זילוני - קליינמן לולצ'י

שם לועזי

Zilony – Klinman Lulachi

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.zkl-law.co.il/
טלפון
076-5384398
פקס
076-5101618
כתובת
הארבעה 30 מגדלי הארבעה, מגדל דרומי קומה 19, תל אביב יפו 6473926
שעות פעילות
ימים א - ה 09:00-17:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

עורכות הדין זילוני קלינמן ולולצ'י עובדות בשיתוף פעולה הדוק מזה 20 שנים, תחילה במשרד מ.זליגמן ושות' בראשות אלי זהר, ובהמשך במשרד גולדפרב זליגמן.

בשנות עבודתן צברו ניסיון רב בייצוג עובדים ומעסיקים גדולים במשק ובמגוון מגזרים, ובראשית שנת 2021 יצאו לדרך חדשה ופתחו את משרד זילוני-קליינמן לולצ'י, משרד בוטיק המתמחה בדיני עבודה.

ייצוג מעסיקים

המשרד מלווה ומייעץ למעסיקים רבים, קטנים כגדולים, ומלווה את מנהליהם בכל ההיבטים של התנהלותם מול עובדיהם, הן במישור הפרט והן במישור הקיבוצי, תוך תשומת לב לצרכים הייחודיים של כל מעסיק ולנסיבות הקונקרטיות של כל מקרה ומקרה.

היעוץ המשפטי ניתן החל מ'מותר ואסור' בראיונות עבודה, דרך ניסוח הסכמי העסקה בהתאם לצרכים הייחודיים של כל מקום עבודה, הבטחת עמידת מעסיק בהוראות הדין השונות במהלך יחסי העבודה - גיבוש תוכניות אכיפה מקיפות, נהלי עבודה ומסמכי מדיניות מנחים, ליווי הליכי PIP (תוכניות לשיפור ביצועים), שימועים משמעתיים והליכי סיום העסקה, הליכי בירור של תלונות בדבר התעמרות, וכן ליווי בירור תלונות בדבר הטרדה מינית. בכל הנוגע לבירור תלונות בדבר הטרדה מינית קיימת אפשרות להעברת הליך הבדיקה לצוות משרדנו כך שיכנס בנעלי הממונה על מניעת הטרדה מינית בחברה, ויבצע את כל תהליך הבדיקה במקום ממונה פנימית עד וכולל הפקת דו"ח סופי, מסקנות והמלצות לטיפול במקרה הספציפי הנבדק.

בנוסף, צוות המשרד מלווה ומייצג מעסיקים בהליכים מול הרשויות, בבקשות לקבלת היתרים שונים (היתר לפיטורי נשים בהריון, היתרים לעבודה בשבת, לעבודה בשעות עבודה נוספות חריגות וכו'), ובהליכי בדיקה של מנהל ההסדרה והאכיפה של משרד העבודה.

לגבי מעסיקים שעובדיהם מאוגדים בארגוני עובדים, המשרד מלווה אותם גם בניהול משאים ומתנים קיבוציים מול ארגון העובדים, משלבי בניית האסטרטגיה למשא ומתן הקיבוצי  ועד לשלב החתימה על הסכם קיבוצי או עדכונו של הסכם קיים, בניהול משברים קיבוציים, ליווי הליכים משמעתיים המתנהלים בהתאם להסכמים קיבוציים ותקנוני משמעת.

לצד הייעוץ המשפטי השוטף, אנו מייצגות את לקוחותינו בהליכים משפטיים המתנהלים בבתי הדין לעבודה (ליטיגציה), הן בסכסוכי פרט, הן בסכסוכים קיבוציים וכן מטפלות בתובענות ייצוגיות בתחום משפט העבודה.

ייצוג עובדים

לצד ייצוג מעסיקים, המשרד מעניק גם יעוץ משפטי לעובדים וכן מנהל תביעות עובדים בבתי הדין לעבודה לרבות בטענות מורכבות של אפליה במקום עבודה, התעמרות והתנכלות ביחסי עבודה ופיטורים שלא כדין.

המשרד היה שותף לפסקי דין תקדימיים בענין אכיפת יחסי עבודה ופרשנות של חוק עבודת נשים.

ייצוג ארגוני עובדים

צוות משרדנו צבר ניסיון רב בייצוג ארגוני עובדים בתחום ההשכלה הגבוהה, ובכלל זה מייצג שנים רבות את ארגון הסגל האקדמי הבכיר של אוניברסיטת בר אילן וכן את ארגון הסגל האקדמי הבכיר של אוניברסיטת אריאל. במסגרת הייצוג והליווי המשפטי, משרדנו ליווה הכרזות על סכסוכי עבודה ושביתה, ליווי משא ומתן קיבוצי לקראת חתימה על הסכם קיבוצי, הסדרים קיבוציים ונהלים לרבות תקנון משמעת, טיפול בסוגיות פנסיוניות רוחביות, וכן ייצג ובבתי הדין לעבודה בסכסוכים קיבוציים אגב הפרות ע"י המעסיק וכן בצווי מניעה כנגד צעדים ארגוניים שנקט ארגון הסגל, וקצר הישגים והצלחות, כולל הישגים תקדימיים לארגוני הסגל.

תחומי פעילות

 • משרדי עורכי דין
 • עורכי דין
 • שירותים משפטיים
 • עורך דין משפט מינהלי
 • עורכי דין פלילי
 • עורכי דין דיני עבודה

התמחות

 • שירותים משפטיים - כללי
 • משרדי עורכי דין - כללי
 • דיני עבודה
 • משפט מנהלי
 • עורכי דין - משפט מנהלי ורשויות מקומיות
 • הטרדה מינית
 • עורכי דין לדיני עבודה

מנהלים בזילוני - קליינמן לולצ'י

תמונת מנהלת חברה

אורית זילוני-קליינמן, עו"ד

שותפה מנהלת
למידע נוסף
תמונת מנהלת חברה

שרון לולצ'י, עו"ד

שותפה מנהלת
למידע נוסף

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 558437323
אופי פעילות שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה