כץ גבע איצקוביץ KGI – משרד עו"ד

שנת יסוד 2009

שם לועזי

Katz Geva Itzkovitz KGI - Law Office

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.kgilaw.com
טלפון
03-6252525
פקס
03-6252526
כתובת
קארו יוסף 19 בית KGI, תל אביב יפו 6701423
שעות פעילות
ימים א - ה 08:00-19:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

א.     כץ, גבע איצקוביץ - משרד עו"ד

המשרד הוקם על ידי עורכי הדין אלכס כץ, ארז גבע ומוטי איצקוביץ בשנת 2008 תחומי עיסוקיהם העיקריים הם מיסוי מוניציפאלי, תכנון ובניה ורישוי עסקים בדגש מיוחד על ארנונה כללית ואגרות והיטלי פיתוח. המשרד מונה כיום 34 עובדים קבועים, מתוכם 15 עורכי דין המתמחים כולם בתחום.

מייסדי המשרד ועורכי דין בכירים נוספים במשרד, הינם בעלי השכלה כלכלית וחשבונאית נוסף על השכלתם המשפטית.

מייסדי המשרד עוסקים משנות התשעים למאה הקודמת בתחום, צברו ידע מקצועי ומוניטין גדול בתחומי התמחותם והיו אחראים לעשרות פסקי דין ותקדימים משפטיים.

התנסותם כוללת הופעות בכל הערכאות המשפטיות וייצוג גופים עתירי נכסים אל מול כל הרשויות המקומיות.

מייסדי המשרד קיבלו לזכותם החלטות בועדות הערר השונות, בבתי המשפט וכן החלטות ופסקי דין של בית המשפט העליון בישראל.

החיסכון המצטבר שהושג ללקוחות המשרד בחמש השנים האחרונות מסתכם לכדי סך של 3,318,938,314 ₪ !!!, הכול כפי שיפורט להלן.

ב.     תחומי עיסוק

מיסוי מוניציפאלי - ארנונה כללית, אגרות והיטלי פיתוח, אגרות בנייה, תאגידי מים וביוב, חוות דעת משפטיות בתחום.

תכנון ובנייה - הסכמי פיתוח, היטלי השבחה, ניהול התנגדויות, תביעות לפיצויים בגין הפקעות ובגין ירידת ערך במקרקעין, חוות דעת משפטיות בתחום, הסדרת רישוי בניה.

מקרקעין - תשלומי חובה למינהל מקרקעי ישראל (חכירה, היוון, דמי היתר וכו'), מסי שבח, מסי רכישה, חובות מס רכוש, עסקאות במקרקעין וענייני מקרקעין שונים.

ג.     ערכי יסוד

טיפול מקצועי ויסודי, מתן שירות מעולה ללקוח, זמן מענה מהיר, והכל תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים תקינה עם הרשויות הרלוונטיות.

ד.     תשתיות המשרד

המשרד ערוך לטפל בהיקף גדול של חיובים מוניציפאליים לנכסים בפריסה ארצית. מערכות המחשוב במשרד כוללות מערכת ניהול נכסים ייעודית וייחודית, המשמשת לניהול שוטף של אלפי חיובים ונכסים. המערכת ערוכה לקליטת חיובים רבים ומגוונים של לקוחות בפריסה ארצית מלאה (כולל בישובי פריפריה) ולמתן מענה מהיר בו זמני ואפקטיבי. לאחר הזנת נתוני החיובים למערכת, מעובד המידע, מאותרים חריגים, ומופקים דוחות מגוונים המאפשרים ניתוח מעמיק רוחבי ונקודתי של המידע, ומתן מענה בטיפול אופטימאלי, תוך שיתוף מלא של הלקוח בתהליך. למערכת אפשרות סנכרון עם מערכות מידע (SAP) הקיימות אצל הלקוחות.

במשרד מחלקת פיתוח עסקי, המנוהלת על ידי גב' מירי מנחם, העומדת לרשות לקוחות בכל עת ובכל צורך.

ה.    המנעות מייצוג רשויות מקומיות

המשרד לא ייצג מעולם רשויות מקומיות ו/או מוסדות תכנון ובניה והוא שם לו למטרה לא ליתן שירותים לרשויות מקומיות ו/או למוסדות תכנון גם בעתיד.

לצד התחייבות זאת, מייסדי המשרד הקפידו בעבר ויקפידו גם בעתיד לשמור על מערכת יחסים טובה עם הגורמים הרלוונטיים ברשויות השונות, המכירים בערכם ובמעמדם, כל זאת תוך שמירה מלאה על האינטרסים של לקוחות המשרד, לאור ההבנה כי יש צורך לשמור על מערכת היחסים בין לקוחות המשרד לרשויות המקומיות בתוכן הם פועלים.

ו.       אופן הטיפול

מייסדי המשרד בעלי ניסיון עשיר בליטיגציה בכל הערכאות המשפטיות וכן בניהול מו"מ מול הרשויות השונות.

לצורך המכרז, הוחלט כי הצוות שיטפל וילווה את הפרויקט יכלול בראש ובראשונה את השותפים במשרד, כאשר עו"ד ארז גבע ימונה כראש הצוות / עוה"ד הבכיר, כאשר יתר צוות העובדים יסייע להם, הכול כמפורט במסמכי המכרז.

ז.      גופים עתירי שטח

למשרד ניסיון מיוחד ועשיר בטיפול בגופים עתירי שטחים הדומים לכם במאפייניהם.

למשרד יש את היכולת הלוגיסטית והמקצועית לטפל בשומות "ענק" לצד טיפול במאות ואלפי חיובים קטנים.

המשרד מונה 30 עובדים קבועים מתוכם 15 עורכי דין העוסקים כולם בתחום. מצבת כוח אדם זו, היא בין הגדולות מבין משרדי עורכי דין בתחום אם לא הגדולה שבהם. בראש המשרד עומדים, עורכי הדין אלכס כץ, ארז גבע ומוטי איצקוביץ, להם ניסיון מצטבר של למעלה מ- 40 שנות עיסוק בתחום.

זאת ועוד, כפי שיפורט בהמשך, המשרד מצויד במערכת מחשוב ייעודית אשר פותחה עבורו המאפשרת לו טיפול, מעקב ובקרה באלפי חיובים בו זמנית.

ח.    יתרונות המשרד

§       יכולות מוכחת וניסיון עשיר בטיפול בגופים מרובי נכסים בפריסה ארצית וגופים עתירי שטח

§       הכרות טובה של כל הרשויות הרלוונטיות

§     הניסיון והפעילות הענפה של המשרד למתן שירות לגופים עתירי נכסים, בעלי פריסת נכסים ארצית (כמו בנקים וחברות דלק), מעניקים למשרד יתרון בולט בהכרת אופן פעולתן ואנשי המפתח בכל רשות ושרות. המשרד מכיר היטב את נוהגיהן ומדיניותן מצד שני, גם הרשויות מכירות היטב את מעמד המשרד בתחום ויכולתו המקצועית.

§       הישגיים משפטיים מוכחים

§     המשרד מנהל הליכים משפטיים בכל הערכאות המשפטיות ויחד עם זאת שומר על יחסים תקינים עם הרשויות המקומיות. עוה"ד במשרד אחראים לפסקי דין רבים ותקדימים משפטיים בתחום המיסוי המוניציפאלי במגוון נושאים, הגשת תביעות ייצוגיות ועוד.

§       ניסיון, התמקצעות, מוניטין וותק של עשרות שנים

למייסדי המשרד ועובדיו ניסיון מקצועי יעודי בתחום. צוות המשרד בעל ניסיון עשיר בטיפול במיסוי מוניציפאלי לסוגיו.

§       יצירתיות ורעיונות ייחודיים

מייסדי המשרד פיתחו רעיונות יצירתיים שחלקם יושמו בפועל והניבו חסכונות משמעותיים ביותר ללקוחותיהם.

§       המשרד מייצג נישומים בלבד ואינו מייצג רשויות מקומיות ו/או תאגידי מים וביוב

§       שליטה במאות אלפי נכסים באמצעות מערכת ייחודית שפותחה

המערכת פותחה במיוחד עבור המשרד ומסוגלת לעבד נתונים של מאות אלפי נכסים בפריסה ארצית, המערכת מרכזת את חיובי הארנונה, חיובי צריכת מים, חיובי אגרות שילוט, חיובי אגרות שמירה, נתונים שונים ונתוני טיפול משפטי לכל נכס ונכס.

המערכת מבצעת את הפעולות הדרושות לצורך בדיקת החיובים, מתריעה על חיובים חורגים ומאפשרת להפיק בכל רגע דו"חות שונים כגון: דו"ח חיובים (ארנונה ואחרים), דו"ח צריכת מים, דו"ח חיובים חריגים, דו"ח פעילות משפטית (מצב ההשגות, עררים, תביעות ופניות לרשויות) כל זאת תוך התייחסות להגדרות ספציפיות לכל נכס ונכס עם אפשרות יצירת קבוצות נכסים וקבוצות משנה (לדוגמא: נכסים מושכרים, נכסים לפי סוגים – למשל בבנקים: סניף, מנהלת, בנקט, נכס מושכר וכדו'), אפשרות ניתוחים סטטיסטיים לפי חתכים שונים ועוד.

בעזרת המערכת ניתן לעקוב אחרי החיובים (החיובים מנותחים ברמה מקצועית על ידי המשרד), לבצע ניתוחים שונים, לעקוב אחרי התקדמות התיקים המשפטיים – הכל בלחיצת כפתור (בזמן הקרוב תתאפשר גישה ללקוח בחיבור מרחוק).

§     למערכת אפשרויות סנכרון עם מערכות קיימות אחרות, לדוגמת SAP: נתוני החיובים המוקלדים, הטיפול המשפטי ותוצאות של דו"חות מועברים ונקלטים בצורה אוטומטית במודולים ייעודיים בתכנית SAP אצל הלקוח.

§     למערכת אפשרות של התאמה מלאה לצורכים ייחודיים של כל לקוח ולקוח ואפשרויות הרחבה לא מוגבלות.

§       התאמה מלאה של יכולות המשרד לדרישות המכרז הן בשוטף והן לסוגיות מיוחדות

כל צוות העובדים שיטפל בחיובים נשוא המכרז הינם בעלי ניסיון רב ביותר בתחום.

עוה"ד אלכס כץ, ארז גבע ומוטי איצקוביץ הם מעוה"ד המובילים בתחום בעלי ותק וניסיון משותפים מצטבר כ – 40  שנה. הם מטפלים בכל הלקוחות הגדולים במשק כדוגמת: נמל אשדוד וחיפה, בתי זיקוק (בחיפה ובאשדוד), חברות הנפט והגז, חברות הדלק, חברות הביטוח, בנקים, חברות בניה, חברות ממשלתיות, גופי תשתית וכן בשומות של מאות רבות של מיליוני ₪. הם אלו שמנהלים את המו"מ בשומות הרטרואקטיביות ובחיובי אגרות והיטלי פיתוח יזומים וכן בנושאים מורכבים של לקוחות המשרד כגון העתקת יחידות ואיתור נכסים לרשויות רלוונטיות.

§       זמינות ושירות

צוות המשרד ובפרט עוה"ד שיוקצו יעמדו לשירותכם תוך מתן חשיבות עליונה למענה מהיר וזמינות בכל עת.

§       קיומה של מערכת ייעודית המאפשרת לתת שירות בהתאם לדרישות הלקוח

§       מערכת ברקת (בקרה ריכוז וקליטת תשלומים בנכסים) פותחה במיוחד עבור המשרד ומסוגלת לעבד נתונים בגין מאות אלפי נכסים בפריסה ארצית. למערכת אפשרויות פיתוח לא מוגבלות והיא נמצאת בתהליכי פיתוח ושדרוג מתמידים. אנו משקיעים משאבים רבים על מנת לספק ללקוחותינו את מלוא הכלים הנדרשים לצורך מעקב וניהול הנכסים. באפשרות המשרד להתאים את המערכת לכל דרישה של הלקוח, לשפר את הקיים ולהוסיף כלים נוספים, במטרה למקסם את חסכונותיכם.

          המערכת מרכזת את כל המידע הדרוש, כגון: נתונים כלליים של הנכס, חיובי מיסוי מוניציפאלי, תשריטים, טיפולים משפטיים קיימים לנכס ועוד.

          הטיפול בחיובים מתחיל כבר בשלב הקליטה – למערכת מנגנון ייחודי המונע הכנסת נתונים שגויים. בשלב של קליטת החיוב המערכת מבצעת מספר בדיקות אוטומטיות ומתריעה על חיוב שאינו תואם את כללים שנקבעו, מסווגת את החיוב לפי דחיפות הטיפול בו, מצביעה על חיובים חריגים הדורשים התייחסות מיידית ועוד.

לינק למכתבי המלצה
https://www.kgilaw.com/wp-content/uploads/2018/07/%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9-1.pdf

תחומי פעילות

 • משרדי עורכי דין
 • עורכי דין
 • עורכי דין מקרקעין
 • עורכי דין דיני מיסים
 • מסוי נדל"ן

התמחות

 • משרדי עורכי דין - כללי
 • דיני מקרקעין ונדל"ן
 • עורכי דין - מסוי מוניציפאלי
 • עו"ד דיני מיסים
 • עורכי דין למקרקעין ונדל"ן
 • עורכי דין לדיני מיסים
 • עורכי דין - משפט מנהלי ורשויות מקומיות
 • דיני מיסים
 • מיסוי נדל"ן
 • דיני תכנון ובניה

מנהלים בכץ גבע איצקוביץ KGI – משרד עו"ד

אלכס כץ, עו"ד

אלכס כץ, עו"ד

שותף מייסד
ארז גבע, עו"ד

ארז גבע, עו"ד

שותף מייסד
מוטי איצקוביץ, עו"ד

מוטי איצקוביץ, עו"ד

שותף מייסד

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 557949302

ותק

אופי פעילות שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה