דודו חיים יועצי נדל"ן בע"מ

נוסד בשנת 2001

שם לועזי

Dudu Haim Real Estate Consultants Ltd.

דואר אלקטרוני
d@dh-nadlan.co.il
אתר החברה
www.dh-nadlan.co.il
טלפון
052-6977757
כתובת
דרך בגין 150, We TLV, תל אביב יפו 6492105
שעות פעילות
ביום ו' מענה טלפוני בלבד בין השעות 09:00-15:00, ימים א - ה 08:00-21:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
מרכז
אודות

חברת דודו חיים יועצי נדל"ן בע"מ מתמחה בהשכרה ובמכירה של נדל"ן עסקי מסחרי. החברה, שנוסדה בשנת 2001, מביאה אתה למעלה מ-18 שנות ניסיון בתחום זה בזכות פועלו הרב של מנכ"ל החברה, דוד חיים בענף הנדל"ן, הידע המקצועי והקשרים שצבר לאורך השנים.

החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של משרדים להשכרה, משרדים למכירה וכן נכסים מניבים בהתאמה מלאה. היותה עומדת בקריטריונים גבוהים, אותם הציבה לעצמה החל מיום הקמתה, משכה החברה לקוחות גדולים ומובילים בשוק, שמולם עובדת החברה כבר עשרות שנים. ברשימת לקוחות זו, ניתן למצוא את בנק לאומי, בנק הפועלים, את חברות הביטוח הראל ומגדל, את חברת סלע קפיטל, חברת תדהר, את קבוצת אשטרום בע"מ וקבוצת ב.ס.ר, את קבוצת איילון, את רוגובין 1, את אמות השקעות בע"מ, את חברת גב ים, את אקרו נדל"ן, אלקטרה, כלל פיננסים, מבני גזית, קבוצת עזראלי ועוד. וכמו כן מספר רב של חברות היייטק. אלו ואחרות נהנות משירותים מקצועיים ואמינים מאד ומנכסים המותאמים לפי בקשתן.

החברה ממקדת את פעילותה לאורך שנים באזורי הביקוש הגדולים בארץ: בתל אביב, ברמת גן, בבני ברק ובגבעתיים ובכך מאפשרת לכלל לקוחותיה ליהנות ממשרדים להשכרה וכן משרדים למכירה הנמצאים באזורים נגישים, מרכזיים וכן כאלה המוקפים בכל השירותים הנדרשים. החברה מלווה את הלקוחות החל מפנייתם הראשונה אליה ולאורך כל שלבי חיפוש הנכס, איתור הכנס, ניהול משא ומתן ועד לחתימת ההסכם.

תחת קורת גג אחת יכולים לקוחותיה לקבל את המענה המתאים להם ובכך לחסוך לעצמם זמן יקר בחיפוש אחר הנכס הרלוונטי להם. הם אינם נדרשים להסתייע במספר מתווכחים בו זמנית עד למציאת הנכס ויכולים ליהנות מכל הפתרונות במקום אחד – ישירות אצל המומחים.

לחברת דודו חיים יועצי נדל"ן בע"מ מאגר נרחב ומגוון גדול מאד של משרדים להשכרה וכן משרדים לרכישה, המאפשר ללקוחותיה לנווט בהצלחה בין האפשרויות השונות ולאתר בקלות רבה יותר את הנכס העונה לכל הצרכים. תהליך החיפוש והסיוע ללקוח באיתורו של הנכס האידיאילי משלב בין חשיבה יצירתית, מקצועניות ואיכות ללא פשרות.

החברה עוקבת ללא הפסקה אחר השינויים וההתפתחויות הרבות בענף הנדל"ן, הן בארץ והן בעולם, וככזו יודעת להתאים ללקוחותיה את הנכסים הנכונים תוך שקיפות מלאה, אמינות ויושרה. מנכ"ל החברה, דוד חיים, נמצא בקשר שוטף עם לקוחותיה, וזאת בשיתוף פעולה מלא של צוות המשרד, הדואג אף הוא ליישום הידע, הניסיון והמקצועיות.

המשרדים המוצעים להשכרה ולמכירה עומדים בסטנדרטיים גבוהים במיוחד ופעמים רבות נמצאים בתוך מגדלים ובנייני משרדים יוקרתיים נחשבים, כדוגמת מגדל מידטאון, מגדל אטריום, מגדלי אלון, מגדלי עזריאלי ועוד. ברשימת המשרדים לרכישה יוכלו לקוחות החברה למצוא את כל המשרדים המוצעים למכירה בתל אביב, רמת גן, בני ברק וגבעתיים, לרבות פרויקטים חדשים ועתידיים של מגדלי המשרדים.

מנכ"ל החברה

דוד חיים, המשמש כמנכ"ל החברה, הינו בעל ניסיון של 30 שנים בענף הנדל"ן. בשנת 1989 החל את דרכו בתחום בחברת תיווך, שהתמחתה בשיווק ובתיווך של מגורי יוקרה ברמת אביב ג', לאחר מכן עבר לחברת אנגלו סקסון למחלקה המסחרית ובמשך שנים היה מנהל מחלקת המשרדים של החברה. בשנת 2001 יצא לדרכו העצמאי והקים את חברת DH יועצי נדל"ן (דודו חיים יועצי נדל"ן בע"מ).

תחומי פעילות

 • נדל"ן
 • נדל"ן מסחרי
 • נדל"ן עסקים
 • תיווך עסקי
 • תיווך
 • מתווכים

התמחות

 • השכרה ומכירה של נדל"ן מסחרי
 • משרדי תיווך נדל"ן
 • תיווך עסקים
 • תיווך מסחרי
 • תיווך נכסים ונדל"ן

מנהלים בדודו חיים יועצי נדל"ן בע"מ

דודו חיים

דודו חיים

בעלים

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513170993

ותק

אופי פעילות שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה