אנפה כימיקלים בע"מ

שנת יסוד 2016

שם לועזי

ANAFA CHEMICALS LTD

דואר אלקטרוני
[email protected]
טלפון
08-6105825
כתובת
הורביץ אלי 27, רחובות 7608803
שעות פעילות
24/7
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
אנפה כימיקלים בע"מ
אודות

חברת אנפה כימיקלים, שנוסדה בשנת 2016, מתמחה בשיווק חומרי ניקוי וחיטוי מסוגים שונים, כימיקלים לטיפול במי שתייה, תוספי מזון ועוד. החברה מחזיקה ברשותה שני אתרי ייצור ומשרדים בארץ – בפארק התעשיות שבמשגב וברחובות, ובעליה, וכך גם צוות עובדיה, מביאים אתם ניסיון של למעלה מ-25 שנה בענפי תוספי המזון וחומרי הניקוי והחיטוי. בצוות זה לוקחים חלק מהנדסי מזון, מהנדסי ביוטכנולוגיה וכן מהנדסי כימיה. מוצרי ושירותי החברה עומדים בתקני מכון התקנים הישראלי ISO 9001, 9002 ומבטיחים איכות ברמה גבוהה.

לקוחות החברה

אנפה כימיקלים מספקת מענה למגוון רחב מאד של לקוחות מכל הארץ ובסדרי גודל שונים. ביניהם, אפשר למצוא את חברה TEVA, חברת אחוה, חברת תבור, חברת עוף הגליל, את עוף עוז, את יינות יקב תישבי, יינות ציון, את קבוצת גן שמואל ועוד.

שירותי ומוצרי החברה

מטרתה המרכזית של אנפה כימיקלים היא לספק לכלל לקוחותיה מוצרים מאיכות גבוהה וכן סל שירותים מקיף, הנותן מענה מדויק לצרכיו של כל לקוח ולקוח. זאת, לצד מקצועיות ללא פשרות, אמינות וביטחון רב. במסגרת מוצרי ושירותיה החברה, נהנים לקוחותיה של אנפה כימיקלים מ:

·         טיפול בשפכים ובמים, במגדלי קיטור וקירור בתעשייה – אנפה כימיקלים מייצגת כיום בישראל חברה אירופאית בעלת ניסיון של למעלה מ-40 שנה ומוניטין רב בתחום המייצרת כימיקלים שונים לטיפול בשפכים ובמים וכן לצורך תחזוקת מגדלי קירור וקיטור בתעשיות השונות בארץ. היא אחראית על אספקה של מגוון חומרי גלם וכימיקלים שונים הנדרשים לענפי התעשייה, לרבות קרבונטים, מונעי קצף ועוד.

·         חיטוי במפעלי מזון – החברה מספקת פתרונות חיטוי שגרתיים, המיועדים למפעלי מזון מסוגים שונים. פתרונות אלה באים לידי ביטוי בריסוס, בשטיפה ובטבילה. החומרים מאושרים על ידי הרשויות הנדרשות, הם ידידותיים לשימוש, בטיחותיים, יציבים ואינם גורמים לקורוזיה. ביניהם אפשר למצוא את הוירוקיל, על בסיס אמוניום, המיועד לחיטוי לולים, רפתות, משחטות ומפעלי מזון מן החי, היכן שנדרשת רמה גבוהה במיוחד של סטריליות וניקיון תוך כדי העבודה ולאחריה.

·         מכשירי חיטוי – החברה משווקת מכשירי חיטוי יעילים ואיכותיים, המאפשרים ריסוס, איוד, ערפול או נידוף התכשיר על מנת להשיג את השפעתו המקסימאלית. מכשירים אלה קומפקטיים וניידים וניתן להכניסם בקלות לחדרים הדורשים חיטוי ולתזמן את פעילותם. פתרונות אלה מתאימים לחיטוי חללים קטנים, ובעיקר למערכות אוויר ולנקודות שקשה להגיע אליהן.

·         פתרונות בהתאמה מלאה לתעשיות שונות – במסגרת שירותי החיטוי המיוחדים של החברה, מספקת אנפה כימיקלים פתרונות ייחודיים לתעשיות מסוגים שונים: תעשיית המאפים, מי קולחין, יקבים, רכזים ומפעלי הפרמצבטיקה.

·         ייצור חומצה טראטרית כשרה למהדרין (תחת כשרות כל הבדצים המחמירים בישראל) עבור היקבים בישראל בעיקר ובחו"ל. אנפה כימיקלים הינה החברה היחידה, כיום בעולם, המייצרת חומצה זו, העומדת בכל התקנים הנדרשים.

·         אנפה כימיקלים מציעה ללקוחותיה שירותי ליווי והטמעת כימיקלים באתר הלקוח על ידי אנשי מקצוע ללא התחייבות. כל זאת תוך התייחסות תנאי השטח, לצרכים הנקודתיים שמעלה הלקוח ועוד.

 

 

תחומי פעילות

  • כימיקלים

התמחות

  • כימיקלים תעשיתיים

מנהלים באנפה כימיקלים בע"מ

תמונת מנהל חברה

דוד רוימי

בעלים

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 515368348

ותק

אופי פעילות סיטונאות,פיתוח,שיווק

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה