קבוצת אדלר

שנת יסוד 2006

שם נוסף

א. אדלר נכסים בע"מ

שם לועזי

The Adler Group

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.adlertama38.co.il
טלפון
072-2330545
פקס
03-9508155
כתובת
המלאכה 3 קומה 2, בית ויקטוריה, תל אביב יפו 6721503
שעות פעילות
ימים א - ה 09:00-18:00
שפת שירות
עברית, אנגלית, צרפתית
איזורי שירות
מרכז
אודות

קבוצת אדלר, המתמחה ביזמות בנייה, ביצוע פרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, פועלת בתחום זה למעלה משני עשורים ומוכרת בארץ כאחת החברות היצירתיות והמובילות בשדה.   החברה מנוהלת על ידי מר רוברט אלמליח, שצבר ניסיון של שנים רבות בתחום, ולוקחים בה חלק מיטב המהנדסים, האדריכלים, עורכי הדין, הקבלנים, מפקחי בנייה וכל בעלי המקצוע הנדרשים לתכנון ולביצוע הפרויקטים השונים.

טיפול אישי ועוטף, מקצועיות ללא פשרות וליוויו הצמוד של הדייר:

קבוצת אדלר היא חברה משפחתית, ששמה הולך לפניה בזכות הניסיון רב בביצוע ובניהול פרויקטים בסדרי גודל שונים באזור המרכז. היא בצעה את פרויקט התמ"א הראשון בארץ ברח' כצנלסון 10, ראשון לציון. מאז החברה לקחה חלק בפרויקטים רבים נוספים במסגרת תמ"א 38 והתחדשות עירונית, בגוש דן לרבות בת-אביב, רעננה, הרצליה, כפר סבא, ראשון לציון, בת ים, יהוד וקריית אונו.

החברה שמה דגש על איכות הבנייה ומבצעת ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות בבניה, שירות אישי ללקוחותיה ומקצועיות ללא פשרות. הדבר בא לידי ביטוי לאורך כל הדרך, במסגרת ליווי הדיירים החל מפנייתם הראשונה אליה.

קבוצת אדלר היא בין החברות הבודדות שכבר מסרו 12 בניינים.

יתרונה הבולט של הקבוצה הוא חוסנה הכלכלי, המאפשר התנהלות רצופה, אמינה ובטוחה עד לסיום הפרויקט ושקט נפשי לדיירים.

החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא מתחילת הדרך עם דיירי הבניין, ועושה ככל שביכולתה על מנת לאפשר לדיירים להתמודד עם תקופת הביצוע המאתגרת בצורה קלה ונעימה יותר.

כל בעלי המקצוע בפרויקטים השונים של החברה מביאים איתם מקצועיות ברמה גבוהה וידועים  כמומחים בתחומם. הניסיון הרב, כמו גם המקצועיות שלהם מאפשרים לקבוצת אדלר להגשים עבור דייריה את חלומם, ולגור בבניין בטוח, בטיחותי, חדש ויפה.

החברה מבצעת בהצלחה לאורך השנים גם פרויקטים מורכבים שונים, הדורשים התייחסות הנדסית מיוחדת. במקרים אלה נעזרת החברה במיטב המהנדסים והאדריכלים, על מנת להוציא אל הפועל פרויקט, הדורש מענה ופתרונות הנדסיים מורכבים, כל זאת תוך עמידה בקריטריונים גבוהים ושמירה על נהלים חשובים.

בעלי התפקידים בחברה

לצד רוברט אלמליח, מנכ"ל החברה, לוקחים חלק בקבוצת אדלר בעלי תפקידים נוספים: עו"ד אדריאנה שכטר המשמשת כיועצת המשפטית של החברה, עו"ד גלית אזוגי-גיל, עוזרת ליועצת המשפטית ומנהלת פיתוח עסקי, אפרת בן-נון בוהדנה מנהלת אגף תכנון, אורנה דמבובסקי מנהלת תכנון ויניב טראגן מנהל אגף ייזום של החברה. כולם, יחד עם בעלי המקצוע הנוספים, פועלים במסירות ובמקצועיות גבוהות הגורמות להצלחת הפרויקטים אותן מבצעת החברה.

 

תחומי פעילות

 • יזום פרוייקטים
 • ייזום נדל"ן
 • ניהול פרויקטים
 • קבלנות בניין ותשתיות
 • נדל"ן
 • התחדשות עירונית

התמחות

 • ייזום פרוייקטים
 • תמ"א 38

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513773929

ותק

אופי פעילות קבלנות,יזום פרוייקטים

חברות קשורות

  אדלר מגורים בעיר בע"מ

  ברקן
  אדלר - החשמונאים 6 בע"מ

  ברקן

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה