צבי יעקובוביץ, משרד עורכי דין ונוטריון

שנת יסוד 1978

שם נוסף

צבי יעקובוביץ' משרד עו"ד

שם לועזי

Zvi Yakubovitz, Law Office and Notary

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.ykb-law.co.il
טלפון
03-7511120
פקס
03-7522206
כתובת
תובל 11, רמת גן 5252226
שעות פעילות
ימים א - ה 08:00-19:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
צבי יעקובוביץ, משרד עורכי דין ונוטריון
אודות

אודות

צבי יעקובוביץ, משרד עורכי הדין ונוטריון, נחשב כיום לאחד מהמשרדים המובילים בתחום דיני הנזיקין, הביטוח, הבריאות והרשלנות הרפואית וכן הליטיגציה האזרחית, וככזה הוא פונה לקהל רחב מאד של לקוחות.

המשרד, שנוסד בשנת 1978 וידוע גם כאחד הוותיקים בארץ, מציע מענה נרחב מאד לכל לקוח ולקוח והוא בין הבודדים כיום המתמחה באופן נרחב ומעמיק מאד בתחומים אלה. בשנים האחרונות היה המשרד אחראי על כמה מההלכות המשפטיות החשובות ביותר בתחום הנזיקין והביטוח.

משרד עורכי הדין צבי יעקובוביץ מונה כ-60 עובדים, ביניהם 40 עורכי דין ו-8 מתמחים. המשרד מעניק ייעוץ משפטי ללקוחותיו, ביניהם חברות ביטוח, קופות חולים וגם אנשים פרטיים, וכן מלוום ומייצגם משפטית במסגרת ערכאות שיפוטיות שונות. כחלק מהתמחותו, מספק המשרד מענה במקרים של נזקי גוף ונזקי רכוש, בתביעות הקשורות לביטוחי חיים, לבריאות, לסיעוד וגם לרשלנות רפואית.

ברשימת לקוחות המשרד אפשר למצוא את חברות הביטוח הראל, איילון ומנורה, את סוכנות הביטוח דקלה, את שירותי בריאות כללית, את הראל קרנות פנסיה ועוד. בנוסף, מעניק המשרד גם שירותים משפטיים למספר רב מאד של לקוחות פרטיים, הזקוקים ללווי ולייעוץ משפטי מקצועי.

לאורך השנים טיפל המשרד בתביעות משפטיות רבות מאד והיה שותף ליצירתן של הלכות חשובות בתחום הביטוח ובתחום הנזיקין. בעלי המשרד, כחלק מתפיסת עולמם, מאמינים בשילוב של מקצועיות יחד עם העמקת הידע בתחום הנזיקין, הביטוח וגם הליטיגציה וכן ביצירת סביבת עבודה תומכת, נעימה ונוחה.

עו"ד צבי יעקובוביץ

עו"ד צבי יעקובוביץ, מייסד המשרד, משמש גם כמגשר וכבורר בתביעות, המועברות אליו על ידי בתי המשפט מכל הארץ, על מנת לסיים את הסכסוך, הרלוונטי להן, במהירות ובהסכמתם של כל הצדדים המעורבים בכך. בנוסף, ולצד עבודתו השוטפת כעו"ד, משמש עו"ד יעקבוביץ, כמרצה במכון להשתלמות עורכי הדין במספר רב של כינוסים משפטיים. הוא חבר בוועד המנהל של קרן "יד בן גוריון" וכן כחבר הנהלת קרן "עמי דוויק למען הנוער". בעברו כיהן כחבר מועצת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים וכן כיו"ר ההנהגה הארצית של תנועת הצופים העבריים בישראל.

עו"ד ערן יעקובוביץ

עו"ד ערן יעקובוביץ, מנהל שותף במשרד, מתמחה בתביעות דיני ביטוח, תביעות רשלנות רפואית, תביעות נזיקין, דיני בריאות וכן בליטיגציה אזרחית. בנוסף, משמש עו"ד יעקובוביץ כמרצה במסגרת השתלמויות תעודה של המכון להשתלמות עורכי הדין בתחום הרשלנות הרפואית והביטוח וכן כמרצה אורח במגוון של פורומים שונים מטעם חברות הביטוח, מטעם שירותי בריאות כללית וגם מטעם אוניברסיטת תל אביב. בעברו שימש גם כמרצה בבית הספר לביטוח ולמנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה.


תחומי התמחות המשרד

נזקי גוף - לאורך השנים עסק המשרד בתביעות נזקי גוף רבות מאד, ביניהן תביעות לפיצוי נזקי גוף שהוגשו לקבוצת הביטוח הראל, בין אם כנגד החברה עצמה ובין אם כנגד מבוטחיה. למשרד ניסיון עשיר בטיפול בתביעות מסוג זה וברשותו צוות מיומן וותיק מאד בתחום, בו חברים עורכי דין עם וותק של בין 15 ל-25 שנה בייצוג משפטי של לקוחות. 
רשלנות רפואית – המשרד מציע שירותים משפטיים עבור קופות החולים בישראל וכן עבור בתי החולים השונים, כמו המרכז הרפואי רבין, סורוקה, בית החולים העמק, מאיר, יוספטל, גהה ועוד, ומספק מענה מקצועי במקרים של תביעות רשלנות רפואית. הוא מייצג גם רופאי שיניים ורופאים עצמאיים מומחים, הנאלצים להתמודד עם תביעות שהוגשו כנגדם על ידי מטופלים בגין רשלנות רפואית.

תביעות ביטוח – במסגרת שירותים אלה, מייצג משרד עורכי הדין צבי יעקובוביץ בעיקר חברות ביטוח וגם סוכנויות ביטוח. הוא מייצגם בטיפול תביעות בתחום ביטוח החיים, לרבות ביטוחי אובדן כושר עבודה, ביטוחי נכות, ביטוחי חיים, ביטוחי סיעוד, ביטוח פנסיוני, ביטוח מחלות קשות ועוד.

נזקי רכוש – המשרד מציע שירותים משפטיים בתחום נזקי רכוש ומייצג חברות ביטוח או מבוטחים במסגרת תביעות שהוגשו בתחום. למשרד ידע מקצועי רחב מאד, אותו הוא מנצל לטובת טיפולו בתביעות השונות, שבחלקן מורכבות ומאתגרות מאד.
ליטיגציה – משרד עורכי הדין צבי יעקובוביץ מייצג אלפי לקוחות בבתי המשפט ועושה זאת תוך דגש רב מאד על רמת מקצועיות גבוהה מאד וניצול ניסיונו הרב בתחום הליטיגציה על כל רבדיה.
גישור ובוררות – עו"ד צבי יעקובוביץ, לצד עבודתו כעורך דין, משמש מאז שנת 2007, גם כבורר ומגשר בתחומי הנזיקין, הביטוח והרשלנות הרפואית.  לאורך השנים ניהל עו"ד יעקובוביץ למעלה מ-5,000 גישורים בין חברות הביטוח למבוטחיהן ובין חברות הביטוח עצמן, גישורים שהסתיימו בהסכמי פשרה. לאחרונה, ניהל עו"ד יעקובוביץ גם מספר בוררויות בין סוכני ביטוח, בין חברות ביטוח ובין סוכנים לחברות.

 

 

תחומי פעילות

 • משרדי עורכי דין
 • עורכי דין
 • עורכי דין ביטוח
 • עורכי דין ליטיגציה
 • עורכי דין רשלנות רפואית
 • עורכי דין נזיקין

התמחות

 • משרדי עורכי דין - כללי
 • עורכי דין - דיני ביטוח
 • עורכי דין לליטיגציה
 • עורכי דין לרשלנות רפואית
 • עורכי דין לנזיקין
 • ליטיגציה אזרחית
 • נזקי גוף
 • דיני נזיקין
 • דיני ביטוח

מנהלים בצבי יעקובוביץ, משרד עורכי דין ונוטריון

צבי יעקובוביץ, עו"ד

צבי יעקובוביץ, עו"ד

מייסד ובעלים
למידע נוסף
ערן יעקובוביץ, עו"ד

ערן יעקובוביץ, עו"ד

שותף מנהל
למידע נוסף

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 512702945

ותק

אופי פעילות שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה