 

תחומי הפעילות העיקריים:  

 

מזון ומשקאות -   דורמקו מספקת לתעשיית המזון והמשקאות  מגוון רחב של חומרי גלם

דורמקו מעסיקה צוות מקצועי כולל טכנולוגיות מזון המתעדכנות במוצרים וטכנולוגיות חדשות. אנו מבקרים את לקוחותינו בקביעות ומסייעים להם במציאת פתרונות עדכניים ויעילים.

כל מפעלי הייצור המיוצגים על ידינו מפוקחים על ידי רבנים בעלי מוניטין וכשרות מהדרין. רוב המוצרים מאושרים על ידי מחלקת כשרות של העדה החרדית בירושלים (בד"צ).

רוב המוצרים זמינים למשלוח מהיר ממלאי מקומי מופצים מדי יום בכל רחבי הארץ.

דורמקו גאה לייצג כמה מהחברות המובילות בעולם ובהן Cargill, Algaia, Ajinomoto, Angel    Yeast   כמו גם ספקים רבים נוספים  התומכים בנו ומציעים  ללקוחותינו מוצרים חדשניים ופתרונות טכנולוגיים מותאמים לצרכי הלקוח ולמגמות המתחדשות בשוק המזון.

 

צבעים ודפוס -  דורמקו פעילה מאז הקמתה בהפצת חומרים ורכיבים לתעשיית הצבעים והדפוס והיא בעלת ניסיון רב בתחום זה.  אנו מייצגים ומפיצים מוצרי יצרנים בינלאומיים מובילים של צבענים ומלאנים, שרפי  ממס ועל בסיס מים, חומרים משמרים ותוספים פונקציונליים.

אנו מייצגים ספקים בינלאומיים מובילים כגון: Allnex, Venator, Sapici

רוב המוצרים זמינים לאספקה מהירה ממלאי מקומי ומופצים מדי יום בכל רחבי הארץ.

בתמיכת הספקים המובילים וצוות המכירות המנוסה דורמקו מציע לצד מוצרים מסורתיים מגוון פתרונות ירוקים בהתאם לדרישות השוק.

 

תרופות וקוסמטיקה - דורמקו פעילה בשיווק, מכירה והפצה של חומרים לא פעילים (excipients) הן עבור ייצור תרופות  והן לתוספי תזונה. כיום אנו מייצגים ומפיצים יצרנים מובילים של חומרים אלו כגון קרגיל ויצרנים רבים אחרים. להלן מספר דוגמאות של מוצרים , רובם ניתנים לאספקה מיידית מממלאי מקומי של דורמקו: עמילן, סורביטול, גליצרין, טיטניום דיאוקסיד, סכרין ועוד כמו ויטמינים, מלחים, ממיסים, ריאגנטים למעבדה וכו '

המוצרים העיקריים שלנו לתעשיית הקוסמטיקה הם חומרים משמרים כגון פנוקסי אתנול, תערובות משמרים, חומצות אורגניות וכו '. אנו מפתחים את השוק עבור חומרים משמרים טבעיים, תחליפים טבעיים לסיליקונים, פרפין ולנולין. מוצרים קוסמטיים נוספים המופצים על ידי דורמקו הם תמציות ריח, שמנים מיוחדים, פעילי שטח, קסנתן, אלגינטים וכו '.   אנו עובדים עם יצרנים אמינים המתאימים לתעשיות התרופות והקוסמטיקה, אשר להם האישורים הדרושים ועומדים בכל התקנים הנדרשים. יש לנו יכולות חזקות במציאת ספקים ממקורות שונים, התומכות בצרכי הלקוחות כדי למצוא את היצרנים המתאימים והתחרותיים.  

 

טיפול במים- דורמקו פעילה בשיווק חומרים ורכיבים לתעשיית ההתפלה ולטיפול במים ושפכים

דורמקו מייצגת ומפיצה יצרנים מובילים של ממברנות, שרפים מחליפי יונים, כמו גם מגוון מקיף של חומרים פעילים כגון מונעי שיקוע, ביוצידים, פחמן פעיל ותרמילי סינון. אנו מייצגים בין השאר את M/LiquiCel, Resindion/Mitsubishi Chemical, BWA/ Italmatch3

רוב המוצרים זמינים לאספקה מהירה ממלאי המקומי ומופצים מידי יום בכל רחבי הארץ

דורמקו ייחודית ביכולתה לספק תמיכה טכנית ללקוחות ברמה גבוהה. אנו מסייעים ללקוחותינו בתכנון התהליך, בבחירת ציוד וחומרי גלם ובפיתרון בעיות.

אנו משתמשים בתוכנות תכנון מתקדמות ובערכות אנליזה לבדיקות שדה, וכן בנהלי מעבדה לבחירת החומרים המתאימים ביותר. כל החומרים והרכיבים המיועדים לשחמוש במי שתיהו מאושרים על ידי גופי רישוי בינלאומיים.  

 

כימיקלים תעשייתיים - דורמקו מחזיקה במלאי ומפיצה חומרים פעילים המשמשים לייצור חומרי הניקוי לשוק המוסדי והתעשייתי וכן למגזר הביתי וכן כימיקלים שונים למגוון תעשיות. רוב המוצרים זמינים למשלוח מהיר מהמלאי המקומי ומופצים מידי יום בכל רחבי הארץ. דורמקו היא המפיצה של קרגיל בישראל ומציעה מגוון רחב של מוצרי קרגיל ליישומים תעשייתיים. כל מוצרי קרגיל מבוססים על משאבי טבע מתחדשים.

 

תחומי פעילות

  • דפוס
  • חומרים כימיים
  • כימיקלים
  • ייצור כימיקלים
  • מוצרי מזון
  • יבוא ויצוא

התמחות

  • כימיקלים ומוצרים נלווים
  • כימיקלים - כללי
  • כימיקלים תעשיתיים
  • יבוא מזון

מנהלים בדורמקו בע"מ

תמונת מנהל חברה

דורון מאיר

מנכ"ל
תמונת מנהל חברה

צביקה פרידמן

מנהל שיווק ומכירות
תמונת מנהלת חברה

תמי מאיר סגל

מנהלת כספים ויבוא
תמונת מנהלת חברה

רויטל רז

מנהלת מכירות מזון
תמונת מנהלת חברה

תמר קפלן

מנהלת מכירות מזון
תמונת מנהל חברה

אודי רז

מנהל מכירות תעשיה
תמונת מנהל חברה

קובי חדידה

מנהל מכירות תעשיה
תמונת מנהלת חברה

אפרת שריקי

מנהלת מכירות קוסמטיקה

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 512064858

ותק

אופי פעילות שיווק,יבוא,סיטונאות
חברת אם מאיר דורון גיל

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה