מחם קשיחים

שנת יסוד 1985

שם לועזי

M.H.M Fasteners LTD

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.mhm.co.il
טלפון
03-9626517
פקס
03-9626517
כתובת
לוי משה 14, ראשון לציון 7565832
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

חברת מחם קשיחים, שנוסדה בשנת 1991 על ידי ישראל אייזנשטיין ז"ל, מתמחה בייבוא של קשיחים ורכיבים מכאניים לתעשיות השונות. בכל הקשור לקשיחים ולרכיבים המכאניים, פונה החברה לתעשיית המתכת, לתעשיות הצבאיות, לתעשיית הפלסטיק ועוד. להם היא משווקת מנעולים, צירים מסילות, מערכות נעילה חשמליות ומכניות, ידיות מכונה, ברגים מסוגים שונים, מסילות טלסקופיות ועוד. באשר לרכיבים האלקטרומכאניים מתמקדת החברה בתעשייה האזרחית והצבאית, שלהן היא מספקת גופי קירור, כבלים, קונקטורים, אנטנות, מאווררים, קשיחים לאלקטרוניקה ועוד.

ליווי לאורך כל שלבי הפרויקט

החברה מלווה את לקוחותיה לאורך כל שלבי תכנון וייצור המוצר, שבו לוקחים חלק רכיביה על מנת להגיע אל התוצאה הרצויה וליהנות מאיכות גבוהה. צוות החברה, הכולל מהנדסים מיומנים ומקצועיים מאד, מספק שירותי ייעוץ ללקוחות ומלווה אותם כבר בשלב אפיון המוצר, הכולל בחינת הרכיבים הרלוונטיים ואופן הטמעתם במוצר המדובר. לאחר קבלת הייעוץ, משולבים הרכיבים בשרטוט הראשוני ומשם ממשיכים לשלב הסופי, לשלב הייצור עצמו. בשלב זה מקבלים הלקוחות את הרכיבים על פי דרישה וצורך ויוצאים לדרך כשברשותם מענה בהתאמה מלאה.

רכיבי חברת מחם קשיחים מיובאים בעיקר מחו"ל (80 אחוז מהם), כאשר לחברה גם שתי מכונות חיתוך – סכין ולייזר, שחותכת חומרים רכים בצורה צורנית על פי דרישת הלקוח.

ברשימת לקוחות החברה אפשר למצוא מהתעשייה האזרחית את תעשיית המכונות, תעשיית ההייטק, וגם תעשיות רפואיות ומהתעשייה הצבאית את התעשייה האווירית, את אלביט, רפאל וכו'.

ייעוץ ללקוח ופתרונות בהתאמה מלאה

לצד מכירת הרכיבים, מספקת, כאמור, חברת מחם קשיחים שירותי ייעוץ ללקוח, הפונה אליה עוד בשלב התכנון הראשוני. שלב זה קריטי להצלחתה של המכירה ובסופו של דבר, להצלחתו של המוצר המיוצר. החברה יושבת בראשון לציון, בעוד החברה השותפה לה, חברת מחם טכניקס, שבבעלותה מחצית מהחברה, יושבת בנתניה.

מחם קשיחים היא חברה וותיקה מאד בתחומה, חברה מקצועית שאיננה מתפשרת על האיכות. החברה שמה דגש על ליווי צמוד, מענה אישי לכל לקוח ולקוח ומתן תשומת לב רבה לכל הפרטים – הקטנים והגדולים כאחד.

תחומי פעילות

 • אלקטרומכניקה
 • זיווד אלקטרוני
 • מוצרי חשמל
 • רכיבים אלקטרוניים

התמחות

 • מוצרי זיווד
 • רכיבים אלקטרוניים - כללי

מנהלים במחם קשיחים

תמונת מנהל חברה

אלון אייזנשטיין

מנכ"ל
תמונת מנהל חברה

דנה דנינו

מ. משרד
תמונת מנהל חברה

מואיז אשכנזי

מנהל

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 511640906

תרומה לקהילה כאחוז מסך ההכנסות

2017
2018

מספר עובדים

ותק

יחס גברים/ נשים (סה"כ עובדים)

2016
2017
2018

התפלגות גילאים בחברה

בני 20-30
בני 30-40
בני 40+

מכירות

שוק מקומי
ייצוא
אופי פעילות יבוא,סיטונאות,שיווק

חברות קשורות

  מחם טכניקס בע"מ
  מכונות וציוד לתעשייה
  נתניה

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה