ברא צמחים בע"מ

נוסד בשנת 2006

שם נוסף

ברא צמחים

שם לועזי

BARA HERBS LTD

דואר אלקטרוני
baraherbs@hazorea.org.il
אתר החברה
www.bara.co.il
טלפון
04-9899051
פקס
04-9899050
כתובת
העתיד 1, יקנעם עילית 2069200
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

חברת ברא צמחים, ששמה מגיע מהמילים "בריאה" ו-"בריאות", מתמחה בפיתוח מוצרים טיפוליים מסוגים שונים המתבססים על צמחי מרפא. את החברה הקים לפני יותר מעשור שרון קוצר, מומחה לרפואת צמחים ולצמחי מרפא שסיים את לימודיו באחד מבתי הספר המובילים באנגליה המתמחה ברפואת הצמחים, לימודים שנמשכו כ-4 שנים.

בתחילת דרכה היתה ברא צמחים קליניקה טיפולית ולאחר שהפכה לשם דבר באזור, צמחה והתפתחה לכדי מפעל קטן המייצר תמציות טהורות של צמחים מסוגים שונים ובאיכות גבוהה. מפעל הבוטיק של ברא צמחים נועד לשרת את מטופלי הקליניקה וכן לקוחות נוספים מהסביבה כולה, על מנת שאלה יוכלו ליהנות מיתרונותיהם הרבים של צמחי המרפא, הידועים בסגולות המרפא הרבות שלהם.

מוצרי החברה ידועים באיכותם הגבוהה מאד, ומתבססים על ידע קליני של שנים. השילוב שבין חומרי הגלם המצוינים שבהם יחד עם הידע הרב וטכנולוגיות הייצור החדשניות בתחום זה הוליד שורה של מוצרים עם מכנה משותף – מוצרים שאכן עובדים! מחלקת הפיתוח של ברא צמחים, שנמצאת במרכז הייצור של החברה ומנוהלת על ידי שרון קוצר, עובדת בצמוד למחלקת הייצור, האחראית על ייצור מגוון מוצרי החברה. הצוות המקצועי והמיומן של מחלקות אלו פועל בהתאם למסורת ארוכת שנים כמו גם בהתבסס על טכנולוגיות של העת האחרונה. המפעל, שנמצא תחת פיקוח מלא של משרד הבריאות בישראל, עומד בכל התקנים המחמירים הנדרשים.

מטרתם העיקרית של מוצרי החברה היא לספק מענה לבעיות בריאות בתחומים שונים. ברשימת מוצרי החברה אפשר למצוא מגוון רחב מאד של מוצרי טיפוח טבעיים, חליטות מסוגים שונים, מוצרי קוסמטיקה טיפולית וכן מוצרים ייחודיים המתאימים לאישה ההרה וליולדת. בחברה ישנה מחלקה ייחודית, המעניקה שירותי ייעוץ ושירות לכלל לקוחות החברה וכן תמיכה יום יומית לאנשי המקצוע הנעזרים במוצריה. כל המוצרים נועדו לספק לאדם ולסביבתו את המענה הראוי, בדגש על איכות ועל מצוינות.

תחומי פעילות

 • מוצרי מזון
 • ייצור חומרים תרופתיים
 • כימיקלים
 • פרמצבטיקה
 • מזון קפוא וארוז

התמחות

 • ייצור צמחי מרפא
 • תעשיית הפרמצבטיקה
 • תעשיות מזון

מנהלים בברא צמחים בע"מ

תמונת מנהל חברה

גיל צלר

מנכ"ל ובעל מניות
תמונת מנהל חברה

שרון קוצר

בעלים ומנהל פיתוח

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513884114

ותק

אופי פעילות שירותים,יצור
חברת אם קוצר ש. בע"מ

חברות בנות

  עולם צמחי המרפא בע"מ

  יקנעם-מושבה

חברות קשורות

  עולם צמחי המרפא בע"מ

  יקנעם-מושבה

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה