א.מ קידוח וניסור בטון

שנת יסוד 2009

שם נוסף

קידוחי בטון אלסייד

שם לועזי

A.M Concrete drilling and sawing

דואר אלקטרוני
[email protected]
טלפון
052-3429299
כתובת
הגורן 4 פארק הייטק, עומר 8496500
שעות פעילות
ימים א - ה 07:00-17:00
שפת שירות
עברית, אנגלית, ערבית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

חברת א.מ קידוח וניסור בטון הוקמה בשנת 2009, ומאז מלווה את לקוחותיה במקצועיות, באדיבות ובשירות בהתאמה מלאה, תוך שימוש במיטב הפתרונות הנדרשים לפרויקט הבניה. החברה מתמחה בקידוח, בניסור בטון, בחציבה ובהריסת מבנים ולוקחת חלק במגוון רחב מאד של פרויקטים גדולים, שבחלקם גם נחשבים כמורכבים.

חברת א.מ.קידוח וניסור בטון מחזיקה מהנדס ואדריכל הבוחנים את תכניות השטח ותכניות המבנה (אם קיים), את מאפייניו ודרישותיו המיוחדים לפני ביצוע העבודה ולצורך הוצאת כל האישורים הנדרשים והעמידה בקריטריונים ההכרחיים.

במסגרת שירותיה, מבצעת החברה הריסת מבנים לצורך בנייתם מחדש וכן ניסור, קידוחים וחציבות כאשר מעוניינים להוסיף למבנה הקיים חלקים חדשים או לערוך בו שינויים. חברת א.מ.קידוח מספקת את שירותיה גם במסגרת פרויקטים מורכבים כמו תמ"א 38, על כל גווניה וסוגיה ולקוחותיה מגיעים מכל רחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום. החברה עובדת עם עיריות, כגון עיריית תל אביב ובאר שבע וברשותה מכונות מתקדמות וחדשניות במיוחד, הלוקחות חלק בהריסה, בניסור ובחציבה בשטח.

במסגרת כלל הפרויקטים בהם היתה מעורבת חברת א.מ.קידוח אפשר למצוא פרויקטים הקשורים לחציבה ולניסור גשרים וכן פרויקט בניית המנהרה מתחת לרכבת באר שבע, המצריך שימוש בציוד מורכב מאד, אותו מחזיקה החברה. בזכות מבחר הציוד והמיכון העומד לרשותה, יכולה החברה לספק מענה מדויק ונכון לכל לקוח, בהתאם לסוג הבטון או העבודה הנדרשת בשטח. החברה מחזיקה גם מגוון של כלים לחציבה, המשרתים את הלקוח בעת הצורך ומהווים השלמה לציוד הקיים.

חברת א.מ קידוח וניסור בטון שמה דגש רב מאד על מקצועיות ברמה גבוהה וללא פשרות וצוותיה מנוסים ומיומנים מאד בענף זה. מאז שהוקמה, דואגת החברה לעמוד לרשות לקוחותיה מרגע פנייתם הראשונה ועד להשלמתו של הפרויקט ועושה זאת תוך שימוש במיטב הציוד והכלים המהווים אמצעים הכרחיים לפרויקט עצמו.

תחומי פעילות

  • עבודות בטון
  • קבלני בניין
  • קידוחים וכלונסאות
  • הריסת מבנים
  • חפירות

התמחות

  • קידוחים לבניה
  • הריסת בניינים ומבנים אחרים
  • עבודות בטון - כללי

מנהלים בא.מ קידוח וניסור בטון

תמונת מנהל חברה

חוסני סייד

בעלים

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 305527921

ותק

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה