השדרה הירוקה א.ו. בניה ויזמות בע"מ

שנת יסוד 2012

שם לועזי

Green Avenue Ave Construction & Development Ltd

דואר אלקטרוני
aviwaks@walla.co.il
טלפון
03-9623777
פקס
03-9623838
כתובת
סחרוב דוד 18, ראשון לציון 7570720
אודות

חברת השדרה הירוקה א.ו בניה וייזמות בע"מ הינה חברה העוסקת בבניית בניינים חדשים, תוספות בנייה, חיזוק, הרחבה ושיפוץ. החברה מכסה כל היבט וכל צורך של בעלי דירות, המעוניינים לשדרג את הבניין ולממש את זכויותיהם במסגרת התחדשות עירונית ותמ"א 38.

לחברה יש יכולת מוכחת בביצוע פרויקטים. הניסיון הרב והרמה המקצועית מבטיחה כי הפרויקטים יתבצעו בצורה מהימנה, מקצועית ובלוח זמנים קצר תוך כדי השגת כל היעדים שהוגדרו, ללא כל טרחה מצד הדיירים וללא כל עלות שלהם.

החברה בעלת הידע והניסיון הנדרשים לליווי בעלי הדירות בתהליך, למיצוי זכויות בעלי הדירות ולמימוש זכויות אלה בצורה המיטבית והמניבה ביותר. לחברה ניסיון רב בעבודה מול הרשויות המקומיות ואנשי מפתח המנוסים בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38 והיא מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומי הארכיטקטורה, הנדסה וקונסטרוקציה, מהנדסי תנועה למציאת פתרונות חניה, פיתוח סביבתי ותשתיות.

העבודה כולה מתנהלת תוך שקיפות מלאה והמידע נמסר לבעלי הדירות באופן רצוף, מבלי שהם נדרשים לעסוק ולקדם פעולות בעצמם. כך מקדמים פרויקט בצורה מקצועית. משלב  הייזום  והתכנון  ועד  להשלמת  הפרויקט של התחדשות עירונית ותמ"א 38, החברה מעניקה לבעלי הדירות עלייה ברמת החיים ובערך הדירות תוך ביצוע נקי, שקט ומקצועי.

 

תחומי פעילות

  • יזום פרוייקטים
  • ייזום נדל"ן
  • ניהול פרויקטים
  • קבלנות בניין ותשתיות

התמחות

  • ייזום פרוייקטים

מנהלים בהשדרה הירוקה א.ו. בניה ויזמות בע"מ

תמונת מנהל חברה

אבי וקס

בעלים ומנכ"ל
תמונת מנהל חברה

זיו וקס

אדריכל ראשי

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 514739192

ותק

אופי פעילות קבלנות,יזום פרוייקטים

חברות קשורות

    פנינת אביב הירוקה בע"מ

    רמת גן

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה