ויתניה בע"מ

נוסד בשנת 1995

שם לועזי

VITANIA LTD

דואר אלקטרוני
office@vitania.co.il
אתר החברה
www.vitania.co.il
טלפון
03-6441930
פקס
03-6488774
כתובת
ולנברג ראול 4, תל אביב יפו 6971904
ויתניה בע"מ
אודות

חברת ויתניה, שהוקמה בשנת 1995, היא חברה יזמית, המשלבת בין יזמות והחזקת מבנים בדגש על איכות ורמה גבוהה מאד והתמקדות באזורים שבהם הביקוש הוא רב. החברה פונה הן לשוכרים והן למשכירים איכותיים והיא בבעלותם של ארבעה שותפים: משפחת פרופר (מחברת "אוסם"), משרד הפרסום "גיתם", חברת SGS ומשפחת חממה. במניות החברה מחזיקות גם חברת הביטוח "הראל" וחברת "פליינג קרגו". כיום מוחזקות כ-17 אחוז ממניותיה בידי הציבור. לחברה 142,000 מ"ר השייכים לנכסים מניבים, הממוקמים באזורי ביקוש מבוקשים מאד בתל אביב, בהרצליה פיתוח ובאור יהודה, וכן 153,000 מ"ר הנמצאים בהליכים של תכנון, של פיתוח, של בנייה ושל שיווק.

 

הפרויקטים של החברה

נכסים מניבים

בית זיויאל – א.ת. רמת החיל, תל אביב – הוא נמצא באחד מאזורי הביקוש הגבוהים של תל אביב, באזור התעשייה רמת החייל. זהו בניין משרדים ומסחר, הכולל שטח של כ-32,000 מ"ר וכן שטח של 30,000 מ"ר תת קרקעי המיועד לאחסנה ולחנייה. בניין זה מושכר לתקופות ארוכות טווח לחברות שונות ולעסקים גדולים, כמו גט טקסי, אלטשולר שחם, בנק לאומי וארקפה.

בית ורינט – א.ת. הרצליה פיתוח – הוא נמצא בהרצליה פיתוח וכולל שטח עילי של 19,000 מ"ר ושטח תת קרקעי של 26,000 מ"ר. שטחו העלי של המבנה מושכר כיום לחברת "ורינט" במסגרת הסכם ארוך טווח ושטחו התת קרקעי מיועד לחניות, למחסנים ולתעשייה קלה. בקומת הקרקע של המבנה אפשר למצוא את אולם התצוגה של חברת "אלקטרה מוצרי צריכה" ואת מסעדת "סבסטיאן".

בית ויתניה – פדקו – גם כאן מדובר במבנה המיועד למשרדים ולמסחר, הנמצא בהרצליה פיתוח באזור מבוקש מאד. שטחו העילי כולל כ-13,500 מ"ר ושטחו התת קרקעי כולל 13,500 מ"ר. בחלקו העילי אפשר למצוא את משרדיהן של החברות אפל, אפס פלייר, שיש פרביטל, בוגבו ומטבחי דקור ובחלקו התת קרקעי ישנן חניות ומקומות לאחסון.

טרמינל פארק – אור יהודה – מדובר באחד הפרויקטים הגדולים של החברה, הממוקם באזור התעשייה של אור יהודה, בחלק המחבר בין צומת שפירים לאור יהודה-יהוד. בזכות מיקומו האסטרטגי וקרבתו לנמל התעופה בן גוריון, נחשב הפרויקט למבוקש מאד. בשטחו העילי, הכולל 50,000 מ"ר נמצאים מבני משרדים ומסחר, ובשטחו התת קרקעי, הכולל 34,000 מ"ר נמצאים מחסנים וחניות. שלב א' של הפרויקט מאוכלס החל מקיץ 2011 על ידי שוכרים מתחומים שונים: קופת חולים לאומית, ולטק קרדיו, קבוצת טללים, קדנט, קירייר נטוורקס ומייהריטג'. בנייתו של שלב ב' של הפרויקט הושלמה בימים אלה והוא עומד להתאכלס בקרוב.

ויתניה חוף מגדל – על שפת הכנרת – בסמוך לכנרת, קרוב לצומת מגדל ולמושבה מגדל, נמצא מבנה מסחרי פתוח של החברה, מבנה הכולל שטח של 5,000 מ"ר. המבנה מושכר כיום למגוון של שוכרים, כמו מסעדת מגדלנה, סופרמרקט דבאח, בית מרקחת, פיצרייה, ארוצה ועוד. החברה מתכננת בקרוב להגדיל את שטח המבנה בעוד כ-1,400 מ"ר וכן ליידע את הקרקע הסמוכה לו לעסקים בתחום הפנאי והמלונאות.

בית אמצור – א.ת. הרצליה פיתוח – מבנה המשרדים והמסחר הזה נמצא באזור התעשייה של הרצליה פיתוח והוא כולל שטח של 19,400 מ"ר וכן שטח תת קרקעי של 21,000 מ"ר, המיועד לאחסנה ולחנייה. בשטחו העילי נמצאים מגוון של שוכרים, כמו מלונות ים סוף, אולם התצודה של רכבי "לקסוס", וואלה שופס, מסעדת ג'פניקה ועוד.

התחנה – נווה צדק – מתחם זה זכה לאהדה רבה בזכות מיקומו המיוחד ועיצובו המרהיב. חברת ויתניה, שזכתה במכרז של תל אביב הקימה את המתחם, שנמצא בשטח של 16 דונם, כאשר מתוכו 4,000 מ"ר מיועדים לשטחי מסחר. במתחם ישנן גלריות, חנויות, בתי קפה ומסעדות וכן קולנוע "עתידני" וקרון רכבת משוחזר שבו ניתן לצאת ל"סיור וירטואלי חווייתי".

מלון דריסקו – המושבה האמריקאית – במושבה האמריקאית, על גבול יפו תל אביב, נמצא המלון המיועד הזה על שטח של כ-2.4 דונם וכן שני מבנים לשימור: מלון ירושלים ששופץ ומשמש כמלון בוטיק ומסעדת "קרן" לשעבר.

 

נכסים בפיתוח

מגדל ויתניה רמת החייל – מגדל המשרדים בן 17 הקומות, נמצא כיום בשלבי הקמה ושיווק והוא ממוקם ברמת החיים, בסמוך לכניסה לקרית עתידים. הוא כולל שטח עילי של 19,500 מ"ר ושטח תת קרקעי של 35,000 מ"ר הפרוש על פני 3 קומות מרתפי חנייה. בקומת הקרקע שלו פועל כיום סופרמרקט השייך לרשת "טיב טעם" בשטח של 5,000 מ"ר. הבנייה נבנה על פי עקרונות בנייה ירוקים, המסייעים הן בחיסכון של אנרגיה והן בחיסכון של כסף עבור השוכרים. יש בו מפרט טכני עשיר וגם לובי מפואר.

פרויקט ויתניה תל אביב – מדובר במגרש של 12 דונם, הממוקם בסמוך לנתיבי איילון ברחוב לה-גווארדיה. על שטח של 48,000 מ"ר צפויה להקים החברה אולם תצוגה וגם אולם משרדים. כיום, בשטח של 28,000 מ"ר, ישנם שני מבני תצוגה ומכירה של רכבים ובהמשך צפוי להיות מוקם בניין משרדים בן 36 קומות בשטח כולל של 28,000 מ"ר. המגדל צפוי להיות מאוכלס בשנת 2022.

אטריום 2 – מודיעין – חברת ויתניה, בשיתוף עם חברת CPM, מקימה בימים אלה באזור התעשייה של מודיעין מבנה משרדים המיועד להשכרה. המבנה כולל שטח של 10,000 מ"ר והוא צפוי להיות מאוכלס במהלך שנת 2019. החברה מתכננת להקים מבנה נוסף, אטריום 3, שהקמתו תחל לאחר השלמת האכלוס של אטריום 2.

ויתניה-קרסו – פתח תקווה – החברה צפויה להקים, בשיתוף עם חברת קרסו נדל"ן, מתחם משרדים ומסחר בכניסה המזרחית לפתח תקווה, לא רחוק מאצטדיון המושבה. מדובר במתחם שגודלו הכולל יהיה 80,000 מ"ר על שטח של 25 דונם. בשלב הראשון יוקמו מרתפי החנייה וכן מבנה משרדים ומסחר שגודלו 20,000 מ"ר.

תחומי פעילות

 • מחכירי מקרקעין
 • משרדים למכירה והשכרה
 • נדל"ן
 • יזום פרוייקטים
 • ייזום נדל"ן
 • ניהול פרויקטים
 • קבלנות בניין ותשתיות

התמחות

 • מכירה, החכרה והשכרת נדל"ן
 • יזום פרוייקטים - כללי
 • יזמות נדל"ן
 • מחכירי נדל"ן

מנהלים בויתניה בע"מ

אהוד סמסונוב

אהוד סמסונוב

יו"ר
עפר זיו

עפר זיו

מנכ"ל
למידע נוסף
בוריס ברקאי

בוריס ברקאי

סמנכ"ל כספים

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 512096793

ותק

אופי פעילות השקעות,יזום פרוייקטים

חברות בנות

  מ.ע.א. השקעות בע"מ
  חברות ניהול ואחזקת נכסים
  טבריה
  מאי א.ב. נדל"ן בע"מ
  פיתוח נדל"ן
  תל אביב יפו
  רוני - דו השקעות בע"מ
  ייזום נדל"ן
  תל אביב יפו
  א.ס. אורי השקעות ונכסים (2000) בע"מ
  קבלני בניין
  תל אביב יפו
  גן טכנולוגי - עדנים בע"מ

  תל אביב יפו

חברות קשורות

  אלעד ישראל החזקות בע"מ
  מחכירי מקרקעין
  נתניה
  זיויאל השקעות בע"מ
  ייזום נדל"ן
  תל אביב יפו
  רוני - דו השקעות בע"מ
  ייזום נדל"ן
  תל אביב יפו
  פליינג קרגו בע"מ
  חברות ניהול ואחזקת נכסים
  תל אביב יפו
  אף. סי. (פליינג קרגו) שירותי הפצה בע"מ
  שילוח ועמילות מכס
  תל אביב יפו
  ויתניה סי פי אם מודיעי

  מודיעין מכבים רעות

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה