מאיה רוטנברג, משרד עורכי דין

שנת יסוד 2002

שם לועזי

Maya Rotenberg, law firm

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
rotenberglaw.co.il/
טלפון
03-6161535
פקס
03-6161913
כתובת
ולנברג ראול 18 מתחם CU, מגדל C קומה 2, תל אביב יפו 6971915
שעות פעילות
ימים א - ה 06:00-23:00, יום ו 06:00-15:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
ת"א והסביבה, גוש דן, מרכז, כל הארץ
מאיה רוטנברג, משרד עורכי דין
אודות

מאיה רוטנברג, משרד עורכי דין, הוקם לפני כשני עשורים והוא מתמחה בדיני משפחה על כל ענפיו ובתחומי משפט משיקים. כמשרד עורכי דין גירושין המתמחה בקשת רחבה של הדין האישי וענייני המשפחה כגון הסכמי ממון וחיים משותפים וגישור גירושין, למשרד מומחיות ספציפית בתחום מזונות ילדים ומשמורת משותפת וקבע תקדים משפטי חשוב בתחום.

המשרד הממוקם בתל-אביב אך משרת לקוחות מכל רחבי הארץ, מציע לקהל לקוחותיו שירותי ייעוץ וייצוג משפטי, כחלק ממענה מקיף, מקצועי ואמין מאד. השירות מותאם לכל לקוח באופן נקודתי, תוך התייחסות לצרכיו הייחודיים. הלקוח נהנה מיחס אישי וסבלני, כמו גם מתחושת ביטחון הנדרשת לא מעט בהליך המשפטי.

 

תחומי התמחות

הליכי גירושין - במסגרת כלל השירותים המשפטיים, מציע המשרד שירות ניהול תביעות גירושין. ניהול התביעה כולל את ייצוגו של הלקוח החל מהליך הגישור, לווי מול יחידות הסיוע, מו"מ להסכם גירושין ובהמשך ההליכים בבית המשפט לענייני משפחה וכן בבית הדין הרבני, הוא כולל טיפול בתביעות לשלום בית, בקשות לסעדים זמניים ועוד. המשרד מציע אפשרות לעריכת הסכם גירושין, תוך כדי ניהול משא ומתן בין הצדדים והקפדה על שמירת מלוא זכויותיו של הלקוח. המשרד מסייע בעניין חלוקת הרכוש, הגשת תביעות לפירוק שיתוף, בקשות למתן סעד זמני ועוד. בנוסף, מטפל המשרד בענייני משמורת ילדים והסדרי ראייה, מזונות ילדים, מזונות אישה וגם בעניין נישואים אזרחיים וגירושים אזרחיים.

 

פסק דין תקדימי ומהפכני

לאחרונה זכתה עו"ד מאיה רוטנברג בפסק דין תקדימי (בע"מ 919/15 פלוני נ' פלונית) פסק דין שיצר מהפיכה בתחום דיני מזונות ומשמורת משותפת. בפסק דין זה, שנתקבל בפה אחד על ידי הרכב מורחב של שבעה שופטים, בבית המשפט העליון ביולי 2017, נקבע כי האב, שרמת השתכרותו הרמה דומה  לזו של האם, לא יצטרך לשאת בעול תשלום המזונות כאשר משמורת הילדים היא משותפת. זהו, ללא ספק, אחד התקדימים המשמעותיים ביותר בשנים האחרונות, כאשר הוא מציג פרשנות חדשה ורחבה להשפעת הדין העברי על תחום דיני המשפחה, כמו גם על עקרון השוויון בין המינים. ושופטי בית המשפט העליון בחרו בו לאחד מפסקי הדין המשמעותיים לשנת משפט 2016-2017.  ובייחוד בהתחשב בכך שאב נדרש לשלם דמי מזונות, גם כאשר המשמורת היא משותפת. עו"ד מאיה רוטנברג וצוות המשרד, שייצגו את האב לאורך הליך הגירושין, כאשר פסק הדין הראשון תמ"ש 16785-09-12 ל.ר ואח' נ' ד.ר  הנחרץ בבית משפט למשפחה בראשון לציון, בערכאה הראשונה הוא שסלל את הדרך לניצחון החשוב בבית המשפט העליון. צוות המשרד ובראשם עורכת דין מאיה רוטנברג הביאו עימם  לתביעה את הידע המקצועי הנרחב שצברו בתחום והצליחו לשכנע את בית המשפט שיש לשנות את המציאות הבעייתית שהייתה קיימת ולבחון דרכים אחרות.

 

הסכמי ממון - המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו שירותי עריכת הסכמי ממון לפני הנישואין, לאחר הנישואין וגם בין ידועים בציבור. ההסכם מותאם באופן אישי לבני הזוג, לנסיבותיהם האישיות ולצרכיהם על מנת להבטיח להם וודאות משפטית ובעיקר ראש שקט. הסכמים אלה עוזרים לבני הזוג לעגן באופן חוקי ובצורה מסודרת את הקשר הזוגי שביניהם, בכל הקשור לפן הכספי. מעבר לכך, נכנסים תחת הסכם הממון נושאים נוספים, הקשורים לכך, כמו מזונות, משמורת ילדים וגם חינוך ילדים. הסכם הממון הוא זה הקובע את אופי חלוקת הרכוש אם יחליטו להיפרד. המשרד עורך ללקוחותיו הסכמי ממון הנחתמים לפני הנישואין (בזוגיות מוכרת על פי חוק), הסכמים הנחתמים לאחר הנישואין ומתוך כוונה להסדיר את העניינים הכספיים לאחר הגירושין בצורה הטובה ביותר, ובנוסף הסכמים הנחתמים כחלק מהפירוד או מהגירושין. הסכמי ממון אלה עוזרים לשמור על מלוא זכויותיהם של הצדדים המעורבים בכך ומבטיחים דיאלוג סובלני יותר (אם יחליטו על פרידה). בנוסף, מציע המשרד גם עריכת הסכמי ממון בין בני זוג הידועים בציבור, סטטוס הנחשב כיום לפופולארי מאד,  בעידן המשפחה המודרנית. הדבר רלוונטי לזוגות רבים שאינם רוצים או יכולים להינשא על פי הדין הדתי, לזוגות חד מיניים, וכן לזוגות שאינם מעוניינים להינשא בשנית ומביאים איתם לזוגיות רכוש רב ו/או תשלומי מזונות.

 

גישור גירושין - במסגרת שירותיו מציע המשרד ניהול הליכי גישור גירושין וגישור בתחומי דיני משפחה וכן ייצוג בהליכי הגישור במסגרת סכסוכי ירושה, הליכי גירושין ועוד.

 

ענייני צוואות וירושות - המשרד מציע שירותי עריכת צוואה לכל סוגיה (הן בעברית והן באנגלית), טיפול בצווי ירושה, לרבות הכנת הבקשה לקבלו, טיפול בצו קיום צוואה ובהתנגדויות לצווי ירושה וכן ניהול עיזבונות.

 

אפוטרופסות - המשרד אחראי על הגשת בקשה לצורך מינוי אפוטרופוס בבית המשפט לקטין או לחסוי בגיר, ומציע ליווי משפטי צמוד לאורך כל התהליך וכן מתן ייעוץ משפטי כחלק מתפקידו כאפוטרופוס.

 

אלימות והטרדות במשפחה - המשרד מטפל במקרים של אלימות במשפחה, צווי הגנה וצווים למניעת הטרדה מאיימת.

 

דיני מקרקעין - בתחום דיני מקרקעין מציע המשרד טיפול בענייני המיסוי, לרבות מתן שירותי ייעוץ משפטי מקיף הקשור בנושא מיסוי מקרקעין, תכנון מס, ניהול הליכים בערכאות משפטיות, כתיבת חוות דעת ועוד.

 

עו"ד מאיה רוטנברג

המשרד המתמחה בגירושין ודיני משפחה באופן נרחב, ממוקם בתל אביב. משרד עורכי דין מאיה רוטנברג,  מנוהל על ידי עו"ד ומגשרת מאיה רוטנברג, העוסקת בתחום דיני המשפחה למעלה מ-15 שנה. במהלך השנים עבדה עו"ד מאיה רוטנברג וניהלה משרדי עורכי דין המובילים בתחום דיני המשפחה בתחום המעמד האישי.

כמגשרת מקצועית ומנוסה מאד, מתמחה עו"ד רוטנברג בניהול סכסוכים בדיני משפחה ולאורך השנים ניהלה הליכי גישור גירושין רבים מאד, במהלכם דאגה לשמור על זכויותיהם של המעורבים בכך ולהגיע להסדרים המקובלים על הצדדים.

לצד עבודתה המקצועית בתחום, עוסקת עו"ד רוטנברג מאיה גם בפעילות התנדבותית ענפה. היא מעניקה שירותי ייעוץ וייצוג משפטי ללא תשלום במרכז גליקמן, מרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה, המנוהל ומופעל על ידי נעמ"ת.

תחומי פעילות

 • משרדי עורכי דין
 • עורכי דין
 • עורך דין דיני משפחה
 • עורך דין בוררות וגישור
 • שירותים משפטיים
 • גישור ויישוב סכסוכים
 • עורך דין צוואות

התמחות

 • משרדי עורכי דין - כללי
 • עורכי דין לדיני משפחה
 • דיני משפחה
 • מזונות אישה
 • הסכמי גירושין
 • עורכי דין - הסכמי ממון
 • גישור ויישוב סכסוכים - כללי
 • גישור מעמד אישי
 • עורכי דין לצוואות, נאמנות ועזבונות
 • מזונות ילדים

מנהלים במאיה רוטנברג, משרד עורכי דין

מאיה רוטנברג, עו"ד

מאיה רוטנברג, עו"ד

מייסדת ובעלים
למידע נוסף

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 035685494

ותק

אופי פעילות שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה