הילי חממות הייטק בע"מ

שנת יסוד 1996

שם לועזי

HILLI HIGHTECH HUBS LTD

דואר אלקטרוני
[email protected]
טלפון
054-3115311
פקס
153-543115311
כתובת
אלוף מגן קלמן 5, תל אביב יפו 6107077
הילי חממות הייטק בע"מ
אודות

הילי חממות הייטק בע"מ היא חברה פרטית בבעלותו ובניהולו של מוטי אליהו. החברה, שהוקמה בשנת 1996, מתמחה בהשקעות נדל"ן והשקעות פיננסיות בתחומים שונים ובסיוע לעסקים, בין אם במסגרת הענקת שירותי ייעוץ עסקי כדי לקדם את העסק ולהביא להצלחתו ובין עם בסיוע בהשגת פתרונות מימון, לרבות קבלת הלוואות בנקים.  

מוטי, עם רקע בלימודי כלכלה, מנהל ופסיכולוגיה, מביא אתו ניסיון של למעלה מ40 שנה  בתחום ההשקעות והיכולת לזהות את הפוטנציאל הגלום בעסקים בראשית הדרך או עסקים וותיקים וכן הפוטנציאל הגלום בקרקעות ובשטחים שונים. לאחר איתור הנכס, בין אם המגרש, הקרקע או העסק הקיים, עוסק מוטי בהשבחתו ומשקיע בו על מנת שיגיע לשיאו. לאחר מכן מוכר אותו ברווח או נשאר שותף או נותן לעסק להמשיך הלאה עם ליווי ככל שיידרש.

הילי חממות הייטק בע"מ מתמחה ביזמות ובהשבחה של נכסים מסוגים שונים, לרבות מפעלי מזון, לאחרונה השקעות ברשת פורצת דרך ומובילה בתחום אסתטיקה רפואית   ועסקים קטנים וגדולים כאחד. בנוסף, מציעה החברה שירותי ייעוץ עסקי, תוך ניצול הידע הרב שצבר מוטי וניסיונו ארוך השנים בתחום.

לקוחות החברה מגיעים אליה מ"פה לאוזן" ונהנים משירותים בהתאמה מלאה. בזכות אמינות, ניסיון, מקצועיות ללא פשרות וגם קשרים רבים בתחומים שונים, צובר מוטי קהל לקוחות רחב מאד, שזוכה למענה מדויק. יכולתו לזהות את מידת הפוטנציאל הן של העסק והן של המגרש או הקרקע, מאפשרים למוטי לפעול נכון ולקדם את המטרה שלשמה בוצעה ההשקעה. מוטי ממשיך בפעילותו בתחום ומונע מעניין. חיפושו אחר מקורות השקעה מעניינים ולא רק רווחיים, הופכים אותו לאחד המוכרים בתחומו ויכולתו לזהות במדויק את הצרכים השונים ואת הפעולות הנדרשות לשם השבחת העסק או הקרקע, מבטיחים לו את הצלחתה של העסקה.

תחומי פעילות

 • בתי השקעות
 • קרנות השקעה
 • מחכירי מקרקעין
 • נדל"ן

התמחות

 • חברות השקעה
 • החכרה והשכרת נדל"ן

מנהלים בהילי חממות הייטק בע"מ

מרדכי אליהו

מרדכי אליהו

בעלים ,מנכ"ל

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 512291782

ותק

אופי פעילות שירותים,אחזקות
חברת אם אליהו מרדכי

חברות קשורות

  פרש אסיה בע"מ
  מוצרי מזון
  גבעת ברנר
  עייט אופק שיווק והפצה בע"מ
  מוצרי מזון
  גבעת ברנר

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה