משרד עורכי דין נאוה זרנגר

שנת יסוד 2017

שם נוסף

זרנגר נאוה

שם לועזי

Nava Zarnagar Law Firm

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
zar-adv.com
טלפון
050-5201961
פקס
03-6796070
כתובת
שד' שאול המלך 39 בית הדר דפנה, תל אביב יפו 6492807
שעות פעילות
24/7
שפת שירות
עברית, אנגלית, רוסית
אודות

משרד עורכי דין נאוה זרנגר מייצג חשודים ונאשמים, קטינים ובגירים, בעבירות סמים, אלימות לרבות אלימות במשפחה, מין, רכוש, נשק ועוד. עו"ד נאוה זרנגר מלווה את לקוחותיה בהכנה לפני חקירה במשטרה, ייצוג בדיוני מעצר ושחרור , ייצוג בהליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום, ייצוג בבית משפט לאחר הגשת כתב אישום, ייצוג בערעורים, בקשות חנינה ומחיקת רישום פלילי.

עו״ד נאוה זרנגר הינה בעלת תואר ראשון במשפטים, במסלול המשפט הפלילי ותואר שני בהצטיינות, במסלול המשפט הפלילי מטעם אוניברסיטת תל-אביב. כיום משמשת עו"ד נאוה זרנגר כסגנית יו"ר פורום פלילי ארצי בלשכת עורכי הדין.

את עיקר ניסיונה המקצועי רכשה עו״ד זרנגר במהלך כהונתה רבת השנים בתפקידי ליבה כקצינה וכתובעת משטרתית ביחידת התביעות במחוז דרום ובמפלג תביעות פלילי תל אביב וכן כתובעת עירונית של עיריית רעננה.

כמי שהגיעה מתוך המערכת, ניסחה מאות כתבי אישום וייצגה בתיקים פלילים רבים, קלים ומורכבים כאחד, עו״ד זרנגר יודעת היטב איזה פעולות נדרשות כדי להתמודד בהצלחה עם ייצוג חשודים ונאשמים החל משלב החקירה במשטרה ועד לסיום ההליך הפלילי.

ההיכרות העמוקה עם הלך הרוח ועם השיקולים המופעלים במשטרה בכל הקשור להליכים פליליים, מאפשרים לעו"ד זרנגר לנהל כל תיק ותיק באופן המדויק והנכון ביותר ולהשיג את התוצאות המיטביות עבור לקוחותיה.

את כל הניסיון, הידע והמיומנויות שצברה כתובעת משטרתית וכתובעת עירונית, מגייסת עו״ד זרנגר להגנה על חירותם של מיוצגיה, על כבודם, מימוש זכויותיהם, פרנסתם ושמם הטוב.

בתיקים הפליליים המורכבים עובדת עו"ד זרנגר בצמידות עם מומחים מתחומים נושקים ביניהם, חוקרים פרטיים, בכירי מז"פ לשעבר, מומחי מחשבים, מומחי צילום ווידאו, מומחי קול ועוד. מומחים אלה מסייעים לה לבדוק באופן המדויק ביותר את כל הממצאים שהתקבלו מטעם מומחי המשטרה ולכתוב חוות דעת נגדיות שיוגשו לבית המשפט במהלך ניהול התיק.

טובת הלקוח היא זו שעומדת תמיד לנגד עיניה של עו"ד זרנגר ומובילה אותה לתת למיוצגיה את הייצוג המדויק למצב המשפטי הנכון ביותר עבורם, תוך תשומת לב והקפדה על רגישות, אמינות ושקיפות.

 

תחומי פעילות

  • עורכי דין פלילי
  • משרדי עורכי דין
  • עורכי דין

התמחות

  • עבירות צווארון לבן
  • משרדי עורכי דין - כללי
  • משפט פלילי

מנהלים במשרד עורכי דין נאוה זרנגר

נאוה זרנגר, עו"ד

נאוה זרנגר, עו"ד

בעלים
למידע נוסף

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 042346304

ותק

אופי פעילות שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה