וי. מטאל בע"מ

שנת יסוד 2006

שם נוסף

וי. מטאל בע"מ

שם לועזי

Vi Metal LTD.

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.silveraluminum.com
טלפון
073-7841839
פקס
08-6247929
כתובת
הזגג 8, אשקלון
שעות פעילות
ימים א - ה 08:00-17:00
שפת שירות
עברית, אנגלית, ערבית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

חברת וי. מטאל מתמחה בייבוא של פרופילי אלומיניום בעלי תו תקן ישראלי לבנייה למגורים ולצרכים תעשייתיים, מוסדיים ומסחריים בישראל.

חברת וי. מטאל, אשר הוקמה על ידי ויטוריו רועי ארביב, נותנת דגש רב לאיכות מוצריה ובמחירים תחרותיים וזאת הודות למערכת קשרים וידידות קרובה שצברה החברה בסין וכן ידע רב בסחר בינלאומי.

בין המוצרים שמשווקת החברה ניתן למצוא פרופילים המשמשים לייצור מכונות, גדרות ושערים, חלונות ודלתות, פרגולות, פרופילים לתחום הבניה, הגמר וה-CNC ועד לפרופילים עבור תחום התשתיות: מים, חשמל ותשתיות סולאריות.

 

החברה מהווה עבור לקוחותיה One Stop Shop ומקפידה ללוות את הלקוח לכל אורך התהליך, החל מאפיון המוצר תוך התאמה מדויקת לצרכיו, דרך פיקוח ובקרה על תהליך הייצור וכלה בניהול מלא של כל תהליכי השילוח והייבוא.

וי. מטאל מתאימה את עצמה ככל שניתן לצרכיו המשתנים של הלקוח ומאפשרת פיתוח מותג Private label.

 

המותג SILVER, אשר נחשב לשם דבר בתחום האלומיניום, הינו פרי פיתוח משותף של החברה  ותאגיד האלומיניום WACANG. שילוב זה מאפשר ללקוחות החברה ליהנות מגוון רחב של פרופילי אלומיניום- פרופילים סטנדרטיים ומוצרים המיוצרים בהתאמה מדויקת לצרכיו הספציפיים של כל לקוח.

 

וי. מטאל הייתה חברת הייבוא הראשונה בתעשייה שדאגה לעבור את תהליך ההסמכה של מכון התקנים הישראלי ולקבל את אישורו לסמן בת"י את פרופילי האלומיניום של  .SILVERכיום מוצרי המותג  SILVER הינם בעלי תו תקן ישראלי, ת"י 4402 (חלק 1,2).

 

בימינו, ימים בהם משתנים פני התעשייה במהירות מסחררת, וי. מטאל וחוד החנית שלה  SILVER הינם סמן ימני בתחום לחדשנות ויעילות טכנולוגית, ניהולית, תפעולית ולוגיסטית. מערכות האוטומציה והמחשוב שפיתחה החברה מקלות על לקוחותיה את תהליכי ההזמנה ואפיון המוצר ומאפשרות לה לספק מוצר מדויק לצורכיהם בזמנים קצרים ובעלויות תחרותיות.

החברה חרטה על דגלה את ערך המצוינות בשירות ללקוח. תשומת הלב וההקשבה לצורכי הלקוח, כמו גם הקפדה מלאה על הפרטים, קטנים כגדולים, דיוק ומקצועיות, מאפשרים לחברה להמשיך ולהוביל את שוק היבוא הפרוייקטאלי בישראל ולהיות ספק מועדף על חברות רבות.

תחומי פעילות

  • מוצרי אלומיניום
  • אלומיניום
  • ערגול אלומיניום
  • פלדה ואלומיניום
  • קבלנים לעבודות מיוחדות
  • בניה, עבודות כלליות

התמחות

  • מוצרי אלומיניום - כללי
  • פרופילים מבניים ופסים מאלומיניום
  • פרופילי אלומיניום
  • פרגולות אלומיניום

מנהלים בוי. מטאל בע"מ

תמונת מנהל חברה

ויטוריו רועי ארביב

מנכ"ל ובעלים
למידע נוסף

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513865709

ותק

אופי פעילות סיטונאות,יבוא,שיווק

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה