ויתניה בע"מ

נוסד בשנת 1995

שם לועזי

VITANIA LTD

דואר אלקטרוני
office@vitania.co.il
אתר החברה
www.vitania.co.il
טלפון
03-6488777
פקס
03-6488774
כתובת
ולנברג ראול 4, תל אביב יפו 6971904
ויתניה בע"מ
אודות

חברת ויתניה בע"מ נוסדה בשנת 1995 על ידי ארבע קבוצות שותפים: חברת אס ג'י אס, משפחת פרופר (אסם), משרד הפרסום גיתם ומשפחת חממה. עד להנפקת החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב ביולי 2015, הוחזקו מניות החברה בשיעור של 60% בקבוצת המייסדים ויתר 40% התחלקו שווה בשווה בין חברות הביטוח הראל ופליינג קרגו. מאז ההנפקה מחזיק הציבור ב- 17% ממניות החברה ודוללו בהתאמה מניות הבעלים. החברה מנוהלת על ידי יושב הראש אהוד סמסונוב, ועפר זיו כמנכ"ל. מאז הקמתה פועלת החברה בישראל ובחו"ל בייזום, פיתוח, בנייה, השכרה והפעלה של נכסים מניבים כמו בנייני משרדים, מסחר, מחסנים וחניות. כיום לקבוצה קרוב ל-100,000 מטרים מרובעים של נכסים מניבים וכן זכויות בנייה על מקרקעין של מאות אלפי מטרים מרובעים נוספים בשלבי הקמה ותכנון המיועדים גם הם לתחומים המסורתיים של החברה כמו משרדים, וכן תחומים חדשים אליהם נכנסת החברה כמו מסחר, מגורים, מלונאות, מחסנים וחניות. את ההצלחה, הצמיחה והיציבות של החברה ניתן לייחס לאופן ההתנהלות השמרני שלה. האנשים המובילים אותה פועלים בכל הערוצים ואחראים אישית לכל התהליכים המתקיימים לשם ביצוע המשימות, כאשר כל צעד ופעולה מתוכננים עד לפרט האחרון ומיושמים בזהירות וקפדנות יתרה על מנת לשמר את יציבות הפרויקטים ומגמת הצמיחה שהוכיחו עצמן גם בתקופות המיתון הקשות. החברה, על כל היבטיה, שומרת על שורשיה עמוק באדמה ומתבססת על הניסיון הנרחב בהנדסה, ביצוע, ניהול וייזום שנרכש במשך עשרות השנים בתחום. שיטת עבודה שכאשר משולבת בזהירות וקפדנות, מניבה תוצאות יעילות ומוצלחות במיוחד המתבשלות לאיטן. כיום ברשות החברה מגוון פרוייקטים לפני ואחרי סיום, המראים הצלחה מתמשכת בארץ ובחו"ל.

נדל"ן מניב בישראל

בית זיויאל – בניין משרדים ומסחר הממוקם ברמת החייל בתל אביב, וכולל 32,000 מ"ר בנוסף ל-30,000 מ"ר שטחים תת קרקעיים לחנייה ואחסנה. מבנה נוסף השייך לפרויקט הינו מלון לאונרדו בוטיק בשטח של כ-9,000 מ"ר. החברה מחזיקה ב-47% ממניות זיויאל השקעות בע"מ, וזיויאל השקעות בע"מ מחזיקה ב-60% מהזכויות בבית זיויאל.

בית ורינט – מבנה משרדים ומסחר הממוקם באזור התעשייה של הרצליה פיתוח, ומתפרס על שטח כולל של 19,000 מ"ר ומושכר רובו ככולו לחברת "ורינט". המבנה בנוי מעל כ-26,000 מ"ר תת קרקעיים לחניה ותעשייה קלה. חברת ויתניה מחזיקה ב-50% ממניות חברת רוני דו, המחזיקה בבית ורינט.

התחנה – ויתניה שיקמה ושימרה את מתחם התחנה, תחנת הרכבת הישנה בנווה צדק ופתחה שם מתחם תרבות, בילוי ואופנה ייחודי. 16 דונם של שטחי מסחר, מרכז מבקרים, מוזיאון, תיאטרון רחוב, רציף מעצבים, מרכז תערוכות, ירידי אמנות, חנויות קונספט, מסעדות ייחודיות, פאבים ועוד.

טרמינל פארק – פרויקט משרדים, הייטק ומסחר באזור התעשייה של אור יהודה, מגוונים שיכלול עם סיומו כ-50,000 מ"ר שטחי משרדים ומסחר וכ-34,000 מ"ר מרתפים לחניה ומחסנים. הפרויקט בבעלות 50% מאי א.ב. נדל"ן (90% ממניות החברה בבעלות ויתניה) ו-50% בבעלות חברת הביטוח מגדל. שלב א' של הפרויקט כ-30,000 מ"ר הושלם ואוכלס במהלך 2011 עם שוכרים כדוגמת נתיבי ישראל, אל-על סופרפארם וארקפה. השלב השני מוקם בימים אלה וצפוי להתאכלס לקראת סוף 2016.

מרכז ויתניה בחוף מגדל – בסמוך לחוף הכנרת ומול המושבה מגדל השלימה חברת ויתניה את הקמת שלב א' של מרכז ויתניה. פרויקט מסחרי בשטח של כ-4,000 מ"ר המושכר כולו לחנויות ובתי אוכל וביניהם מסעדת מגדלנה, ממסעדות השף המובילות בארץ. בשלב ב' ייבנו כ-2,000 מ"ר נוספים. לחברה גם חלקת קרקע סמוכה בשטח של כ-18 דונם המיועדת לנופש ותיירות ונמצאת בשלבי תכנון מתקדמים.

בית ויתניה-פדקו הרצליה פיתוח – בסוף 2015 סיימה החברה לבנות את מבנה המשרדים היוקרתי הנמצא ברחוב משכית בהרצליה. ויתניה מחזיקה ב-50% מהזכויות בפרויקט בשותפות עם חברת פדקו. בפרויקט 20,000 מ"ר שטחי משרדים ומסחר שרובם אוכלסו ויתרתם בשלבי אכלוס מתקדמים. בנוסף, הוקמו בפרויקט גם כ-21,000 מ"ר שטחי מרתפים ואחסון.

פרויקטים למגורים בארץ ובעולם

מתחם קרן במושבה האמריקאית – בפינת הרחובות אורבך ואילת בגבול יפו-ת"א, נבנה על ידי ויתניה ואוכלס במלואו מתחם מגורים יוקרתי של 45 יח"ד בשני מבנים עם חצר פנימית מרהיבה ביופייה. במהלך 2017 ייפתח במתחם מלון בוטיק ברמה גבוהה עם השלמת השיפוץ והשימור של מלון ירושלים (שהוקם במאה ה-19 על ידי הטמפלרים) ומבנה העץ ההיסטורי ששימש בעברו את מסעדת קרן.

Water Lane  גדנסק, פולין – פרויקט מגורים ומסחר שהוקם על ידי ויתניה בעיר העתיקה גדנסק שבפולין. בפרויקט מבנה מגורים יוקרתי הכולל כ-150 יחידות דיור המשקיפות לעיר העתיקה ושדרה מסחרית לאורך כל הרחוב. ויתניה מחזיקה בפרויקט באמצעות חברת

BW Hotel Gdansk, אשר מוחזקת ע"י חברת ויתניה לימיטד, חברה בבעלותה המלאה של ויתניה. הפרויקט הושלם ואוכלס במלואו.

פרויקטים בתכנון והקמה בישראל

מתחם ויתניה-דלק מוטורס – ויתניה בשיתוף חברת נכסי ד.מ.ר (דלק מוטורס) מקימה בימים אלה פרויקט משרדים, מגורים ומסחר על 2 מגרשים צמודים בשטח של כ-12 דונם בפינת הרחובות החרש-לה גארדיה - נתיבי איילון בת"א. בשלב א' של הפרויקט מתוכנן מבנה תצוגה בן 3 קומות עבור רכבי מאזדה-פורד ומגדל משרדים של כ-36 קומות מעל קומות מסחר ותצוגת רכבי BMW ומיני. סה"כ בנייה מתוכננת בשלב א' כ-48,000 מ"ר מעל שישה מרתפים תת-קרקעיים המשמשים לחניה בשטח של כ-30,000 מ"ר. ביתרת השטח מקודמת תב"ע להקניית זכויות של כ-100,000 מ"ר נוספים המיועדים למגורים, משרדים ומסחר.

מגדל ויתניה רמת החיל – בצמוד לבית הדיור המוגן "עד 120" בפינת הרחובות ראול ולנברג-דבורה הנביאה, מקימה ויתניה מגדל משרדים בן 16 קומות בשטח של כ-20,000 מ"ר. המבנה הנבנה בימים אלה, כולל כ-700 מקומות חניה והשלמתו צפויה לקראת אמצע 2017.

נדל"ן מניב בחו"ל

Cranbury Executive Center בניין משרדים בניו ג'רזי, ארה"ב, המתפרס על שטח כולל של 9,300 מ"ר ומושכר במלואו. הפרויקט מוחזק על ידי חברת VItania USA שבבעלותה המלאה של ויתניה.

Wall Professional Building בניין משרדים ומרפאות בניו ג'רזי, ארה"ב, המתפרס על שטח כולל של 2,250 מ"ר בתפוסה של 100%. הפרויקט מוחזק על ידי חברת Vitania USA שבבעלותה המלאה של ויתניה.

תחומי פעילות

 • מחכירי מקרקעין
 • משרדים למכירה והשכרה
 • נדל"ן
 • יזום פרוייקטים
 • ייזום נדל"ן
 • ניהול פרויקטים
 • קבלנות בניין ותשתיות

התמחות

 • מכירה, החכרה והשכרת נדל"ן
 • יזום פרוייקטים - כללי
 • יזמות נדל"ן
 • מחכירי נדל"ן

מנהלים בויתניה בע"מ

אהוד סמסונוב

אהוד סמסונוב

יו"ר
עפר זיו

עפר זיו

מנכ"ל
למידע נוסף
בוריס ברקאי

בוריס ברקאי

סמנכ"ל כספים

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 512096793

ותק

אופי פעילות השקעות,יזום פרוייקטים

חברות בנות

  מאי א.ב. נדל"ן בע"מ
  פיתוח נדל"ן
  תל אביב יפו
  רוני - דו השקעות בע"מ
  ייזום נדל"ן
  תל אביב יפו
  א.ס. אורי השקעות ונכסים (2000) בע"מ
  קבלני בניין
  תל אביב יפו
  מ.ע.א. השקעות בע"מ

  טבריה
  גן טכנולוגי - עדנים בע"מ

  תל אביב יפו

חברות קשורות

  דלק נדל"ן בע"מ
  מחכירי מקרקעין
  נתניה
  זיויאל השקעות בע"מ
  ייזום נדל"ן
  תל אביב יפו
  רוני - דו השקעות בע"מ
  ייזום נדל"ן
  תל אביב יפו
  פליינג קרגו בע"מ
  חברות ניהול ואחזקת נכסים
  תל אביב יפו
  אף. סי. (פליינג קרגו) שירותי הפצה בע"מ
  שילוח ועמילות מכס
  תל אביב יפו

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה