צ.ב. גרופ בע"מ

שנת יסוד 2007

שם לועזי

S.B. GROUP LTD

דואר אלקטרוני
[email protected]
טלפון
09-7990630
פקס
09-7995324
כתובת
אזור התעשיה , הכוכבים, ישוב טייבה 4040000
צ.ב. גרופ בע"מ
אודות
חברת צ.ב. גרופ מתמחה בביצוע עבודות חשמל ציבוריות ותעשייתיות למעלה מ-20 שנה. בשנת 1995 התחיל מר צאלח בלעום לעבוד בעסק ובשנת 2001 סיים את לימודיו כהנדסאי חשמל מוסמך בבי"ס להנדסאים של מכללת תל-אביב החל משנת עבר 1995 ניהול העסק באופן הדרגתי לידי מר סאלח בלעום אשר שם לעצמו מטרה להגדיל ולהרחיב את היקף הפעילות בעסק ואף לכנס לתחומי פעילות נוספים בענף.
בתחילת שנת 2003 החל העסק בביצוע עבודות רמזורים ובקרת תנועה, והפך תוך זמן קצר יחסית לאחד מקבלני המשנה הראשיים והעיקריים של החברות המובילות במדינה בתחום מערכות הרמזורים, מערכות בקרת רמזורים ובקרת תנועה.
העסק מונה כיום צוות קבוע של כ-17 עובדים בעלי מקצוע וחשמלאים מוסמכים, כמו כן העסק מפעיל לעיתים קרובות קבוצות וקבלני משנה לתגבור בעת הצורך.
מר צאלח בלעום רשום משנת 2005 כקבלן רשום לעבודות חשמל ומאור רחובות, וכיום הוא נמצא בשלב מתקדם לקבלת מעמד של קבלן רשום בענף הרמזורים ובקרת התנועה.
העסק מנוהל באופן שמרני, המאפשר גידול עקבי, תוך טיפוח הנהלה יציבה ועובדים מקצועיים לצד חוסן פיננסי וליווי של אנשי מקצוע ונותני שירות בתחום הניהול הפיננסי והכספי לרבות ליווי ויעוץ שוטף של משרד הרואי חשבון המבקר.
חשוב לציין שבחודש ינואר 2009 מונה רו"ח בהא בלעום כסמנכ"ל כספים של העסק וכיום הינו הגורם האחראי על כל מה שקשור בניהול הכספי, הפיננסי, החשבונאי והתמחור בעסק.
יצוין שרו"ח בהא בלעום עבר לעסק לאחר תקופת עבודה של כ-5 שנים כרואה חשבון וכלכלן במשרדי קסלמן וקסלמן רואי חשבון, אחד ממשרדי הרואי חשבון המובילים והגדולים בארץ ובעולם.
מינוי זה נתן לעסק ערך מוסף נוסף מהותי וחשוב והקנה לו יכולת מקצועית וכושר ניהולי ברמה גבוהה מאוד.

תחומי פעילות

 • עבודות חשמל
 • קבלני חשמל
 • קבלני עבודות חשמל כלליות
 • קבלני עבודות יבשות
 • קבלני עבודות תאורה
 • אלקטרומכניקה

התמחות

 • קבלני עבודות תאורה - כללי
 • עבודות חשמל - כללי

מנהלים בצ.ב. גרופ בע"מ

תמונת מנהל חברה

צאלח בלעום

מנכ"ל ובעלים

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 514045954

ותק

אופי פעילות קבלנות,שירותים

חברות בנות

  צ.ב הנדסת מערכות בע"מ
  קבלני עבודות תאורה
  טייבה

חברות קשורות

  ס.ב דובאי נדל"ן בע"מ
  סוכנים ומנהלי נדל"ן
  טייבה

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה